• Dlouhá doba doručení
    • Klamání zákazníka klamavou reklamou
    • Příplatkové položky nebyli provedeny

Již jsem koupil zde druhé kolo
    První kolo došlo s osmici a musel jsem kolo dát do servisu obchod mi dal kompenzaci zasláním dárkových předmětů ,nyní jsem se tedy rozhodl dát ještě obchodu šanci a připlatil jsem si 590kc za 100% servis a že kolo přijde ve složeném stavu. Kolo přišlo za týden v rozloženém stavu ... Hadička od přední brzdy byla provlečená přes vnitřek tlumiče a hrozilo tak její poškození jak od tlumiče tak od prupletu kol nutno demontovat brzdu a přivléct správně a Přední přesmikac je tak též nutno seštelovat jelikož při každém přehození na větší kolečko spadne řetěz tímto určitě obchod nedoporučuji nikdy mě kolo nedošlo v pořádku ... Ale aspoň vrátili 590kc které jsem si připlatil zas servis který neprovedli dále u kola byla klamavá reklama cíklo doplňky zdarma které taktéž nebyli

Bohuzel mate zatim inventuru a tudiz zadne zbozi nemam. Takze zatim neni moc co hodnotit s vyjimkou toho, ze jste mi ted nasledne dali vedet, ze zatim moji objednavku nevyridite (coz je fajn, take si umim predstavit, ze byste vedet nedali).

Reakce obchodu Kubasport.cz

omlouváme se za to že inventura probíhala v daný dny kdy jste udělal objednávku.

Děkujeme za pochopení

• přiložena jakási drobná kompenzace za velké zpoždění dodávky

po zaplacení dodávka za 10 pracovních dní, urgence napřed emaily, pak i telefonicky, údajně měl dodavatel inventuru (divné, ve špičce sezóny), faktura došla po urgencích až za měsíc (slovy třicet dní) po prodeji

Reakce obchodu Kubasport.cz

zboží nebylo skladem dle eshopu. Poslali jsme kompenzaci za prodlení.

děkujeme

• Dobrá cena
    • Objednané pedály přišli odřené, jako kdyby na ně spadl kus železa nebo co.

Chápu, že na funkci pedálů to nebud mít žádný vliv, ale posílat někomu odřené zboží? No tak sakra kde to jsme? A když už ano, tak by to mělo být uvedeno v popisu - nebylo.

Řazení úplně rozladěné, téměř se nedalo jet, povolené hlavové složení a jak mi řekli v místním servisu, že jak jsou udělány lanka u řidítek, tak je to pěkná ,,prasárna”. Předběžná cena servisu 1000,-na své náklady.

Reakce obchodu Kubasport.cz

je možné že přehazovačka dostala ránu při přepravě, hlavové složení nevíme, poněvadž řídítka byla vedle kola a to záleželo jak jste si řídítka nandal. Jinak vše bylo seřízené.

děkujeme

Pomalé (11 dní a zboží nepřišlo) a k dnešnímu dni nejisté dodání zboží...

Reakce obchodu Kubasport.cz

balík se zdržel na poště. Za to se omlouváme.

• Poslali jiné zboží než jsem si objednal

Nemám rád, když si někdo myslí, že když si objednám balík na poštu s nějakým zbožím, tak že mi bude jedno, když on mi pošle jiné zboží a jinou přepravou...

Reakce obchodu Kubasport.cz

destičky shimano B01 a poslal místo toho B05 z to se omlouváme.

• Nemeli zbozi skladem (ackoli na webu bylo napsano "skladem").
    • Slibili poslat nabidku na podobne zbozi - nesplnili
    • Slibili slevu na podobne drazsi zbozi - neposlali

Po objednaní mi iba oznamili, ze tovar nemaju, aj ked na stranke bol skladom a dalej sa neunuvali ani odpovedať na emal.