• Vůbec to nefunguje
    • Je to šmejd

Není tam český návod.

• Rychlé potvrzení objednávky a dodání.
    • Vše dobře zabaleno.
    • Skleněný pilník,i přes dobré zabalení dorazil rozlomený.

doručili jen část objednaného zboži, na opakovanou žádost nevrátili peníze a ani neupravili fakturu

vsechno v poradku

jsem zcela spokojená,,,rychlé ,,bez problémů

Včasné doručení,bezvadná komunikace

Zboží přišlo v pořádku,cena přijatelná.

• Široký výběr příslušenství
    • Přímé zastoupení firmy omron
    • Žádná

První nákup perfektní komunikace obchodu dobré ceny lepší než v lékárně. Přímé zastoupení firmy omron. Kupoval jsem zde lancety a proužky do glukometr co neměli v lékárně měli tady. Trošku mě zklamala drahá doprava mohli mít daleko levnější zasilkovnu. Ale to je jen detail.

• Rychlost doručení

S obchodem jsem neměla nejmenší problém, zboží bylo doručené v pořádku a za velmi krátkou dobu.

Vše OK.

rychlé jednání, solidnost

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste u nás nakoupil a svůj nákup ohodnotil.

• V obchodě mi poradili se správným výběrem náhradního dílu. Objednávku ještě ten den odeslali. Druhý den jsem balíček dostala. Perfektní. Doporučuji.

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste u nás nakoupil a svůj nákup ohodnotil.

Objednavka vyřízena a zboží dobře zabaleno - označeni Pozor křehké. Doručeno v pořádku. Český návod k obsluze. Po registraci výrobku 4 letá záruční doba.

• bleskově vyřízeno

• rychlost, spolehlivost

• Velmi rychlé dodání a kvalitní zboží.

• Poslali na spatnou postu, dle objednavky bylo pošta 14019 zasláno na 14000, coz v Praze znamena dost problem

• Opakovaně dodány testy s méně jak poloviční expirací než je výrobcem vyznačena - prodávají testy které mají velmi dlouho skladem aniž by na ně poskytly slevu.
    • Varuji před objednáváním testovacích proužků u tohoto dodavatele, kde je výrobcem pevně stanovena expirace. I když teoreticky počítáte s tím že proužky využijete, tak jich polovinu vyhodíte což při ceně 4000,- Kč je dost zásadní.

• - nabídka kvalitního zboží
    • - vyřízení objednávky a odeslání obratem
    • - v nabídce také základní příslušenství k prodávaným přístrojům

Kvalitní a solidní e-shop.