• výborná komunikace
    • skvělá cena dopravy
    • sortiment
    • rychlost-jak komunikace tak doprava

Pokud srovnám s jiným eshopem koupelnového vybavení, kde nejsou schopni odpovědět na dotaz nebo zjistit další informace, tak tady jsem naprosto nadšen.

• vynikající jednání
    • rychlost dodání

Naprosto bezproblémový obchod.

• Rychlost dodání zboží
    • Suprové jednání

• Rychlé dodání i komunikace.

Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené.

7.5. jsem objednal a zaplatil zboží. Na internetu bylo "k dodání do 3 pracovních dnů". 9.5. se stav objednávky změnil na Potvrzená. Od té doby žádná změna, žádná zpráva.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za Vaše upozornění.

Pokud Vaše objednaná položka nebyla skladem, doba doručení se mohla prodloužit v rámci dodací lhůty výrobce.

Zda-li Váš problém stále přetrvává napište nám prosím číslo Vaší objednávky na náš email: [email protected], abychom situaci mohli ověřit a případně celou situaci vyřešit.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• Kartuse do baterii za najlepsiu cenu.

Super spokojnost, nakupovali sme 4 kartuse do baterii na vymenu u babicky. Oproti obchodom typu Obi, Unihobby, Hornbach kartuse za polovicnu cenu.

• Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlé vyřízení objednávky, pěkný sortiment zboží v nabídce dodavatele.

Obchod se mi líbí, mohu jej jenom doporučit.

Velký výběr, dobré ceny a hlavně podrobný popis, který je vzácností. Doprava zdarma.

• Rychlost, kvalita, vstřícnost.

Ze dvou objednaných a zaplacených položek dodali jen jednu.Na můj email s prosbou o nápravu se nenamáhali odpovědět.

Reakce obchodu Koupelny VENUS s.r.o.

Děkujeme za Vaše upozornění.

Napište nám prosím číslo Vaši objednávky na náš email: [email protected], abychom situaci mohli ověřit a případně celý problém vyřešit.

Pokud jste již email jednou zasílal, zkontrolujte si prosím správnost zadané adresy a nebo nás kontaktujte na telefonní lince: +420 724 591 643.

Přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• V případě platby bankovním převodem bylo potvrzení ohledně obdržení platby zpožděné o týden. Jiných e-shopech mi potvrzení přišlo do příštího dne.

Kohoutkovou vanovou baterii jsem v tomto obchodě sehnal nejlevněji oproti jiným e-shopům.

Rychlé dodání, zboží bylo dobře zabaleno.

Vše v pořádku dekuji

• Rychlé jednání

• výhodné ceny
    • doprava Zásilkovnou

Zboží přišlo řádně zabaleno a to dříve než bylo uváděno na webu.

Široký výběr, slušná cena, vzorně zabaleno

• Žádné výhody, Katastrofa !
    • Nekomunikují ! Neochota e-mailem odpovědět na dotaz !

Zboží, které jsem si objednal, dřezovou batrii - byla skladem, nebyli schopni ani po třech pracovních dnech odeslat. 9. 9. 2021 jsem k večeru udělal objednávku, 10. 9. 2021 byla objednávka přijata, 13. 9. 2021 jsem se e-mailem dotazoval na stav objednávky, žádná odezva, opět jsem se dotazoval na stav objednávky 14. 9. 2021, a to dvakrát, NEREAGOVALI ! Objednávku jsem zrušil. Doporučuji Dřezová-baterie.cz 14. 9. 2021 v odpoledních hodinách ( 15:37 ) jsem objednal dřezovou baterii. 16. 9. 2021
    ( 15:42 - Zásilkovna.cz) jsem si jí vyzvedl !! Ano, je to tak - VŘELE DOPORUČUJI INTERNETOVÝ OBCHOD - Dřezová-baterie.cz !!
    Venus koupelny NEDOPORUČUJI !!

Děkujeme za Váš názor.

Ověřte si prosím zda-li jste email posílal na správnou adresu.

Všechno OK.