Rychlé dodání zboží, mají kde co. Kosmetika, mydýlka úžasná, hodně věcí jako dárek od kosmetiky, keramiky. Mají to co jsem jinde nesehnala.V balíčku vždycky najdu malý dáreček, slevu a poděkování za nákup napsáno na krabici taky potěší. Určitě jsem tam nenakoupila naposledy.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za nákup a recenzi. Jsme rádi, že Vám objednávka udělala radost a přišlo vše v pořádku.

Přejeme pěkný den Váš La.Obchůdek

• Velký výběr zboží za příznivé ceny
    • Vstřícná komunikace obchodu, upozornění na dostupnost zboží
    • Sleva na zboží, které nebylo dostupné
    • V balíčku milý dáreček

Nákup vřele doporučuji.

Přejeme pěkný den Váš La.Obchůdek

• Velký výběr zboží

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za nákup a recenzi, jsme rádi, že vše dorazilo v pořádku. Krásný den Váš La. Obchůdek

Rychlé dodání, perfektní zabalení,dáreček za který děkuji a milé poděkování za nákup s kytičkou napsané na krabici taky moc potěšilo.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za nákup a recenzi, jsme rádi, že vše dorazilo v pořádku a balíček udělal radost. Krásný den Váš La. Obchůdek

• Mám to jako dárek,tak snad se bude líbit

• Vždy perfektně poradí
    • Příznivé ceny

Krásný den Váš La. Obchůdek

Obchůdek všem moc doporučuji, jak nákup v obchůdku, tak na eshopu. Velmi milá a ochotná obsluha a komunikace .

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za nákup a recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbí.

Skvělá spolupráce, děkuji.
    Řehák Václav

Krásný den Váš La. Obchůdek

• Úžasný obchůdek a moc příjemná obsluha

Zboží došlo perfektně zabalené a ještě jsem dostala dárek, všem moc doporučuji

Perfektní
    Rychlé s dárečky

Krásný den Váš La. Obchůdek

• La obchůdek je úžasný, osobně jsem byla v obchůdku už několikrát a vždy je tam moc milá obsluha. Poprvé jsem si objednala zboží na e-shopu a vše přišlo v pořádku, rychle a perfektně zabalené. Mohu jen doporučit

Já jsem maximálně spokojená a mohu jen doporučit

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za nákup a recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbí.
    Krásný den Váš La. Obchůdek

Vsem moc doporucuji-darecky navic ,i s rucne psanym vzkazem-nadhera.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc chválím, přidali milý dáreček a osobní poděkování,určitě zase nakoupím.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za recenzi :) jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena a že Vám dáreček udělal radost.

• Široký sortiment
    • Věci skladem
    • Rychlé vyřízení objednávky a její dodání
    • Vstřícnost a ochota
    • Dárek ke každé objednávce

Vřele doporučuji! Nakupuji zde opakovaně a vždy jsem maximálně spokojena. Nacházím zde široký sortiment, kde se mohu spolehnout na kvalitu a výbornou péči. Nechybí samozřejmě i maximální ochota a poradna, bleskurychlé dodání a vstřínost. Velmi ráda se sem vracím a všem mohu opravdu od srdce doporučit.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za recenzi a jsme moc rádi, že jste vždy spokojená a že se k nám vracíte.

• Krásně zabaleno. Rychle dodáno a s milým dárečkem navíc. Moc ráda doporučuji.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že se Vám balíček líbil a vše v pořádku a rychle dorazilo :)

• Kvalita, rychlost, uzasna komunikace

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že byla s nákupem spokojenost a vše přišlo rychle a v pořádku :)

• Spolehlivost
    • Ve všem vyjdou vstříc
    • Profesionálně poradí

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za recenzi a nákup, jsme rádi, že jste byla spokojená :)

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Spousty dárečků které mě potěšily
    • Nejlepší kadeřníci v okolí
    • Absolutně žádná

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za recenzi :) a jsme rádi, že jste spokojená jak s e-shopem, tak i s kadeřnictvím.

Vse super,urcite zase objednam.

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Moc děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojená. Rádi Vás zase uvítáme v našem virtuálním obchůdku :)

• rychlé vyřízení objednávky
    • osobní přístup
    • odborné poradenství
    • kvalitní zboží
    • dárečky navíc ke každému nákupu

S nákupem v e-shopu Lazebnictví Juříčkovi jsem maximálně spokojená. Nakupuji zde opakovaně a vše vždy proběhlo bez sebemenší chybičky. Objednávky jsou vyřizovány rychlostí blesku a pokud si s něčím nevím rady, je k dispozici skvělé poradenství. Moc si vážím osobního přístupu i dárečků navíc. Díky!

Reakce obchodu La-Obchůdek.cz

Děkujeme za recenzi a ještě víc za nákup. Jsme moc rádi, že se k nám vracíte. Objednávky odesíláme okamžitě, protože většinu zboží máme skladem a rádi Vám s naším sortimentem poradíme, protože s většinou produktů pracujeme nebo jsme osobně doma vyzkoušeli :)