Přehledné, rychlé, super!

• Rychlá dodací lhůta
    • Hezky zabaleno
    • Vše proběhlo bez problému
    • Doporučuji všemi deseti!!

• Vše super :)

• rychlé vyřízení objednávky
    • krásně pečlivě zabaleno
    • není automatické zrušení dopravy nad částku -musíte si sami zvolit bet dopravy, ale to není až tak velký problém

• rychlé vyřízení objednávky
    • rychlé doručení

objednávka mi dorazila ve výborném stavu a neporušená, rychle mou objednávku vyřídili a doručili

• Super nákup z pohodlí domova

Byl to dárek a již nákup druhý.
    Vše proběhlo ke spokojenosti.

• rychlá dodávka zboží
    • zboží bylo výrazně levnější než jidne

• Rychle doruceni

Vše proběhlo jak mělo, rychlé dodání.

• kvalitnu čistu vodu
    • asi žádne

klidne až nakupuji oplati se su užasny napíše email když se neco pokazi daji vedet o všechnom co se deje z jeji objeddnavkou. stoji to za to si u ne nakupovat.

• Skvělá komunikace. V případě problému hned řeší.

Vše fungovalo, takže spokojenost.

• Žádné

• Na této stránce můžete nakoupit velmi zname světové produkty za přijatelné ceny. Můžu všem jen doporučit.
    • Spolupráce s PPL! Měla mi přijít zásilka a ani mi nrpřišel mail ani sms z PPL a celý den jsem byla doma a pak mi prostě poslali mail, žemě nezastihly a že následující pracovní den mi zasilku dovezou, no a taky nic! Tak jsem psala na stranku co se děje a tam mi napsali že zásilku vyloučili a že neví proč že se to pokusí zjistit a o všem mě budou informovat. Ladyworld mi na druhý den poslali mail že mi zásilku odeslali znovu, no a prisla mi sms ze dneska mi příjde zásilka v danou hodinu. Zásilka opravdu přišla což mě překvapilo a kurýr byl opravdu nepříjemný, jen mi dal zásilku, ani nepozdravil, blbě se na mě koukl 6e jsem po něm chtěla ať mi vráti necelou stovku a odešel a po půl hodině mi prisel mail od PPL že moji zásilku převzali a dneska ji budou dorucovat. No práce s PPL je pro tento obchod obrovské mínus. Měli by radši spolupracovat s českou poštou.

Kvalita přimo obchodu je vyborna komunikace,webové stránky,zboží,...), ale spoluprace s PPL je otresná. Teď už jen budu testovat vyrobky jestli vážné fungují a moc se na to těším! :)

• Rychle dodání originální zboží

Perfektní obchod

• Super webovky,rychost
    • Žádné

• Úžasný výběr zahraničního zboží, které je populární v Anglii nebo např. v Americe. Navíc je to takový obchůdek snů pro všechny mladé ženy, které sledují trendy nebo i sestry Kardashian/Jenner. Některé výrobky jsem viděla právě u těchto celebrit a proto si na ně dělám zálusk.
    • Komorní, i když luxusní výběr. Například by mě potěšily gummové/želé vitamíny na vlasy. Pěkně vypadající doplňky stravy v obchodech poměrně chybí. Nebo jiné věci, které proslavily zahraniční celebrity. Myslím, že to by mohl být poměrně velký trhák na českém trhu.

Pravidelně chodím na stránky LadyWorld.cz, abych zjistila, co mají nového. Hodlám objednávat pravidelně, proto bych ráda uvítala i další exkluzivní zboží.

super jednání, rychlé dodání