Obchod nedoporučuji, uvádí,že je zboží skladem,proto jsem si ho vybrala.Zboží dosud nedorazilo,přišlo pouze prvotní potvrzení ,že se objednávka zpracovává.V dnešní době solidní obchody doručí zboží skladem během 2-3 dnů.Zpracovávat objednávku týden?

objednáno před týdnem a zboží stále nedoručeno. Nereagují na e-mail a telefon není dostupný.

Špatna komunikace

• Zboží ještě nedorazilo i když bylo uvedeno že je na skladě. Na info email nikdo nereaguje a telefon nedostupný. Bobužel neteř bude bez dárků.

• Možná tak cena hračky.
    • Extrémně pomalý obchod.

Od 29. 1., kdy došlo k objednávce a zaplacení kartou, čekáme na zboží, které má být skladem. Z toho dne máme zprávu od obchodníka ohledně objednávky i o proběhlé platbě. A to je po týdnu vše. V předvánočním šílenství bych to ještě pochopil, ale to je za námi.

• Nedodržení přislíbeného termínu dodání. Zpoždění dodávky o 10 dnů !!!

Zboží je polofunkčni,jedno tlačítko na ovladači nefunkční, věž se neotáčí kolem osy,pouze střílí.

Zboží mi nebylo doručeno, na email, ani telefon nikdo nereagoval!

Obchod nekomunikuje se zákazníkem. Čekám na objednávku a nelze se s obchodem spojit.

• Řekla bych že zato mohou dopravci. Nedorucuji vaše zboží a obchod se po tom nějak nepidi

• Nedodání zboží ani po 10 dnech. Telefon neberou.
    • Na webu nemají mail, nelze objednávku zrušit.

Dobrý den pane Jaroslave,

emailový kontakt najdete mimo jiné i v sekci Obchodní podmínky.
    Na Vaši objednávku se obratem podíváme a budeme Vás zpětně informovat.

Za komplikace se omlouváme.

• Liknavost
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Zboží zatím nedorazilo i když mělo být skladem.Komunikace žádná.Kontakt na obchod nefunguje.Zřejmě byla chyba platit zboží předem.Příště

Příště se tomuto obchodu zdaleka vyhnu.

Dobrý den pane Poledník,

kolegyně Vás den po vytvoření kontaktovala formou emailu, že jakmile bude objenávka připravena k výdeji, k osobnímu převzetí, dostanete od nás samozřejmě informaci.
    O předem zaplacené zboží se samozřejmě nemusíte obávat.
    Během dnešního dne bude zboží k osobnímu odběru připraveno, o přesném čase budete ještě přesněji informován.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nepřišel žádný e-mail o objednávce ani o expedici. Na telefonní číslo se nedá dovolat. Obchod nereaguje na e-mail. Podvodný obchod.

Podvodný obchod.

Dobrý den Evi,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a informaci k Vaší objednávce.
    Dne 20.6. jste nás formou emailu kontaktovala s dotazem termínu doručení, kdy Vám bylo sděleno, že expedovat budeme do dvou pracovních dnů. Dále Vám byl položen dotaz, zda si tedy na zboží posečkáte či budete požadovat vrácení platby. Na tuto otázku se nám již odpověď nedostala. Dnes si kurýr převzal tedy zásilku a zítra Vám bude tuto zásilku doručovat.

Věříme, že tedy bude vše v pořádku.
    V případě doplňujících otázek nás můžete i nadále kontaktovat prostřednictvím emailu.

S přáním hezkého dne
    Krajina Hraček

• Dlouhé čekání,nemůžete se tam dovolat