• - levné a dostupné zboží (nakupuji zde pouze zboží české firmy Saloos a přijde mi nejlevnější, co jsem zatím viděla na internetu i v kamenných prodejnách)
    • - příjemná obsluha (vyberu přes internet a zaplatím, vyzvednu osobně v kamenné prodejně, kde se mnou objednané zboží vždy zkontrolují)
    • - bonus na příští nákup (sleva 5%) a poslední dobou (nakoupila jsem již více naž 6x) i vzoreček kosmetiky Saloos
    • - čertvé zboží přímo od výrobce (objednávají od dodavatele ihned po objednávce zákazníkem)
    • - SMS o možnosti vyzvednutí zboží na prodejně, nemusím hlídat e-mail
    • - dodací doba podle dostupnosti zboží a případné platby (platím vždy převodem přes účet) - lepší by byla možnost platby pomocí PayU, ale chápu technickou náročnost
    • - při návštěvě kamenné prodejny nemají vystaveno mnoho zboží (zato je pak zboží od výrobce opravdu čerstvé), proto bez objednávky přes internet člověk "naživo" moc nepochodí
    • - naopak je tomu u vlasových a jiných doplňků, těch mají na prodejně vystaveno mnohem více než na internetu, totéž s esenciálními oleji Saloos (Salus)

- příjemný obchod s velmi dobrými cenami
    - "rodinná" kamenná prodejna i celý internetový obchod, příjemná obsluha a kontrola objednaného zboží
    - bonusy a slevy na příští nákup
    - čertvé zboží, s čímž je ruku v ruce delší dodací lhůta
    - více možností osobního vyzvednutí zboží
    - SMS o možnosti vyzvednutí

• Dobré zboží v dobrých cenových relacích.

Zboží,konkrétně bělící lak na nehty jsem dostala jiný než jsem objednala.Sice snad podobný,ale ne ten který prezentují na webu.
    Nebudu vracet,ale také nebudu již více nakupovat.

• Kvalita a velký výběr
    • Žádné

Doporučuji všem zákazníkům. .kvalitní produkty a super komunikace

U me obednavky byl mensi problem s poctem kusu na skladu ale ihned po obednadni jsem byl kontaktovan telefonicky. Bez problemu jsme se dohodli na kompromisu. Rozdil byl ihned odeslan z5 na ucet. Rychle pohotove jednani doporucuji.

• dostupné ceny

rychlý,levný,doporučuji.

tento obchod je spolehlivý
    doporučuji ho ostatním

• přehlednost a přijatelná cena

velký výběr zboží, nízké ceny, možnost vyzvednutí v uložence

Tento internetový obchod hodnotím, jako dobrý.
    Jediná věc, která se mi nelíbila je, že jsem uvedla fakturační adresu a dodací adresu jinou a zboží mi bylo doručeno na fakturační adresu, takže jsem si to musela nechat přeposlat zpět na tu dodací.

• Kvalitní zboží za výhodnou cenu.
    • Malá síť obchodů (poboček).

Vřele tento obchod doporučuji.

Jasné a srozumitelné vyplnění "nákupního košíku", jasné dodací podmínky a dodržení termínu dodání zboží.
    Obchod bych určitě doporučila i ostatním.

• zboží tam bylo, paní hned reagovala a já ho hned vyzvedla, super!!!!!:-)
    • je malý a není "moc hezký"

to co jsem sháněla jsem hned měla připravené, doporučím ho určitě, min. 3 kamarádkám....

• - byli schopni dodat výrobek, který jsem chtěla, v krátkém čase a za dobrou cenu
    • - místo k vyzvednutí mimo centrum Prahy

Rychlé potvrzení objednávky, dodržení objednávky, cena odpovídala ceně při nákupu.
    Mohu jen doporučit!

• Cenová relace místo výdeje.

• Objednal jsem zboží. Byla potvrzena objednávka, ale oznámení o vyzvednutí zásilky nepřišlo. Čekám 10 dní.

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Krásná Dáma.cz

Dobrý den, Vaše objednávka je připravena na prodejně k vzyvednutí od 25.4. , kdy jsme Vám posílali sms o připravené objednávce.
    S pozdravem Vanková

spolehlivost
    dobré ceny
    kvalitní zboží
    rychlé vyřízení objednávky

Lahvička neobsahovala objednaný produkt!

• Velice příjemná a vstřícná majitelka, která se snaží plně vyhovět.

Obchod doporučuji, ovšem, pokud, jste z Prahy, zastavte se přímo v prodejně - je tam bohatý výběr a vše si můžete prohlédnout.

• veškerá přírodní kosmetika pohromadě
    • celkový desing stránky ,strohé barvy a písmo

dobré výrobky, nabídka, cena a rychlost služby
    doporučuji a při dalším nákupu přírodní kosmetiky opět využuji tento intern. obchod

• rychlost vyřízení objednávky, přehlednost, široký sortiment
    • -domnívala jsem se, že je poštovné zdarma, z textu nebylo zcela jasné, za jakých podmínek
    • -uvítala bych podrobnější popis produktů, např pro jaké věkové kategorie se hodí(konkrétně Ryor)

Snadné objednávání, rychlé vyřízení,