• nakoupil v obchodě CELIMED před 3 týdny

• prehledne stranky, lehky vyber zbozi

• nakoupil v obchodě CELIMED před 1 měsícem

Rychle doručeno

• nakoupil v obchodě CELIMED před 1 měsícem

• Záruka pravosti a jistota prodloužené záruky po zaregistrování

• nakoupil v obchodě CELIMED před 3 měsíci

• Objednávka vyřízerna velmi brzy-dodávka také došla uspokojivě brzy.

• Velice rychlé dodání.

Objednal jsem mimo jiné i Měřicí proužky pro kompletní Lipidový profil v ceně 4053 Kč. Proužky přišly prošlé s expirací 10.4.2018 , tedy 3 měsíce po použitelnosti.
    Při pročtení recenzí zjišťuji, že to není první případ, kdy tyto měřící proužky na cholesterol posílají staré a nebo v tomto případě už zcela prošlé a tedy nepoužitelné proužky. Zjevně slib z 7.11.2016 nemysleli vážně.
    Zejména u zdravotnického materiálu toto překvapí!
    Z principu použití a při ceně materiálu by bylo vhodné, proužky posílat blízko po datu výroby, aby zákazník nemusel polovinu vyhodit, protože projdou.

Reakce obchodu CELIMED

za chybu se omlouváme, reklamace byla vyřízena obratem.
    Chápeme, že expirace je citlivý parametr, bohužel z logistických důvodů (dovoz Korea), taktéž i ze strany výrobce není možné vždy zajistit distribuci proužků s maximální možnou expirací. Pro občasné měření nabízíme variantu balení po 10 ks.

• Rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě CELIMED před 5 měsíci

CELIMED patří k nemnoha obchodům s lidským rozměrem: Česká pošta, ta naprosto nefunkční a nereformovatelná organizace, zboží ztratila a bezostyšně tvrdila, že zásilka nebyla podána, CELIMED okamžitě zjednal nápravu.Nikdy se mi nic podobného nestalo!

• nakoupil v obchodě CELIMED před 5 měsíci

• Rychlá reakce při odesílání objenaného zboží. Platba až při dodávce a ne předem.

Všechny prodávané výrobky jsou bezpečné a mají vysokou kvalitu. Některé mám již více jak 10 let a mohu dokupovat náhradní díly. Používám je pro sebe a své pacienty. Pro ty, kteří nemohou ke mně docházet je doporučuji si raději zakoupit. Terapie s rehabilitačními přístroji je jednoduchá, vysvětlení je pochopitelné i pro netalenty na elektroniku. Účinek velmi dobrý. Docházet na rehabilitace pro elektroterapii je časově i finančně náročnější, než si zakoupit přístroj. Dá se postupně využít i pro celou rodinu či přátele. Také tlakoměry jsou vynikající, v rodině máme 4 a i mí klienti si je zakupují, protože obsluha zase jednoduchá a rychlá. Odchylky v měření hodnot KREVNÍHO TLAKU NEJSOU!! Při jakémkoliv dotazu na firmu OMRON je rychlá odpověď a pomoc. Klient mi rozbil přístroj a oprava byla velmi perfektní.
    Všem děkuji. V. D.

• spolehlivost

• nakoupil v obchodě CELIMED před 5 měsíci

zásilka mě byla doručena podle dohody až do bytu
    Rudolf Král

Rychlé jednání

• nakoupil v obchodě CELIMED před 5 měsíci

Rychly proces, rychle doruceni.

• nakoupil v obchodě CELIMED před 6 měsíci

• Rychlost dodávky, info o dodávce
  • nakoupil v obchodě CELIMED před 6 měsíci

Zboží došlo v pořádku a rychle.

• nakoupil v obchodě CELIMED před 6 měsíci

• Rychlé vyřízení i dodání, včetně sledování zásilky.

• Zajímavý sortiment
    • Promptní reakce

Profesionálové!!

spokojenost

• nakoupil v obchodě CELIMED před 7 měsíci

• osobní a lidský přístup k řešení každé otázky zákazníka
  • nakoupil v obchodě CELIMED před 7 měsíci

• Výhoda je nákup na internetu, kde si mohu výrobky prohlédnout a vybrat. Zabralo to jen pár minut. S Tonometrem M6 AC se síťovým zdrojem jsem spokojena.