Neslo platit kartou. To nemyslite vazne?

zaplatil jsem a po týdnu žádné zboží nedorazilo

• Zboží zatím nedorazilo.
    Dlohé čekání bez zpávy.

• Došlo k omylu, nabídka nebyla k mání .

• Viz níže.

Zboží v nabídce neodpovídá skutečnému stavu ve skladu.

Zboží, které jsem objednal a bylo uvedené jako skladem, skladem nebylo a naskladnění nového až někdy na konci sezóny. Z tohoto důvodu nemohu obchod doporučit ostatním. Nicméně obchod se jeví jako věrohodný - z obchodu se mi ozvali, omluvili se a po společné domluvě se objednávka zrušila.

Nabízejí zboží, které nemají na skladě...píšou skladem do tří dnů, ale objednávku vzápětí zruší.... nejhorší e-shop co znám

• Dostupnost zboží není pravdivá, po objednání napíšou, že nemají skladem.

Inzerují věci skladem, které ve skutečnosti nemají.

• Kolo přišlo v obalu od konkurence a bez dokladů jen se záruční listem

Objednávka vyřízena rychle, až na ten nedostatek...

• Komunikace absolutně šílená, tady neplatí zákazník náš pán. Máme kolo jinde ho nemají tak co jako chcete( když jsem chtěl kolo rezervovat na týden)....tuknuty ram, reklamovat nelze protože by bylo kolo na podzim( já chci jezdit že) ....opravdu blbá doba a někteří toho patřičně využívají kompenzace nabídnuta, že bych si dokoupil doplňky, reakce obchodu že slevu mi za potíže dají, ale jen z neslevnenych položek....slečně mají 99% položek
    • Špatně serizene, brzdy prý budou pořádně brzdit po zajetí....stačilo řádné odvzdusneni

• Komunikace obchodu dobrá
    • Na stránkách mají výrobky, které pak nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu KUR sport

moc se omlouváme za komplikace. Bohužel na konci sezóny nejsme schopni mít veškeré doplňky skladem, proto u produktu, který jste si objednal nebyla uvedená skladovost produktu, ale pouze doporučení, abyste se zájemce o produkt dotazoval na tel. čísle 730 893 678 či prostřednictvím kontaktního formuláře.
    Je nám to moc líto, ale brašna, kterou jste si objednal již není k dostání ani u dovozce.

Hezké letní dny

• Zboží dodáno rychle
    • Nedodržení dohody, která proběhla po telefonu

Proběhla dohoda po telefonu, že mi objednané pneumatiky zároveň vymění následujícího dne v České Lípě. Nedodrženo. V České Lípě o mě nevěděli a poslali mě do Benešova.

Reakce obchodu KUR sport

děkujeme za zpětnou vazbu a moc se omlouváme za nedorozumění. Kolegovi z benešovské prodejny se nedostala informace ohledně dovolených mechaniků v České Lípě a tak nebylo v silách českolipské prodejny bezdušové pneumatiky přezout na počkání.

Hezké letní dny
    [email protected]

• Bylo mi doručeno jiné zboží

Výjimečně jsem dal na reklamu a objednal z tohoto obchodu. Zboží jsem měl u sebe po deseti dnech a bohužel jiné. Bez problému jsem ho však vrátil a peníze mi byly vráceny na účet.

Reakce obchodu KUR sport

ještě jednou se moc omlouváme za komplikace. Zboží, jsme pro Vás objednávali (nebylo skladem) a ve finále kolega Vaši objednávku popletl, což nás moc mrzí, ale věříme, že nám dáte ještě někdy šanci.

[email protected]

Klamou zákazníky,nabízejí zboží,které ve skutečnosti nemají

Reakce obchodu KUR sport

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel zboží, které jste si u nás objednal již není skladem a nelze ho už ani pro Vás objednat na centrálním skladě (vzhledem k tomu, že se jednalo o starou kolekci).
    Co se týče dostupnosti zboží - na našem eshopu uvádíme 2 druhy dostupnosti:
    - buď zboží máme skladem - u zboží se zobrazuje zelený štítek s nápisem skladem a v sekci dostupnost je zeleně napsáno skladem
    - nebo (což byl Váš případ) je u požadované varianty v sekci dostupnost napsáno: Dostupnost zboží můžete ověřit na telefonu 730 893 678 nebo pomocí kontaktního formuláře - pak to znamená, že zboží nemáme skladem, ale je možné se na něj poptat a my se ho pro Vás pokusíme objednat na centrálním skladě.
    Je nám to líto, ale pokusili jsme se Vám vyhovět a najít pro Vás adekvátní náhradu, ale bohužel bez úspěchu, protože byl tento produkt (z nové kolekce) také nedostupný. Ještě jednou se moc omlouváme a doufáme, že nám třeba někdy v budoucnu dáte ještě druhou šanci :)

Neochota, zla komunikacia

položka nebyla doručena

Reakce obchodu KUR sport

dle našeho telefonu s Vámi bylo kolo doručeno. Je nám líto, že byl trochu zmatek s Českou poštou při doručování, ale jsme rádi, že už máte kolo doma a můžete jezdit.

[email protected]

• uvedené zboží není kompatibilní s nosičem, ačkoliv to e-shop uvádí v popisu výrobku.

Dobrý večer,
    děkujeme za hodnocení. Popisek k výrobku, který jste si u nás objednala máme od výrobce. Pokud si s brašnou nevíte rady, tak nás prosím kontaktujte na tel. čísle 730 893 678 a my Vám rádi pomůžeme. Nebo je možné produkt vyměnit za jiný (vhodnější) - budeme se snažit vše vyřešit k vaší 100% spokojenosti.

Přeji hezký konec léta
    za KUR sport - Adéla Labounková
    [email protected]

Mrzí mě jedna kdy zakoupíte relativně dražší produkt, který vám nefunguje
    tak jak má a obchod už to nezajímá a odkazuje vás na servis..??

Reakce obchodu KUR sport

bohužel na dálku se Vámi zakoupený tip produktu těžko instaluje, proto Vám kolega doporučil navštívit servis buď v místě bydliště, nebo přijet k nám do servisu.
    Nicméně pokud máte jakékoliv pochybnosti o funkčnosti produktu, tak je možné ho k nám zaslat zpět a my vše prověříme (případně zašleme reklamaci), ale v tomto případě počítejte s pauzou, kdy nebudete moct na kole s novou vychytávkou jezdit.
    Ještě jednou se moc omlouváme.

Přejeme hezké letní dny

• Rýchlosť jednania
    • Komunikácia
    • Výhodné ceny
    • Prístup obchodníka

Objednávka dorazila o pár dni neskôr, no to je len chyba dopravcu a obchod za to nemôže. Dorazil mi ale iný typ dresu ako bol uvedený vo faktúre/na stránke, no dúfam, že reklamácia prebehne rýchlo.

Reakce obchodu KUR sport

moc se omlouváme za nedorozumění s velikostmi dresu (italské velikosti bohužel neodpovídají standardním evropským velikostem). Jakmile nám dres v pořádku dorazí, pak Vám vrátíme peníze na Váš účet.