Ok

Chválím rychle dodání zboží

• Nikomu nedoporučuji obchod HARKO. Baterie nebyla kompletní i když byla v původním balení, chyběla jedna část, co jsme zjistili až při instalaci. Zboží jsem vrátila a momentálně nemám ani peníze ani zboží.

Velice arogantní personál, neseriózní jednání a přístup k zákazníkovi je naprosto nepřijatelný. Pokud někdo potřebuje zvýšit hladinu adrenalinu na maximum, vřele doporučuji.

Reakce obchodu koupelnyatopeni.cz

Vážený zákazníku, velice nás mrzí Vaše recenze, ale.....Objednala jste si baterii s osobním odběrem, při kterém jste baterii pečlivě zkontrolovala. Během dvou pracovních dnů jste baterii vrátila, že tam něco chybí, ale nedokázala jste nám říci co, jen jste argumentovala, že ztrácíte důvěru v náš obchod. O arogantním chování z naší strany nemůže být vůbec žádná řeč. Vrácení proběhlo během pár minut a peníze jsme Vám poslali během dvou dnů na Váš účet, i když na to máme 14 dnů. Co za nás určitě stojí za zmínění jsou emaily, které jste nám zaslala na druhý den po vrácení. Tyhle emaily obsahovaly nepravdivé informace a prvky vyhrožování. Vážíme si každého zákazníka, ale budeme rádi, když na našem eshopu již nebudete nakupovat.

1. zkušenost a standardně dobrá.

• Rychlost a profesionální přístup

• Skvělá komunikace s obchodem a rychlé dodání zboží - v úterý objednáno, v pátek doručeno.

• Dostupnost

• Velký výběr

Celková spokojenost

Levné

Vše v pořádku. Zboží neměli skladem. Ale napsali, zboží objednali u dodavatele, a průběžně informovali o stavu objednávky.

• Skvělé komunikace
    • rychlost dodání

Zboží došlo včas, ale sáček, ve kterém byly šrouby k upevnění, byl roztržený a chyběly 3 věci. Odeslala jsem reklamaci, přiložila snímek chybějících součástek. Ty byly dodány pouze na jednu stranu, druhou nemohu upevnit. Jedná se o specifické věci, nemůžu je nikde dokoupit. Objednané zboží nemůžu používat, mám ho nanic.

Reakce obchodu koupelnyatopeni.cz

Vážený zákazníku, o Vašem problému jsme se dozvěděli až z hodnocení a neprodleně jsme k Vaší spokojenosti reagovali. Zde si dovolíme přepsat část Vašeho emailu "Ještě jednou děkuji za kladné vyřízení reklamace. Ráda bych doplnila dotazník spokojenosti a opravila původní hodnocení." .. a jelikož se tak nestalo, tak pouze vzkazujeme, že sliby se mají plnit nejen o vánocích ;-).

ŽÁDNÁ KOMUNIKACE OD POTVRZENÉ OBJEDNÁVKY Z 2.1.2024.
    HOCHMAN.

Reakce obchodu koupelnyatopeni.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se, že jste nedostal další informace ohledně Vaší objednávky, ale v té době jsme dělali inventury, což nás samozřejmě neomlouvá.

Vše ok

• Přehlednost
    • Ceny
    • Ochota
    • O žádné nevím

Nakupovala jsem zde víckrát. U obou objednávek nebylo všechno zboží skladem v počtu, ve kterém jsem potřebovala. Ale jsou velmi ochotní vyřešit jinak, rozdělit objednávku a poslat část zboží dřív. Jakmile expedují, zboží přijde na druhý den. E-shop mohu jen doporučit.

• Přehlednost webu a rychlé dodání

Vše naprosto OK

• super ceny

I přes potíže s dopravci v období svátků, mi vyšli vstříc. Zvolili po domluvě jiného dopravce, který fungoval i mezi svátky.Ačkoliv byl dražší, cenu za dopravu nenavýšili. Zboží dorazilo nečekaně hned následující den po vánočních svátcích. Díky tomu mi konečně přestala kapat baterie v kuchyni.Spokojenost.