• Doručení zdarma
    • Už od začátku odsouvání termínu doručení

Zakoupená Vysoká matrace ANETA + kvalitní potah, studená pěna 190x200 cm 12 584 kč. Po roce proleženiny v matraci na obou stranách. Na matraci se nedá spát protože mě to stále převrací do proleželé díry. Manželka na matraci položila svrchní matraci aby zakryla proleženiny. Po sundání ochranného potahu vnitřní vrstva špinavá jakoby ji někdo táhl po hale. Reklamace tel. a doporučeno vyfotit proleženiny. Pak sundat potah a matraci odeslat do firmy kde posoudí zda je reklamace opodstatněna. Vše na moje náklady. Nedoporučuji jak matraci tak firmu. Bohužel velké zklamáni od české firmy.Lepši je spat na zemi jako na matraci od téhle firmy.Matraci vyhazuji a kupuji novou.

• Mají i rozměry, které jdou jinde těžko sehnat
    • Velký výběr matrací

Anatomický polštář který byl zaslán jako dárek je pouze kus molitanu bez potahu.

Rychlost dodani, kvalita

Kvalitní matrace

• lze zvolit i atypický rozměr

• komunikace
    • ceny
    • falesne informace od operatora

dne 8.9 2020 jsem objedna matraci practica prislo potvrzeni ze objednavku prijaly a vse vypadalo vporadku po 6 dnech jsem volal jak to vypada s objednavkou a pan (dnes mi vadi ze jsem se nezeptal na jmeno) mi oznamil ze objednavka byla zrusena ze na tuto matraci nemaji nejaky material kdyz jsem mu rekl ze mi nic neprislo rekl at kouknu do spamu ze to tam obcas pada s panem jsme se tedy domluvily ze objednavku tedy zrusi a ja se kouknu a kdyztak objednam znova jina mi samozrejme nevyhovovala tak jsem objednal jinde a dnes 15.9.2020 mi prisla sms od dpd ze matrace je na ceste tak jsem volal do obchodu a bylo mi receno ze marace se normalne prodavaji a kam ze jsem to volal kdyz jsem mu odpovedel ze volam na stejne cislo z historie hovoru tak mi samozrejme neveril a porad ze jsem volal jinam asi tezko kdyz jsem mu minule daval cislo objednavky ono je to tak tezke zjistiti kdo byl v praci 14.9 v 9:15h a mate hned cloveka ktery mi dal tu informaci nakonec jsme se domluvili ze nemam prebyrat zasilku tak jsem zvedav jak to cele dopadne klidne me muze majitel i kontaktovat cislo objednavky bylo 11295 tel cislo tam urcite mate

Zatím jsem zboží nedostala, i když jsem ho zaplatila 26.8. 2020 a zaškrtla jsem možnost, že ho žádám dodat v nejbližším termínu a to je do 3-4 dnů.

• Rychlé podání informaci o zboží
    • Velmi krátká dodací lhůta

Obchod velmi kvalitní, vřele doporučuji.

Komunikace ze strany obchodu žádná, po 10ti dnech od objednávky jsem volala, abych zjistila jak to vypadá, bylo mi přislíbeno dodání do týdne, po víkendu matrace přišla. Obal byl poškozený, ale naštěstí matrace v pořádku.

Na stránkách není uvedeno, že matrace jsou dopraveny stočené. Pro dopravu výhoda, ale některé informace jsou, že mohou být poškozené. Naše se nafoukly dobře.

• Dobře zabalené

Madrace zase až taková sláva to není,ale spatny nejsou chvíli poslouží za 4700 jsem čekala víc stím,ze 2 zdarma ta i byla.Ale spíš si myslím že cena by odpovídala za obě pak bych se kvalitě nedivila.Anatomicky polštář mě ,ale fakt dostal☹️to je pouze kus molitanu který se podobá tomu jen zdálky.Fajt je takový problém dát na to alespoň obyčejný potah?

jak mám něco hodnotit,když nikdo nereagoval na moji objednávku a zboží jsem ještě neobdržel

• Poradili s výběrem matrace,hezké jednání

Rychlý, kvalitní a cenově dostupný

• Nepravidvé údaje, že mají matrace skladem

Bohužel celková zkušenost s obchodem je negativní. Objednali jsme si matrace, u kterých prodejce uváděl, že jsou skladem a byla možnost si vybrat datum doručení (očekávali jsme doručení do 2 dnů). Matrace jsme potřebovali co nejrychleji, staré matrace jsme vyhodili i se starou postelí, že to dva dny na gauči zvládneme, úplně jsme se spletli. Třetí den jsem prodejce kontaktoval a dozvěděl jsem se, že matrace ještě nejsou ani ve výrobě, že nestíhají (skladem tedy určitě nebyly, i když to na webu bylo stále uvedeno). Matrace byly doručeny až o dalších 8 dní později, než prodejce uváděl. Na gauči jsme strávili celkem 11 náročných dní (kvůli bolesti zad). Takové jednání by u dobrého obchodníka nenastalo.

Velký výběr matrací. Rychlé jednání.

zatím bez problému, jak bylo slíbeno tak bylo doručeno, kvalita matrace se ukáže časem

Několikrát jsem se přes obchod pokoušela objednat matraci do dětské postýlky. První objednávku mi zrušil výrobce s odůvodněním, že neobsahuje rozměr matrace. Chyba byla na straně eshopu, i přes zakliknutí rozměru se rozměr nezkopíroval do košíku ani do obejdnávky. Po několika dnech řešení slíbili, že to opraví. Neopravili, tak jsme se pokusili objednat matraci znovu a rozměr připsali do poznámky. Objednávka přesto opět zrušena ze strany výrobce, stejné odůvodnění. Na to telefonát z eshopu, že problém je v tom, že jim již matraci výrobce nedodává. Po víc než týdnu ji ale stále mají v nabídce a mění se u ní počty kusů skladem - tak já nevím, asi někdo kecá, ne? :D Každopádně tento eshop nikdy více, xx telefonátů a mailů a matraci nemáme, mimčo nemá kde spát, mohli jsme mít dávno matraci odjinud :(

Vážení,
    vše co jste reklamovali při nákupu jste dodrželi. Dodání bylo do 10 dnů a byli jsme velmi mile překvapení, že matrace došla za 3 dny .
    Při používání matrace vám za dva roky sdělíme více o kvalitě výrobku.
    S přáním pěkného dne Karhanovi