• Knihy nedorazily. Komunikovala jsem před 20ti dny s obchodem a bylo mi slíbeno,že je zašlou na Prahu 10 a nic se neděje. Urgovala jsem to ještě jednou. Knihy jsou dávno již zaplaceny.

No coment. Stále čekám opožděně na dárek.

• Zboží uvedené skladem není skladem.

Vánoční dárek nebyl doručen. Obchod se mne o zpoždění nezranil informovat.

• Dobrá nabídka knih
    • Garantovali doručení do Vánoc, ale zboží dosud nedorazilo; nikdo mi nebral telefony, když jsem chtěla zjistit stav objednávky; na email jsem dosud nedostala odpověď (poslala jsem před 5 dny, 22.12. kdy už mělo být zboží doručeno).

Nespokojena s komunikací obchodu

• nevím
    • rychlost, komunikace

K.O.

• mizerie

bida

• Dobré ceny, solidní výběr.
    • Objednané zboží nedorazilo. Od 9. 12. mám řádně objednáno i zaplaceno a bohužel tyto dárky pod stromečkem chyběly :-(
    • Z eshopu došel na moji urgenci pouze jeden email a to, že jedna položka v balíku chybí a nejsou schopni ji dodat. Dále už nic, ani balík ani podací číslo, aby se dal dohledat.
    • Celkově velké zklamání.

Za 15 dní od objednání zboží stále nedorazilo.
    Navíc položku, kterou inzerují jako skladem vůbec nemají.
    Bohužel nemohu doporučit, u jiných eshopů se mi nic podobného nestalo.

Objednaná knížka ani po 14 dnech nedorazila, na tel. číslo uveřejněné na webových stránkách není možné se dovolat.

• přehledné,hodně zboží
    • minimální komunikace

7.12. jsem objednala dvě knihy,které jsem chtěla jako dárky na Vánoce.8.12. byly knihy převodem zaplaceny a do dnešního dne 23.12. nebyly doručeny.Rozhodně tento obchod nedoporučuji.

• Nízké ceny
    • Neakceptovatelné dodací lhůty (v mém případě 3 týdny u knihy skladem)

Ačkoliv byla kniha "Skladem", trvalo více než 3 týdny, než mi ji po několika urgencích dodali.

8.11.2015 - objednávka + platba kartou online
    10.11.2015 - "zboží bude expedováno do 3 pracovních dní"
    18.11.2015 - "Vaše zásilka bude expedována do 3 pracovních dní"
    19.11.2015 - zpráva "děláme co můžeme. Kolegové to doufám stihnou"
    23.11.2015 - poslali mi e-mail, že knihu odeslali
    24.11.2015 - kniha byla skutečně odeslána (Pošta)
    30.11.2015 - kniha dorazila (!!!!!)

Samozřejmě proběhlo několik urgencí, ale výmluvy, výmluvy, výmluvy

• Zboží jsem zaplatil a po 15 dnech ho ještě porad nemám.

• Obchod nekomunikuje, není přehled v jakém stavu je vyřízení objednávky a paradoxně ještě pošle žádost o zhodnocení služeb.

Nedoporučuji.

• Dva tydny pred Vanoci jsem objednala 2tituly (ktere byly uvedeny,ze jsou skladem)jako darek..5dni po potvrzeni prijeti platby se stale nic nedelo..psala jsem tam 21.12.2015 a bylo mi sdeleno,ze titul bude skladem po novem roce nejdrive a ze se omlouvaji a vrati mi penize (do 5-7dni na ucet) nebo at navrhnu jak by se mi mohli revanzovat.. takze 3dny pred Vanoci super reseni..

Objednavejte jen to,na co nespechate ..

• Nedodrzeni terminu expedice zbozi.

• dlouhá dodací lhůta i když je zboží na skladě

nedoporučuji

Pokud takhle budou pokračovat a vymlouvat se že toho mají moc tak u nich nikdo nakupovat nebude Objednal jsem zbozí 13.12.2015 Dnes je 22.122015a stále nic...

• procvičení trpělivosti při čekání na objednané zboží :-)
    • i přes označení skladem překupuje od subdodavatelů a hrozí nedostupnost zboží
    • nekomunikace v případě problému

rozhodně nedoporučuji

• Žádné
    • Klamání zákazníka - zboží není skladem
    • Na slušnou žádost o stornování objednávky, pokud nemohou dodržet termín dodání, který byl už v tu chvíli 10 dní od objednání, mi zástupkyně e-shopu lhala, že zboží expedují ten den
    • V důsledku toho nemožnost objednat titul v jiném obchodě

• špatná komunikace

Objednávka zboží i platba předem 1. 12. Přestože obchod uváděl vše skladem, jedna kniha nebyla na skladě, což mi obchod ani nesdělil. Po telefonické urgenci 16. 12. sděleno, že zboží bude v omezeném množství dodáno do 3 dnů. Ani 22. 12. zboží nedodáno.

• Komunikace obchodu na bodě mrazu. Kdybych se nezeptala, kdy mi zboží doručí, nejspíš bych čekala další dva týdny.

• zboží bylo skoro jistě skladem, expedice 13 dní po objednání a zaplacení