spokojená 100%

jsem spokojena

• Dobrý sortiment
    • Skvělá komunikace a ochota

Opravdu vřele doporučuji

• komunikace v podobě rad jak co změřit

výborné jednání operátorky

• obvyklé

bez problému

• Objednávky z domova a upřesnění po telefonu
    • Zatím žádné

Zájem o zákazníka

• Perfektní domluva

• Výborná komunikace, včasné dodání
    • O žádných nevím

Vstřícné jednání, rychlé dodání, kvalitní zboží za odpovídající cenu

• ceny od výrobce, možnost dohody o konečné podobě sítě, velmi vstřícný a komunikativní personál, možnost vyzvednutí zboží přímo v kanceláři výrobce (ač není výslovně uvedeno)
    • vysoké poštovné, které jsem naštěstí nemusela platit

potřebovala jsem 4 menší sítě, byly zhotoveny do druhého dne, stačilo si je jen vyzvednout, .......absolutně nemám, co bych obchodu vytkla, skvělé jednání i kvalitní zboží

• Rychlá komunikace se zákazníky.
    • Nemá.

Vyjdou zákazníkovi vstříc. Co jsem si představoval, jsem obdržel.

• Slušné a vstřícné jednání, přijatelná cena
    • Nevím

Určitě doporučuji, příjemné jednání, přijatelná doba dodání i cena.

• ryclost

vysoká úroveň

• Velmi dobrá komunikace a ochota.

• Nabízí zboží které jinde neseženu
    • Špatně zabalené zboží přišlo v potrhané krabici podle mně byl použit obal na lehčí zboží

celkově OK

Reakce obchodu Latysite.cz

Snažíme se odesílané zboží balit co nejvhodněji (přizpůsobit karton váze zboží ) a co nejlépe, mohlo se však stát, že došlo k poškození při manipulaci přepravní službou. Za vzniklou situaci se velice omlouváme.

• komunikace

objednala jsem si sít na pískoviště o rozměru 3.8 x 4 m velmi mě zklamalo, že mě nikdo neupozornil na to, že síť bude spojena hrozným švem nebude v celku a budou na ní dva další pásy ok s kvalitou nejsem vůbec spokojena vůbec neodpovídá fotce a obchod by měl kupující na tuto skutečnost upozornit a ne až vám dojde sít na míru a nemůžete ji vrátit

Reakce obchodu Latysite.cz

Zákazníka jsme v souvislosti s vyjádřenými stížnostmi kontaktovali a problematiku vysvětlili. U rozměru většího než 3 m je šev nutný, jelikož maximální šíře síťoviny je daná z výroby a to je 3 m. Pak je nutné sítě sešívat. Šev je však pevný. Totéž se týká ok, která jsou taktéž dána výrobou a jsou součástí síťoviny. Zákazníkovi byla nabídnuta možnost vrácení zboží, které po vysvětlení problému nakonec nevyužil.

Použila jsem síť na ochranu vinic jako levnější variantu oplocení výběhu pro drůbež.
    Týdenní dodací lhůta byla dodržena.
    Doporučuji.

• super ceny, možnost vyzvednutí sítě přímo na provozovně (i když je pravda, že tato možnost v eshopu uvedena není, přesto je to možné), pomoc při výběru

potřebovala jsem ochrannou síť na pískoviště kvůli kočkám, zjistila jsem, že tento obchod je přímo od nás, domluvila si vyzvednutí na provozovně (čímž jsem ušetřila nemalé poštovné), paní mi pak volala, že gumolano potřebuji o metr delší než jsem objednala na eshopu, což jsme odsouhlasili a druhý den mi volala ještě jednou, že mám zboží připravené k vyzvednutí, vše sedí, jak má, takže zatím absolutní spokojenost

• dobrá cena

maximální spokojenost

• Dobré ceny, přehledné stránky, možný nákup libovolného množství.

Doporučuji.