• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 2 měsíci

• kvalitní a rychlý obchod

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byla spokojen/a a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 3 měsíci

• korektní jednání, zájem o kvalitní prodej
    • není

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byla spokojen a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 2 měsíci

rychlé, levné

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že jste s nákupem byla spokojena a budeme moc rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 3 měsíci

Solidní e-shop, velký výběr za dobré ceny.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Velmi děkujeme za nákup i recenzi - Vaše doporučení. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 3 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 3 měsíci

• Je tu velký výběr kvalitního zboží. Bylo dodáno rychle a přesně.

Líbí se mi, že je zboží české výroby. Velký výběr látek různé kvality a ceny, takže si může vybrat každý podle svého.

Dobry den
    Slunečník jsem obdržela,bohužel byl poničen.
    Dráty, které měly držet vršek slunečníku byly polámané a slunečník rozpadlý.Bylo potřeba koupit drát a vše znovu zdrátovat.
    Měla by být větší kontrola na jakost výrobku. Sedláčková

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

nikdo nás z Vaší strany nekontaktoval - žádnou reklamaci z Vaší strany neevidujeme. Slunečníky odchází tak, jak jsou originálně zabaleny od výrobce. Rádi Vám slunečník vyměníme za nový.

Tomáš Kříž
    majitel obchodu

• kvalitní zboží

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 5 měsíci

Se vším jsem spokojena.Objednávka a rychlost vyřízení,vše pohodě.

• Velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Moc děkujeme za nákup i recenzi - Vaše doporučení. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

Jsem velmi spokojená.

• super rychlé dodání

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Vážená Marie, moc děkujeme za nákup i recenzi - Vaše doporučení. Těší nás Vaše spokojenost a budeme rádi, když se na nás v budoucnu zase obrátíte.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 5 měsíci

• Naprostá spokojenost. Zboží s dodáním 1-2 týdny dorazilo už za 2 dny. Bezproblémová a rychlá komunikace.

kvalitní spolehlivý obchod

• komunikace, spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste s nákupem v našem obchodě spokojen/a.

• nakoupil v obchodě Kvalitní slunečníky před 6 měsíci

Skvělé poradenství přes chat, velmi rychlé vyřízení objednávky. Tento obchod velmi doporučuji.

• velmi kvalitní zboží

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

Mockrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste s nákupem v našem obchodě spokojena.

dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Kvalitní slunečníky

objednán máte polstr na houpačku na zakázku s vlastními mírami. Dodací doba je 2-3 týdny a je uvedena v eshopu u produktu. S touto dobou jste při objednání polstru souhlasili. Dnes tomu nejsou ještě ani 2 týdny. Vašemu nedoporučení tedy nerozumím.

Tomáš Kříž - majitel eshopu