Jsem moc spokojená....Děkuji Jůzková.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byla spokojena a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Rychlé dodání, vše bez problémů.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byli spokojeni a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

dodání do tří dnů

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojena a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

S nákupem jsem byla velmi spokojená, obchod nám vyšel vstříc a velmi rychle bylo vše dojednáno. Vyzvedli jsme osobně.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojena a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Objednávka proběhla přesně,jak bylo uvedeno.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Velice rychlá doprava - ve středu objednáno a v pátek doručeno.

• rychle vyřízeno

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojen/a a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• kmunikace

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojen/a a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• vše proběhlo tak jak mělo, celková spokojenost!!!

• rychlé jednání

• bohatý výběr
    • rychlost vyřízení

maximální spokojenost

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Vybrané zboží odpovídalo našim představám, dobrá kvalita, rychlé doručení zboží.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Velmi dobrá komunikace. Spokojenost.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojen a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

Jednání bylo velmi vstřícné, produkty jsem koupila pro svoji vnučku a dosud nebyly předané tedy ani rozbalené.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• Dobrá a rychlá komunikace.

Velký výběr a slušný sortiment nabízeného zboží.
    Solidní obchod.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• rychlé dodání obj.zboží,vše zatím v pořádku...

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Děkujeme za Vaši recenzi a 100% doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojen/a a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Žádné problémy

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byl spokojen/a a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Tomáš Kříž, majitel obchodu

• rychlost, kvalita, příznivá cena

• vyborny