• Rychlost dodání, výborná kvalita výrobků.

Skvělý obchod. Ceny přijatelné, bohatý výběr, rychlé a bezproblémové doručení.

ochotně poradili, jak začít s barfováním, sestavili nám jídelníček na měsíc, doporučili doplňky stravy

• Nema to chybu vse super

Profesionální a současně osobní přístup , rychlé doručení , bezchybná komunikace, vše vysvětli

• super komunikace, velmi přátelské
    • řešila jsem rovnou i jídelníček - to mi hodně pomohlo

Obchod jsem zvolila na doporučení ostatních (kvalita, cena). V BARFu jsem nová, proto se mi líbila i možnost jídelníčku. Zboží dorazilo v pořádku, zabaleno super.

Spokojenost :)

• V pondělí objednáno..v pátek doručeno v povoleném stavu..směsi šli rovnou do popelnice

Vázne doprava...alespoň tentokrát tomu tak bylo

Reakce obchodu KRMIMMASEM.CZ

tato situace která vznikla na straně dopravce nás velice mrzí a již se nebude opakovat. Peníze za zboží vám budou ihned vráceny zpět.
    Děkujeme za pochopení
    krmimmasem.cz

• Velký výběr zboží. Hodně druhů masa.
    • Za mě nejlepší eshop co se týká výběru masa i značek.
    • Přehledné stránky.
    • Komunikace obchodu a zákaznický servis kdykoli je potřeba.
    • Moje čivava si vždy pochutná

• spousta druhů zboží
    • kvalitní zboží
    • rychlost vyřízení objednávky

• Kvalita

Velký výběr zboží a rychlé dodání.

• Velice doporučuji každému, kdo uvažuje o BARFu a má z toho respekt. Ochotně poradili a sestavili první jídelníček na míru.
    • Rychlá doprava, pokud potřebujete maso doručit v konkrétní den, lze napsat do poznámky.
    • Doprava po celé ČR.
    • Maso i směsi vypadají dobře, nezapáchají, psovi chutnají a efekt na trávení byl v podstatě okamžitý.

Je to prostě nejlepší obchod pro ty moje psí držtičky. Obrovský výběr, už namíchané směsy (maso+kosti+zeleninka/ovoce) v TOP kvalitě, za úžasnou cenu a s velmi prozákaznickým servisem; když Vám to pak ještě celé přiveze laskavý kurýr, svět je ještě krásnější místo. Děkuji.

• rychlé doručení, kvalitní produkty, široký výběr

• Vše vždy bez problému, výrobky dovezeny v pořadu a kvalitní.
    • Dobry zákaznický servis

Super přístup, vždy rádi a ochotně pomohou, poradí.. objednávky do dvou dnů doma!

Reakce obchodu KRMIMMASEM.CZ

děkujeme za krásné 100% hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Na e-mail Vám zasíláme jako poděkování slevový kód na další nákup, protože vaše cenná zpětná vazba je pro nás důležitá a posunuje nás v naší práci dál. Budeme se těšit na další případnou objednávku.

• Kvalitní produkty
    • Dobře zabalené a v krátké době doručené

facebook.com/krmimmasem | instagram.com/krimmasem.cz

Doruceno hned druhy den pri svozu v utery. Sympaticky ridic. Napsal SMS den predem a rano volal v kolik prijede. Vse bezproblemu. Doporucuji!

facebook.com/krmimmasem | instagram.com/krimmasem.cz

Katastrofa, mražené myši došly totálně rozmražené. Vůbec nechápu, jak může někdo prodávat mražené myši a posílá je v obyčejném balíčku. Firmy na úrovni, posílají tyto myši v boxu se suchým ledem. Všechno jsme vyhodily do popelnice. Už nikdy u Vás nenakoupím a všude se o Vás patřičně zmíním.

Dobrý den paní Škulová,
    je nám líto že jste nebyla spokojená s dopravou, ale někteří prodejci používají suchý led, my používáme termoobal + chladící vložky (na které je proklik u produktu) a takto to máme uvedeno v dopravě a i u těchto produktů naleznete následující informaci a to v krátkém i dlouhém popisu:
    "V případě že si zboží objednáváte přes spediční firmu (Doručení na adresu KURÝREM po celé ČR a SK) upozorňujeme, že doporučené minimální množství je 10 kg, pod tuto váhu negarantujeme 100% zamražení.

Pokud objednáváte malé množství, využijte naši nabídku vratných chladícíh vložek. Bez nich vám negarantujeme 100% zamražení."

Vaše objednávka činila 10ks myšek čili cca 200g.

Když jsme vám volali a chtěli to s vámi probrat a nabídnout nové zaslání zdarma, řekla jste že texty nečtete a položila nám telefon. Myší a holátek zasíláme týdně obrovské množství, takže když se vratné chladící vložky využijí, myšky a holátka chodí zmrzlé.

S pozdravem tým krmimmasem.cz