• Obchod je dosahu bydliště a jako vždy bez problémů

• Obchod se sídlem v místě (městě) bydliště
    • Dá se v něm sehnat leccos zajímavého
    • Asi by stálo za úvahu prodloužit otevírací dobu (třeba aby bylo k dispozici jedno tělo), v dnešní době, kdy se v mnoha firmách pracuje do 17:00 je docela problém se do "prodejny" dostat.

Nenakupoval jsem zde poprvé a zatím vždy relativně v pohodě. V prodejně bych osobně doporučil klimatizaci, mně osobně to sice nevadilo (snesu dost), ale byl zde cítit trochu pot. Ale zase je vidět, že zaměstnanci pracují, až se z nich leje...

• Bez poštovnéhp

Ochota, profesionalita.

Rychlé,skvělé

Vše v pořádku a dobrá cena.

• Skladem se bohužel rovná skladem u dodavatele, takže dodání do 4 pracovních dnů

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste nespokojen. Ovšem k tomu nemáte důvod. Objednávku jste zrušil ještě před upřesněním termínu dodání, který by byl v tomto případě do 1 pracovního dne. Dodací lhůty a umístění zboží na webu jasně komunikujeme a tak není důvod být překvapen. Vaše hodnocení tedy považujeme za nekorektní.

• výdejní místo v Plzni, kde lze zboží vyzvednout bez poplatku
    • nabídka zboží a jeho třídění na webu

Spolehlivý, rychlý obchod.

Rychlé dodání do požadovaného místa, vše bez jakýchkoliv problémů.

• Klamání zákazníků

Zeptáte se na dostupnost zboží, sdělí vám pravděpodobnou dostupnost, pak je zboží skladem, poté objednáte zboží, objednávku příjmou, v zápětí objednávku zruší z důvodu vyřazení zboží z nabídky. lol
    Ještě pak mají drzost se zeptat, chcete-li objednávku zrušit nebo změnit.
    Jednalo se o speciální RAM, tudíž změna za jiné nemožná a už vůbec ne u LAN-SHOP
    Amazon pak vše vyřešil i za podobnou cenu a navíc 30ti denní lhůta k bezplatnému zaslání zboží zpět...!!!

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku, velice nás mrzí, že jste nespokojen. Bohužel došlo k problému u našeho dodavatele a opravdu jsme nebyli schopni Vaši objednávku vykrýt. Přijměte prosím v této souvislosti naši omluvu.

ok

• slušné ceny
    • široká nabídka

Výhodou je, že neplatím poštu.

OK

• Bude dodáno až 3 týdny po objednání a zaplacení.
    • Na mailový dotaz mne v odpovědi poslali někam.

Své známé budu před touto firmou varovat

Reakce obchodu LAN-SHOP.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste nespokojen. Ovšem zboží, které jste objednal bylo jasně označeno "na dotaz", čehož jste si nevšiml. Nemůžete se tedy divit dodací lhůtě, kterou jsme Vám sdělili. Vaše hodnocení tedy považujeme za nekorektní. K věci ještě sdělujeme, že zboží bylo dnes odesláno.

• Sortiment
    • Skvělý přístup zaměstnanců při řešení nestandardních situací
    • Ceny
    • Tradice...

Vše OK.

• Příznivé ceny a rychlost doručení.

• Web page showed that items were "in stock"

• mám prodejnu dva bloky od práce
    • výhodné ceny a akce