• Ptají se jak jsem spokojený, ale přepravce nic nedodal!! Nic nemáme tak co hodnotit???

!

• Přijatelné ceny
    • špatná komunikace

Objednali jsme matraci, která dorazila až po 16-ti dnech a to po dvou telefonických urgencích, přestože dopravci byla předána už 7. den. Barva matrace je jiná než na vyobrazení a se zarovnáním tří vrstev se taky moc nepárali. Matrace je spíš 5-ti zónová než sedmi, protože o těch 10-ti cm na obou koncích se snad nedá ani mluvit. Dárek anatomický polštář je bez potahu, takže k ničemu.
    Tento obchod nedoporučujeme.

• Výhody: žádné
    • - Nepořádek v obědnávkách
    • - Nepřijemná obsluha v telefonu
    • - věci nemají fyzicky skladem
    • - věci které nabízí, neuvádi zda jsou skladem, člověk se to dozví až po objednávce.
    • - Neinformovanost stav obědnávky zboží.
    • - nemají automatický platební systém, takže člověk musí posílat platbu pomocí převodů, nikoliv pomocí platební karty, což dost zdržuje

Obchod jsem si vyhledal, protože mě zaujala jejich nabídka. Bohužél však na stránkách daného obchodu vedou znak 100% spokojenost zakazníků, avšak to není pravda, je to jen něco málo okolo 85%. Problem je asi dodací lhůta, špatná informovanost a dále tak klamání spotřebitele lživým logem na webu který aní nikam neodkazuje na ověření statistik tohoto obchodu. Rozhodně nemůžu tento obchod doporučit, jsem zvědavý, jestli mě zboží příjde, či aspoň vrátí peníze. Už je to přes 14 dní a stále bohužel nic.

Obchod nemůžu doporučit.

• Líbí se mi nabídka 1+1.Člověk tím opravdu ušetří a ještě dostane zdarma dva anatomické polštáře. Za kvalitní matrace je to super cena.

Velice milé a vstřícné jednání.

• telefonisté lžou, že zavolají
    • nezjistíte, kdy zboží má nebo může přijít
    • v objednávce není termín dodání
    • máme jej čekat v nejbližších dnech a po 3 týdnech nevím nic

• Objednala jsem matraci 27.10.16, měli ji přivézt 07.11.16.
    • V 15:00 07.11.16 jsem zavolala na číslo +420 608 068 555 a zeptala se, kdy už dorazí ta matrace, cely den jsem čekala doma a nikdo ani nevolal, ani nepsal sms. Pan, který odpověděl, neřekl své jméno, ale slíbil, že zjistí a zavolá mi, hned jak to zjistí. Čekala jsem ještě a v 16:56 jsem zavolala znovu. Měli jsme v tento den návštěvu, která zůstala u nás i prěs noc. Proto jsme museli zařídit tu matraci v tento den. To jsem řekla panu, který odpověděl na t.čisle +420 608 068 555. Ten velmi neslušné řekl, že zavolá mi zítra, že ted´ on už nic zjistit nemůže. Zeptala jsem se ho: proč mi nezavolal dřív, ted´už mi nezbyva čas, abych vyřešila problém s postelí pro návštěvu. On se mě zeptal: "Vy jste co, z Mad´arska?" A pak křičel: "Já jsem řekl, že zavolám zítra!". Jsem se zeptala na jeho jméno, on neodpověděl a odpojil se. Zavolala jsem znovu a znovu odmítal odpovědět a sdělit své jméno.

Neochotný a neslušný

• Veľký sortiment. Dodávka do domu.
    • Bonusový vankúš je bez poťahu nepoužiteľný.

Rýchlo, prehľadne presne...

• Přehledné stránky.
    • Objednaná matrace nedorazila ve sjednaný den.

• - vyrobeno v ČR během pár dní
    • - jakýkoliv atypický rozměr
    • - cena

- vyrobeno v ČR během pár dní
    - jakýkoliv atypický rozměr
    - cena

• v klidu si vyberu
    • dodání jsem si zvolila na datum který mi vyhovoval
    • dopravce předal zboží na ulici a musela jsem si ho donést sama domů

obchod doporučuji, jen by měl mít lepšího dopravce

• Nespravny popis produktu. Jiná šíře matrací v popisu na stránkách obchodu než mi reálne byla doručena.

• Dobre
    • Zadne

Doporucuji

Vzhledem k nadstadardnímu rozměru byla doba dodání přiměřená. Chybělo mi nějaké bližší upřesnění termínu doručení. Dále jsem si všiml, že recenze se stejným datumem, jménem a textem jsou rozkopírovány do různých matrací, takže "Jarda" si koupil několik matrací v jeden den najednou a všude hodnotil stejným hodnocením.

• Levné zboží
    • Polštářek jako dárek potěší
    • Opravdu velký výběr !
    • Netuším :-)

Názor zatím dobrý.

objednávka byla vyřízena velmi rychle, i přes to,že matrace byla dělaná na míru do staré postele. Je příjemná a měkočká. přesně podle přání. díky

• Komunikaci se zákazníkem tento obchod nezvládá. Týden mi tvrdí, že zásilka je odeslána a v pátek jsem se dostala k informaci, že nic neposlali, protože čekají na rošt, který bude za 14dni. Pán byl do telefonu dost sprostý.

• matrace mely být dvě stejné, jedna je o 5cm širší
    • nevejde se do rámu postele
    • obchod zatím nic neřeší

• Výroba matrací na míru, online objednávka, krátká dodací lhůta, doprava zdarma
    • -

Doporučuji, vše proběhlo bez komplikací.

• ´Profíci
    • zatím žádné

Vše funguje jak ,á.
    Vřele doporučuji.

• Hledal jsem madraci neobvyklého rozměru a tady jsem jí našel.
    • nevím

Prostě solidní obchod.