• výběr zboží (36)
  • spolehlivost (24)
  • nakoupil v obchodě krmeni.cz před 1 měsícem

Píší, dodávka do 24 hod po 5 dnech volali nemáme tohle nechcete něco jinýho

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 2 měsíci

• nabízené zboží není skladem - v e-shopu tato informace chybí, doba naskladnění není známa
  • nakoupil v obchodě krmeni.cz před 2 měsíci

Na zboží čekáme moooooooooooooc dlouho nebo něco není,pisou email,ikdyz mají muj telefon,bohuzel nesleduji a nesedim na compu a pod a tim se obj zdrzi,nicmene na objednavku z 30.12.čekám stále a je 10.1.večer a nic a to mi ani žádný email nepřišel.Jsem obchodem krmení.cz strašně zklamaná,přemýšlím o jiném dodavateli,který si bude zákazníka vážit,Jirková V.

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 3 měsíci

Obchod dává do nabídky věci, které nemá k dispozici.

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 3 měsíci

dorazilo úplně jiné zboží

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 4 měsíci

radši se ani neptejte, objednala jsem si 2.11 zboží, které bylo dle vás skladem a již dvakrát mi volali, že zboží není a teď po 10 dnech ho budu muset shánět jinde

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 4 měsíci

• zboží došlo více jak po týdnu !
  • nakoupil v obchodě krmeni.cz před 4 měsíci

Dvě objednané věci ze tří nemají i když jsou psány skladem. Nutně jsem potřeboval přepravku na zvíře.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Prodávají prostě šunty

V jedné objednávce mi doručili pamlskovník jiné barvy, než byl objednaný.
    V následné objednávce byl další pamlskovník už správné barvy, ale ihned upadla šňůrka na stažení.
    Tady už prostě nic nekoupím, protože to raději jinde připlatím pár korun navíc, ale budu mít použitelné zboží!!!

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 5 měsíci

Dodavka prisla po viac nez tyzdni bez akejkolvek komunikacie dodavatela. Ani jeden telefonicky kontakt na internetovych strankach nefunguje

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 5 měsíci

• dosud jsem byla spokojena

poslední dobou obchod neposílá e-mail o předání objednávky dodavateli a na telefonické dotazy nereaguje. patrně změním dodavatele

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 5 měsíci

• v nedeli objednano, doruceni do 24hod....prislo az po urgenci v patek!
  • nakoupil v obchodě krmeni.cz před 5 měsíci

2 objednávky a na každou mi přišla odpověď, že zboží není a nebylo naskladněno, čekala jsem u každé objednávky na druhé naskladnění, ale ani to neproběhlo, tak jsem objednávku zrušila a krmivo nakoupila jinde.

• 14 dni čekáte a pak napíšou ze už to nemají v nabídce

• Dlouhé dodací lhůty
  • nakoupil v obchodě krmeni.cz před 6 měsíci

Cítím posun mého, kdysi nejoblíbenějšího obchodu pro zvířátka, k horšímu. Tyčky, které mám teď ohodnotit, nebyly na skladě a tudíž mi doručeny nebyly. S krmivem pro papoušky, které jsem vždy objednával, jsou problémy při každém dalším nákupu a Acana pro pejsky už není dlouhodobě...

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 7 měsíci

Přišla jina barva a jinak velikost.

Reakce obchodu krmeni.cz

velice se omlouváme. Máme mezi sebou nové skladníky, kteří se teprve vše učí, zřejmě to trochu popletli.
    Vše by mělo být již v pořádku, reklamace vyřešena.

S pozdravem tým krmení.cz

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 7 měsíci

• pružnost obchodu a sledování stavu zásob na skladě

Reakce obchodu krmeni.cz

omlouváme se za nepříjemnost. Několikrát jsme Vás informovali o stavu objednávky, nakonec po vzájemné domluvě jsme objednávku zaslali a Vy jste nakonec zásilku ani nepřevzala.
    Vše bylo vyřešeno po dohodě s Vámi.

Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 9 měsíci

• dlouhá čekací doba na zboží
    • 3x stejný e-mail, že některá položka zboží není skladem

Dne 5.6.2018 jsem objednala zboží - kočičí konzervy. Zboží bylo dodáno 18.7.2018. Čekala jsem na položky, které nebyly skladem. Nakonec jsem si zboží nechala poslat bez zmiňovaných položek, které po měsíci a půl stále nebyly. Mezitím jsem obdržela 4 e-maily, že ty a ty položky nejsou skladem. Na první dva jsem odpověděla stejnou odpovědí, že vyčkám na celou dodávku a ostatní ignorovala. Přijde mi to jako zbytečné zahlcování zákazníka e-maily. Poté mě kontaktoval ne moc příjemný pracovník telefonem, že nereaguji na e-maily (podle mě jsem dala jasnou odpověď 2x již na začátku), tak jsem si nechala zboží poslat bez těch chybějících položek. Kdybych takto měla řešit všechny mé nákupy po internetu, asi bych se zbláznila :-) Nicméně poté bylo dodání celkem rychlé a peníze byly vráceny následující týden na účet.

• nakoupil v obchodě krmeni.cz před 8 měsíci

Bohuzel jsem tentokrate velice zklamaná. Zbozi dorazilo vcas, ale neúplné. Samozrejme zaplacene vse predem. Objednala jsem vice kusu od tri druhu antiparazitik a dosly mi pouze od kazdeho druhu jen jeden. Vzhledem k tomu, ze obchod se nyni stehuhe a nereaguje ani na telefon ani na email, tak zatim cekam, jestli se to nejak vyresi.

Reakce obchodu krmeni.cz

omlouváme se zdržení výřízení reklamace kvůli stěhování. Hned jak to bylo možné jsme situaci vyřešili a nyní by mělo být vše v pořádku.

S pozdravem a přáním krásného dne

tým krmeni.cz
    Tv Probbe s.r.o.