• rychlost spolehlivost

Rychlost odbavení, vše v pořádku

• rychlé a bezproblémové dodání zboží

• dobré ceny
    • dobrá komunikace obchodu, zboží jsem vracel do 14 dnů, peníze vráceny, solidní obchod

• ochota
    • komunikace

Maximálně vstřícná komunikace, objednali i zboží co neměli v e-shopu, ochotní. Můžu jen doporučit

Velmi příjemné jednání. Absolutní spokojenost.

Velký a přehledný výběr zboží, slušné ceny

Dokonalé!!!
    Přišlo! Nainstalováno! Fungující!
    Super!

• spolehlivost

Zatím první nákup vypadá dobře uvidí se az bude v provozu

• Vše proběhlo OK

Rychle vyřízení objednávky. Vse dorazilo v poradku. Dobrá komunikace s obchodem

Rychlé vyřízení.

Ok

Chválím rychle dodání zboží

• Nikomu nedoporučuji obchod HARKO. Baterie nebyla kompletní i když byla v původním balení, chyběla jedna část, co jsme zjistili až při instalaci. Zboží jsem vrátila a momentálně nemám ani peníze ani zboží.

Velice arogantní personál, neseriózní jednání a přístup k zákazníkovi je naprosto nepřijatelný. Pokud někdo potřebuje zvýšit hladinu adrenalinu na maximum, vřele doporučuji.

Reakce obchodu koupelnyatopeni.cz

Vážený zákazníku, velice nás mrzí Vaše recenze, ale.....Objednala jste si baterii s osobním odběrem, při kterém jste baterii pečlivě zkontrolovala. Během dvou pracovních dnů jste baterii vrátila, že tam něco chybí, ale nedokázala jste nám říci co, jen jste argumentovala, že ztrácíte důvěru v náš obchod. O arogantním chování z naší strany nemůže být vůbec žádná řeč. Vrácení proběhlo během pár minut a peníze jsme Vám poslali během dvou dnů na Váš účet, i když na to máme 14 dnů. Co za nás určitě stojí za zmínění jsou emaily, které jste nám zaslala na druhý den po vrácení. Tyhle emaily obsahovaly nepravdivé informace a prvky vyhrožování. Vážíme si každého zákazníka, ale budeme rádi, když na našem eshopu již nebudete nakupovat.

1. zkušenost a standardně dobrá.

• Rychlost a profesionální přístup

• Skvělá komunikace s obchodem a rychlé dodání zboží - v úterý objednáno, v pátek doručeno.