• vyborny

vše v pořádku

• ...po týždni čakania,hoci bol tovar skladom už pri objednávke,mi doteraz nebol doručený,..vraj sa objednávka asi niekde stratila...

OK

• Výběr

• Nedostal jsem po 5. dnech potvrzení o platbě a obchod mi neavizuje kdy bude zboží doručeno. Velice zvláštní. S tím jsem se ještě nesetkal ?

Jsem tak trochu zklamán.
    Dal jsem přednost této značce, že se profilují jako malá česká rodinná firma. Nevím jestli jsem neměl raději zakoupit zboží od ESABu přes eshop kde běžně nakupuji ?

• Knowledgable sales technician.

I spoke with the store, who were able to advise me on the correct products for the welding machine. Everything arrived in good condition, even the gas bottle on the same day. The machine has made a massive improvement to my welding projects. I'm now much faster with MiG and have already created some perfect railings for external stairs and balcony. Thanks for a great product.

Vše došlo v pořádku

• dobrý

Po zaslání špatné svařovací kukly a následné reklamaci jsem správnou kuklu obdržela hned následující den po telefonické reklamaci.Doporučuji

Vše perfektní a před nákupem poradili, abych zvolil správnou variantu! Doporučuji!

Rychlé dodání

• 14 dní a stále nic asi maj moc prace

• Solídne a prehľadne spravený e-shop.
    • Tovar bol dodaný tak ako mal byť.
    • Termín dodania na Slovensko do troch dní je absolútne postačujúci. Tlakové fľaše boli dodané v rámci ADR do ďalších 3 pracovných dní, čo korešponduje z informáciou na e-shope.
    • Preprava tlakových fľaší na Slovensko.
    • V jednom obchode som kúpil všetko pre zváranie od začiatku. Majú od zváračiek, cez kukly, tlakové fľaše CO2 a Ar, ventily, zvárací a pomocný materiál.

• Rychlé doručení zboží.

rychlé vyřízení objednávky

• vše dokonale zabaleno

• Zboží bylo doručeno včas
    • Mizerná komunikace obchodu. Požadoval jsem vysvětlení nejasností ve vybavenosti svářecího setu. Přes chat na webu mi bylo sděleno, že do hodiny to prověří a dají vědět. Bohužel se nikdo neozval. Urgoval jsem to tedy další den. Odpověď byla, že mi další den dopoledne někdo zavolá. Opět se tak nestalo. Byl napsán e-mail, na který mi nikdo neodpověděl.

Zboží dorazilo, ale pokud se mnou nikdo nemá zájem komunikovat, obávám si i budoucího servisu či případné reklamace.

Zboží je skladem objednáno 1.3. , 5.3. nemožnost se dovolat, komunikace přes web, chabé ujištění že zásilka následující den bude odeslána. 7.3. jsem se konečně telefonicky spojil a opět chabé ujištění, že zásilka je na cestě u PPL , na zboží stále čekám, ani podle čísla PPL ještě nepřevzalo balík od společnosti. Jsem zvědav kdy dorazí, ještě chvíli počkám a budu asi rušit objednávku. Platba byla předem za keš.

• Ochota
    • Pomoc s výběrem
    • Jmenovitě pan Kubín Vladislav

Po hovoru s panem Kubínem, jsme produkt napasovali na mé přání, a dle jeho rady dokonale doladili. Byl jsem velmi spokojen.