obchod nekomunikuje

Omlouváme se , pracujeme na nápravě, Jirka

• Zboží ještě nedorazilo nemám co hodnotit. Už je i zaplacené.

Omlouváme se , pracujeme na nápravě, Jirka

Bohužel, obchod přestal komunikovat! Zboží mám zaplacené, ale nedorazilo! Chtěla jsem informaci k objednávce, telefony jsou nedostupné, na e-maily neodpovídají.

Omlouváme se , pracujeme na nápravě, Jirka

Vše doručeno včas a v pořádku.Zdravím

Již jsem celou záležitost popsala v doporučení.

• Zakázka byla stornovaná.

Zboží nemají

• nemá pož. sortiment.

Nakupuji zde několik let,úroveň šla bohužel dolů,tentokrát část
    objednávky chyběla,ač skladem byla,po telef reklamaci doposlali
    za další 2 dny!!! Takže nákup zde je sázka do loterie,zda a jak to vyjde.

• rychlé
    • ale dodávka nebyla v pořádku, jedno balení krmení bylo jiné než objednané a zaplacené. Po reklamaci mi nabídli výměnu.

• Vůbec nobylo respektováno na moje ZRUŠENÍ zásilky,kterou jsem zrušil obratem.Sehnal jsem stejné zboží o 400kč levněj Hájek

Jelikož jsem zboží nepřevzal DOPRVCE,,,,zuřil a byl velmi hrubý,vůbec mu nevadlo že jsem o 45let starší--prostě HOVADO Hájek

dobrý den, pane Hájku,
    mrzí nás vaše špatná zkušenost, vaše storno objednávky bohužel v systému našeho eshopu neevidujeme, proto jsme zásilku odeslali.
    přejeme pěkný den,
    Kateřina
    krmeni.cz

• Dlouha doba dodání,i kdyz uvadi zboží skladem.

Raději budu příště objednavat z jineho eshopu.

• Po týdnu od zaplacení zboží mi přišel e-mail, že zboží není skladem.

Pamlsek přišel o půlku menší,doba dodání týden a po urgenci. Věrnostní program za body katastrofa. V srpnu psán e-mail o doplnění pamlsků a byl přidán pouze jeden druh a to ještě dva kusy.

• objednávka zrušena z titulu žádné dodací lhůty a absolutně špatnou komunikaci

Reakce obchodu krmeni.cz

dobrý den, zásilku jsme vám dodali - bohužel balík byl 5 dnů nedohledatelný u dopravce, i když jsme jej evidovali jako odeslaný. Omlouváme se za tyto nepříjemnosi.

• Zbozi jsem objednala,ihned zaplatila a nasledujicich 8 dni nebyla zadna odezva. Ani informacni email,naroz primo zasilka. Az jsem napsala podruhe rozhořčeny email na adresu obchodu,prisla mi reakce za dva dny,ze zbozi nebylo skladem a teprve dnes odesilali. Pri nakupu rozhodne neuvadeli,ze by zbozi nebylo skladem a budu cekat na naskladneni..Odeslala jsem penize a naprosto zadna odezva!

• Nedošlo zboží i když že uaplacené

Reakce obchodu krmeni.cz

Dobrý den, omlouváme se vám za zpoždění v dodání objednávky. Zboží jste objednávala s termínem dodání do 7 dnů - skladem bylo u dodavatele. Bohužel jsme opravdu zboží v termínu nenaskladnili. Objednávka odchází kurýrem dnes.
    Kateřina, krmeni.cz

Ve vyhledávači bylo napsáno: Heureka Plastin 5kg pro ovce. Bylo vyhledáno několik obchodů.Byl vybrán obchod s cenou 210Kč. Otevřel se e-schop s totožným foto dodkumentem"Plastin pro ovce".Objednávka byla odeslána a obchodem potvrzena bez podrobné specifikace. DPD dne 21.9. v13,30 doručil balík, ale s Plastinem pro prasata a slepice. Reklamaci obchod neuznal s tvrzením, že objednávka je správná. Peníze nevrátil a minerální přípravek nevyměnil. Email obchodu byl ve slovenském jazyce, který mně překvapil. Nedivím se, že došlo k doruční jiného přípravku. Neznají české názvy domácích zvířat.

• dosud jsem byla spokojená
    • v poslední zásilce nebylo čerstvé zboží, dokoince jedna konserva byla cítit

níže hodnotím předcházející nákupy

čekám již 14 dní a stále nic nepřišlo

Dobrý deň,
    ospravedlňujem sa za komplikácie,po tel.dohode som paštiku zamenila a objednávku pošleme. Hanka