7.5. jsem objednal a zaplatil zboží. Na internetu bylo "k dodání do 3 pracovních dnů". 9.5. se stav objednávky změnil na Potvrzená. Od té doby žádná změna, žádná zpráva.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za Vaše upozornění.

Pokud Vaše objednaná položka nebyla skladem, doba doručení se mohla prodloužit v rámci dodací lhůty výrobce.

Zda-li Váš problém stále přetrvává napište nám prosím číslo Vaší objednávky na náš email: [email protected], abychom situaci mohli ověřit a případně celou situaci vyřešit.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Ze dvou objednaných a zaplacených položek dodali jen jednu.Na můj email s prosbou o nápravu se nenamáhali odpovědět.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za Vaše upozornění.

Napište nám prosím číslo Vaši objednávky na náš email: [email protected], abychom situaci mohli ověřit a případně celý problém vyřešit.

Pokud jste již email jednou zasílal, zkontrolujte si prosím správnost zadané adresy a nebo nás kontaktujte na telefonní lince: +420 724 591 643.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• Žádné výhody, Katastrofa !
    • Nekomunikují ! Neochota e-mailem odpovědět na dotaz !

Zboží, které jsem si objednal, dřezovou batrii - byla skladem, nebyli schopni ani po třech pracovních dnech odeslat. 9. 9. 2021 jsem k večeru udělal objednávku, 10. 9. 2021 byla objednávka přijata, 13. 9. 2021 jsem se e-mailem dotazoval na stav objednávky, žádná odezva, opět jsem se dotazoval na stav objednávky 14. 9. 2021, a to dvakrát, NEREAGOVALI ! Objednávku jsem zrušil. Doporučuji Dřezová-baterie.cz 14. 9. 2021 v odpoledních hodinách ( 15:37 ) jsem objednal dřezovou baterii. 16. 9. 2021
    ( 15:42 - Zásilkovna.cz) jsem si jí vyzvedl !! Ano, je to tak - VŘELE DOPORUČUJI INTERNETOVÝ OBCHOD - Dřezová-baterie.cz !!
    Venus koupelny NEDOPORUČUJI !!

Děkujeme za Váš názor.

Ověřte si prosím zda-li jste email posílal na správnou adresu.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• Objednávka zaslána 21.6.2021 potvrzena zaplacení 22.6.2021, doposud nevařízena na dotaz mailem 30.6.2021 žádná reakce, telefon 724591643 7.7.2021 2x nikdo nebere vyzvání a pak vypadne, mail na vyřízení 7.7.
    • přebrán ale zatím bez odpovědi Z tohoto důvodu nedoporučuji.čekám na vyjádření apo dodání a vyjádření případně upravím

Dobrá nabídka, ,ceny, přehled, doprava zdarma ,platba online

Děkujeme za upozornění.

Napište nám prosím číslo Vaší objednávky na náš email: [email protected], abychom mohli situaci ověřit a případný problém vyřešit.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Mají na skladě a neposílají. ;(

Děkujeme za Váš názor.

Veškeré objednávky se snažíme vyřídit co nejdříve, nicméně v rámci světových okolností jsme byli omezeni v oblasti logistiky a proto je možné, že se kvůli tomu mohla Vaše objednávka zpozdit.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Dle informace na www stránkách obchodu je baterie skladem, objednáno 9.3.2021, objednávka potvrzena. Do 23.3. nedorazila ani informace, kdy zboží dorazí. Po prvním telefonátu slíbili, že se ozvou. Nyní už telefon nikdo nebere.

Asi po 3 měsících zboží prasklo, evidentně vada materiálu. reklamace vyřízena novým kusem, ačkoliv jsem chtěl vrátit peníze.
    Komunikace ze strany ochodu dost vázne.
    Doprava a dodání bez problémů.
    Dávám 2,5 hvězdy, protože si myslím, lze na spokojenosti zákazníka dost pracovat.

• 10 dnů a zboží stále nedorazilo. V informacích o objednávce se dozvídám pouze že obj.je nepotvrzená.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

pokud výrobce nemá zboží skladem, nemůžeme jej doručit.
    Veškeré objednávky se snažíme vyřizovat v nejrychlejších možných termínech.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Inzerují zboží které nelze objednat a tím pádem i dodat.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

pokud výrobce nemá zboží skladem, nemůžeme jej doručit.
    Veškeré objednávky se snažíme vyřizovat v nejrychlejších možných termínech.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• Zboží nedorazilo, na dotaz mailem žádná odezva. Zboží si objednávám jinde. Tímto původní objednávku ruším.

• doba dodání dlouhá

zboží mělo dorazit nejpozději do týdne ,a dorazilo skoro za tři týdny. Objednávka byla na sprchový kout a po skoro třech týdnech mi dorazila pouze sprchová zástěna!!!!

Děkujeme zas Váš názor.
    Bohužel zboží dorazilo později, produkt jste později chtěl zaměnit za jiný typ.

• Protože jsem dosud nic nedostal, nebudu dále hodnotit.

V žádném případě nenekupovat. Při vyzvednutí na prodejně si účtují poštovné a balné 35 Kč.

Děkujeme za hodnocení.

• Objednal jsem 18.1.2016 a do dnes 29.1.2016 nemám potvrzení o dodání, natož termínu- pouze potvrzení, že objednávka se zpracovává. Proč nabízejí něco co zjevně neumí dodat ???

Negativní !!!!!!
    Proč nabízejí něco co zjevně neumí dodat ???
    Proč mne vůbec neinformují o stavu objednávky ?

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Jelikož jste si nepřečetl popis produktu, který jste si objednal, objednané zboží jste nechtěl a objednávku stornoval. Koupelny Venus

• Špatná komunikace se zákazníkem ,žádný e-mail o odeslání zboží,upozornění o vyřízení objednávky 3 dny po jejím doručení!

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za Váš názor, který je pro nás přínosem, které služby ještě vylepšit. Koupelny Venus

• Pravděpodobně úmyslně neúplná kalkulace ceny dopravy, kdy po objednání se zpožděním dorazí proforma faktura, ve které je teprve údajně dopočítán poplatek za dobírku. Závisí na ceně dodávky, ale může tak představovat podstatné procento celkové ceny.

To, že část ceny je ukryta v obchodních podmínkách považuji za přinejmenším neobvyklé! Spíš bych to označil jako neseriózní!

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Ve Vašem případě stačilo správně vyplnit objednávku a měl byste ji i s cenou za dopravu a dobírku.
    Doporučujeme před objednáním zboží si přečíst obchodní podmínky-doprava. Pokud nestačí přečtení, můžete zavolat nebo napsat. Rádi Vám přesnou cenu za dopravu sdělíme.

• Nevím o ničem
    • Velmi špatná kalkulace celkové ceny. Až po objednání se zákazník dozví cenu dopravy. Komunikace není laskavá. Odpověď: "měl jste si přečíst dodací podmínky" formou odseknutí se mi nezdála vhodná. Ostatní obchody ihned při tvorbě objednávky zkalkulují cenu dopravy.

• Žádné
    • Objednané zboží doposud nedorazilo a ani me nikdo ne kontaktoval, kdy bude doručeno, potřebovala jsem ho mít na Velikonoce

• Nedodané zboží, bez informace.
    • Nefonguje.

Katastrofa