Zboží,konkrétně bělící lak na nehty jsem dostala jiný než jsem objednala.Sice snad podobný,ale ne ten který prezentují na webu.
    Nebudu vracet,ale také nebudu již více nakupovat.

• Objednal jsem zboží. Byla potvrzena objednávka, ale oznámení o vyzvednutí zásilky nepřišlo. Čekám 10 dní.

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Krásná Dáma.cz

Dobrý den, Vaše objednávka je připravena na prodejně k vzyvednutí od 25.4. , kdy jsme Vám posílali sms o připravené objednávce.
    S pozdravem Vanková
    www.krasnadama.cz

Lahvička neobsahovala objednaný produkt!

• zb oží asi nedostanu

dostala jsem několik emailů, ale zboží nikde.Jsem v rozpacích a příště raději zkusím jiný obchod

• akční ceny
    • darek hodinky slibované 700 Kč nebyly jeN z vyprodeje za 180 KČ SPRAVNĚ MĚLY BÝT DVOJE BYLY REKLAMOVÁNY U KAŽDÉHO KRÉMU

Reakce obchodu Krásná Dáma.cz

reaguji na Vaši recenzi na serveru Heureka.cz, kde píšete o reklamaci. Ale u nás jste žádnou neučinil a samozřejmě tak můžete učinit.

Dále bych chtěla reagovat na Vaše vyjádření ohledně hodinek , výrobce (společnost Avoncosmetics ) skutečně uvádí cenu 700 kč - viz informace v katalogu . Několik zákazníku nechtělo hodinky a proto nám několik hodinek zbylo a udělali jsme na ně speciální akce.

Dále jste uvedl, že jste měl dostat dvoje hodinky,ale dostal jste pouze jedny.

Objednal jste si 2 krémy anew , ale akce s hodinkami se týkala pouze jednoho z nich - u každého výrobku bylo v nadpisu a v detailu uvedeno, že spolu s nákupem obdržíte hodinky

viz Vaše objednávka .

Samozřejmě platí,že pokud nejste spokojen , můžete výrobky vrátit.

S pozdravem Kateřina Vaňková
    <a href="http://www.krasnadama.cz">www.krasnadama.cz</a>

• přehlednost
    • dlouhá dodací lhůta

Objednala jsem si produkt před deseti dny a stále nedorazil, přestože byl prý odeslán.

Reakce obchodu Krásná Dáma.cz

objednávka byla samozřejmě skutečně odeslána a to 3 pracovní den.. Zásilku máte přes týden uloženou na poště . Mailem jsme Vás informovali o odeslání zásilky. Pokud vám pošta nedodala oznámení o uložené zásilce, tak si prosím stěžujte na poště . Nicméně zásilku si můžete vyzvednout i bez oznámení.

S pozdravem Vanková
    www.krasnadama.cz