• Jeden den objednam,do 2 dnu mam doma.Skvela a rychla komunikace s prodejcem.
    • Zadne

Luxusni zbozi za skvele ceny,se 100% komunikaci mezi prodavajicim a kupujicim.Vrela doporucuji

Skvělé. :-)

• Rychlost dodání .

Velmi spokojená

• Prodej vyrobku, ktere jsou v zahranici dostupne a zde se spatne shani, dobre ceny
    • Na vyrobku (detox caji) chybely popisky v ceskem jayce, bylo to pouze slovensky

Mirne jsem se obavala nakupu na teto strance, ale zbozi dorazilo behem cca 4 dnu a v poradku, privitala jsem platbu dobirkou. Pri reseni dotazu se mi z ladyworld pomerne rychle ozvali telefonicky a pomohli, mohu doporucit.

Dobry den Irena,

vdaka za Vasu recenziu. Sme radi, ze obavy z nakupu sa odburali :)

Za produkt, ktory sme Vam poslali so slovenskou etiketou sa ospravedlnujeme. Snazili sme sa lepit na produkty zlvast slovenske a zvlast ceske a niekedy sa bohuzial stala chyba. Kazdopadne situaciu sme vyriesili tak, ze lepime slovenske a ceske stitky na vsetky produkty spolocne.

Ak by predsa len boli stitky necitatelne, popisy je mozne najst aj na nasich webovych strankach priamo pri produktoch.

• Slečny moc chválily tento obchod zkusila jsme ho vyzkoušet taky !!
    • žádné je prost nej

nejlepší obchod

• - rychlost dodání, kvalita zabalení zboží
    • - dle přání sedmnáctileté vnučky

• hezké stránky
    • nespolehlivvost

nákup opakovat nebudu

Dobrý deň Hana,

ďakujeme za Vašu negatívnu recenziu, vďaka ktorej sme zistili, že balík sa po poškodení stratil niekde v preprave. Mrzí nás len to, že ste nám skôr nenapísali na email, mohli sme balík opakovane zdarma odoslať a situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Rozumieme však presne Vášmu sklamaniu a recenzii, preto len dúfame, že u nás skúsite objednať aj nabudúce a presvedčíte sa o opaku :)

• jedinečnost produktů
    • mohl by mít vlastní pobočku v ČR, pro ještě rychlejší dodání a nebo ještě lépe kamenný obchod

Ahoj Zuzka,

pracujeme na tom :)

• Levné předměty, které jinde nejdou koupit.

• přijatelné ceny :)

Jen doporučuji :)