• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 3 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky
    • krásně pečlivě zabaleno
    • není automatické zrušení dopravy nad částku -musíte si sami zvolit bet dopravy, ale to není až tak velký problém
  • nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 8 měsíci

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé doručení

objednávka mi dorazila ve výborném stavu a neporušená, rychle mou objednávku vyřídili a doručili

• spolehlivost

Objednávala jsem Voss vodu, která přišla naprosto v pořádku do 48 hodin, jak na stránce uvádí. Mohu jen a jen doporučit. :)

• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 1 rokem

• Super nákup z pohodlí domova

Byl to dárek a již nákup druhý.
    Vše proběhlo ke spokojenosti.

• rychlá dodávka zboží
    • zboží bylo výrazně levnější než jidne

• Zboží ani po 10ti dnech nedorazilo
    • Nikdo mě dosud ani nekontaktoval

• Rychle doruceni
  • nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 1 rokem

Vše proběhlo jak mělo, rychlé dodání.

• Spolehlivé a rychlé dodání
    • Komunikace na 1 s hvězdičkou

Nakoupila jsem v tomto obchodě již podruhé a mohu jedině doporučit, čaje, které kupuji zde, jsem na jiném internetovém obchodě neviděla. Patří mezi mé oblíbené. Detox prospívá každému a každý by si ho měl jednou za čas udělat/koupit. Tak proč ne právě s LadyWorld.cz ? :-)

• kvalitnu čistu vodu
    • asi žádne

klidne až nakupuji oplati se su užasny napíše email když se neco pokazi daji vedet o všechnom co se deje z jeji objeddnavkou. stoji to za to si u ne nakupovat.

• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 2 lety

• Skvělá komunikace. V případě problému hned řeší.

• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 2 lety

Vše fungovalo, takže spokojenost.

• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 2 lety

Dlouhá dodací doba. Zboží jsem objednal mezi svátky a zatím nedorazilo ani týden po Novém roce.

Reakce obchodu LadyWorld.cz

Dobry den,
    mrzi nas Vasa skusenost, bohuzial ste objednali tovar, pri ktorm blo uvedene ze ho nemame skladom a kvoli nemu stala cela objednavka. O tejto situacii sme Vas informovali aj mailom z 30.12.2016. Zasobovanie od dodavatelov medzi sviatkami bolo komplikovane, preto vsetko trvalo dlhsie. Vasa objednavka bola odoslana 4.1. Prvy pokus o dorucenie bol 6.1., kurier Vas podla zaznamov nezastihol a dalsie dorucenie je na programe dnes medzi 10-12 hodinou. Verime, ze zasielku sa podari dorucit a budete tak mat svoj tovar uz dnes :)

• nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 2 lety

• Na této stránce můžete nakoupit velmi zname světové produkty za přijatelné ceny. Můžu všem jen doporučit.
    • Spolupráce s PPL! Měla mi přijít zásilka a ani mi nrpřišel mail ani sms z PPL a celý den jsem byla doma a pak mi prostě poslali mail, žemě nezastihly a že následující pracovní den mi zasilku dovezou, no a taky nic! Tak jsem psala na stranku co se děje a tam mi napsali že zásilku vyloučili a že neví proč že se to pokusí zjistit a o všem mě budou informovat. Ladyworld mi na druhý den poslali mail že mi zásilku odeslali znovu, no a prisla mi sms ze dneska mi příjde zásilka v danou hodinu. Zásilka opravdu přišla což mě překvapilo a kurýr byl opravdu nepříjemný, jen mi dal zásilku, ani nepozdravil, blbě se na mě koukl 6e jsem po něm chtěla ať mi vráti necelou stovku a odešel a po půl hodině mi prisel mail od PPL že moji zásilku převzali a dneska ji budou dorucovat. No práce s PPL je pro tento obchod obrovské mínus. Měli by radši spolupracovat s českou poštou.

Kvalita přimo obchodu je vyborna komunikace,webové stránky,zboží,...), ale spoluprace s PPL je otresná. Teď už jen budu testovat vyrobky jestli vážné fungují a moc se na to těším! :)

• Rychle dodání originální zboží

Perfektní obchod

• Super webovky,rychost
  • nakoupil v obchodě LadyWorld.cz před 2 lety

• Úžasný výběr zahraničního zboží, které je populární v Anglii nebo např. v Americe. Navíc je to takový obchůdek snů pro všechny mladé ženy, které sledují trendy nebo i sestry Kardashian/Jenner. Některé výrobky jsem viděla právě u těchto celebrit a proto si na ně dělám zálusk.
    • Komorní, i když luxusní výběr. Například by mě potěšily gummové/želé vitamíny na vlasy. Pěkně vypadající doplňky stravy v obchodech poměrně chybí. Nebo jiné věci, které proslavily zahraniční celebrity. Myslím, že to by mohl být poměrně velký trhák na českém trhu.

Pravidelně chodím na stránky LadyWorld.cz, abych zjistila, co mají nového. Hodlám objednávat pravidelně, proto bych ráda uvítala i další exkluzivní zboží.