• Super služby a ceny

Zboží přišlo za 2 dny, bylo v pořádku, nákup bez problémů. Emailem přišla faktura i obchodní podmínky, včetně formuláře k odstoupení od smlouvy.
    Zakoupená baterie funguje bez závad.
    Bohužel automaticky nastupují marketingová sdělení, ze kterých se však lze bez problémů odhlásit.

• Je to v Plzni
    • Velky vyber vcetne vzacnych veci
    • Vzdy me kontaktuji, pri jakekoliv zmene
    • Nemaji vernostni program

Vsem lidem z Plzne a blizkeho okoli, doporucuji obchod Lan-Shop urcite navstivit. (Mam od nich treba rx480 (jeste tehdy predobjednanou), case Zalman, psu FSP Aurum, atd..)

• super akce

Všechno klaplo!

• zboží přišlo velmi rychle a v požadované kvalitě

• Zboží jsem potřeboval následující den, proto jsem zvolil dopravu DPD. Na můj telefonický dotaz zda je to možné mi pán řekl, že se domluví s kolegyní a zavolá zpátky. Místo toho mi od kolegyně přišel mail, že mi bude zboží doručeno až v pondělí, tedy za 4 dny!

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku. Mrzí nás, že jste nespokojen. Požadoval jste ovšem doručení ve lhůtě, jakou nenabízíme. To, že toto nenabízíme Vám kolegyně pouze potvrdila. Vaše hodnocení tedy nepovažujeme za korektní. Děkujeme za pochopení.

Nesetkal jsem se s takovým jednáním ještě nikdy. Nekomunikace, neochota atd.

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí a velice se omlouváme. Bohužel došlo k vyprodání zboží a dříve, než Vám kolegyně stačila zaslat omluvu a odhadovaný nový termín, objednávku jste zrušil.

• Dobré cany a komunikace, rychlé dodání zboží + hlavně - osobní odběr ZDARMA !!!

Nic.

• rychle spolehlivě
    • ceny
    • zatím nic

TV držák na strop s klouby jsem našla pouze ve 2 obchodech, zde byli levnější, doručeno bylo v uvedeném termínu.

• rychlost a cena

• přehlednost
    • výběr dle parametrů
    • ochota komunikovat

Dobrá komunikace, rychlé dodání, doporučuji

• Možnost osobního vyzvednutí.

Nejedná se o obchod, spíš o kancelář s možností osobního odběru. Ale OK. Vše v pohodě.

• Osobní vyzvednutí zdarma