• Zatím jsem zboží neobdržel, prí se vyrábí. Objednal jsem 19.7.

Dobrý den, pane Petře,

objednal jste si síť na mírů, kde deklarujeme dobu dodání cca. pracovních 14 dnů, záleží na vytíženosti výroby, která byla minulý týden také omezena v rámci dovolených. Ve většině případů sítě na míru odesíláme do 10 dnů od objednání.
    Ujišťujeme Vás, že síť je ve výrobě a určitě Vás budeme co nejdříve informovat o odeslání.

• zboží objednané nedorazilo

Reakce obchodu Latysite.cz

Zákazník si objednal žíněnku na kterou je dodací lhůta tři týdny, protože je to zakázková výroba. Bohužel nejsme schopni ji dodat obratem. Tudíž se jedná o nedorozumění.

• komunikace

objednala jsem si sít na pískoviště o rozměru 3.8 x 4 m velmi mě zklamalo, že mě nikdo neupozornil na to, že síť bude spojena hrozným švem nebude v celku a budou na ní dva další pásy ok s kvalitou nejsem vůbec spokojena vůbec neodpovídá fotce a obchod by měl kupující na tuto skutečnost upozornit a ne až vám dojde sít na míru a nemůžete ji vrátit

Reakce obchodu Latysite.cz

Zákazníka jsme v souvislosti s vyjádřenými stížnostmi kontaktovali a problematiku vysvětlili. U rozměru většího než 3 m je šev nutný, jelikož maximální šíře síťoviny je daná z výroby a to je 3 m. Pak je nutné sítě sešívat. Šev je však pevný. Totéž se týká ok, která jsou taktéž dána výrobou a jsou součástí síťoviny. Zákazníkovi byla nabídnuta možnost vrácení zboží, které po vysvětlení problému nakonec nevyužil.

• slabiny?? objednal jsem si sit a dosud ji nemam ,neprislo mi ani oznameni ze objednavka se vyrizuje a kdy bude dorucena ,vubec nemam prehled kdy??sit dorazi

Reakce obchodu Latysite.cz

omlouváme se, v tomto případě došlo k výpadku systému. Ale již je vše v pořádku. Vaše objednávky i ostatní, kterých se to týkalo již telefonicky vyřešeno.
    Snažíme našim zákazníkům vyhovět v co nejkratším možném čase.