• rychle doručené
    • nevýhoda že zasílají zboží tuším až nad 46 kč tak jsem objednal dva kusy aby mi hop zaslaly

obchod proběhl v pořádku výhoda rychlé doručení nevýhoda zboží zasílají až při nákupu zhruba nad 46 kč nakonec jsem vzal dva stejné kusy i když by mi stačil jeden.

super ceny, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 2 týdny

Rychlost, vstřícná komunikace, velmi rychlé dodání zboží, které bylo skladem u výrobce

• Sortiment, přehlednost, ceny
  • nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 2 týdny

• Nákup v pohodě z domova.

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 2 týdny

• Při osobním odběru rychlost vyřízení/převzetí zboží.
    • Hypotetický problém s parkováním při osobním odběru. Mají místo jenom na jedno auto. Ale vzhledem k umístění obchodu je asi maximum.

Systém mi vyhovuje

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 2 týdny

Dobrý obchod, byl jsem spokojen,

rychlé dodání do zásilkovny

• levný
    • dostupný v Plzni

• jednoduchý nákup
    • doručení dle výběru
    • rychlost vyřízení objednávky a doručení
  • nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

Objednal jsem si vícero zboží, přišel mi mail, že měli špatnou cenu u konektorů RJ45, jestli je mohou zaslat za novou vyšší cenu, s tímto jsem nesouhlasil, protože objednávkou jsem závazně objednal zboží za danou cenu, ne za nějakou jejich vyšší. V podstatě se takto dopouští klamavého jednání, což je protizákonné. Zboží jsem stále neobdržel, byť bylo uhrazeno předem a vyslovil jsem nesouhlas s navýšením ceny. A v podstatě se jedná jen o pár korun, tratní nebudou, jelikož kupuji i další zboží, takže jednoduše sníží marži, ale pořád jsou v plusu.

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku. skutečně se jedná o chybu - záměnu 1 ks za 5-pack. Je nám líto, že nemůžeme s touto chybou věc dodat. I tak předpokládáme, že je cena zboží jedna z nejlepších na trhu a žádáme o pochopení a nevymáhání chybné ceny. Zboží můžeme samozřejmě z objednávky odstranit a můžete je získat jinde.

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

Stav zboží uvedený na stránkách neodpovídá skutečnosti.

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku. Chápeme Vaši nespokojenost a velice se omlouváme za rychlé vyprodání Vámi požadovaného zboží.

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

S obchodem i jeho službami jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

Je pro mne výhodná možnost vyzvednutí na prodejně bez dalších poplatků, navíc je dodáno obratem. Zvláště u drobnějších výrobků, kdy poštovné či poplatky v zásilkovnách zbytečně navyšují cenu.

• Rychlost a komunikace

• dobrá cena
    • rychlé jednání
    • dobrá komunikace
    • nevím
  • nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

• Cena zboží + obchod v mém okolí.
  • nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 3 týdny

Na dotaz na dostupnost zbozi, bylo sdeleno do2-4 dnů. Po objednavce se tyden nic nedelo. Po opetovnem dotazu zbozi neni...

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku, je nám velmi líto, že jste nespokojen. Podle našich záznamů bylo zboží "na dotaz" a komunikovali jsme s Vámi dodací lhůtu cca 3-4 týdny. Tedy nikoliv 2-4 dny, jak uvádíte. Nejsme si tedy vědomi nějakého pochybení. Některé zboží bohužel má od výrobce takto dlouhé dodací lhůty a my jako prodejce to urychlit nedokážeme.

• nakoupil v obchodě LAN-SHOP.cz před 4 týdny

• Popis

Nenašel jsem nikoho jiného, kdo by nabízel tuto licenci, a cena byla více než dobrá-