• přehlednost nabídky
    • příznivé ceny

Dvířka jsou krásná, ale i přesto, že bylo uvedeno skladem, trvalo skoro 2 týdny telefonování a zjišťování, než byly dvířka dodány.
    Majitelka slíbí, že zavolá a dá vědět a už se neozve.
    Bez zavolání, bych ani nevěděla, proč mi zboží nebylo posláno i když uvádějí, že zboží skladem se posílá hned následující den.

• objednávka v klidu domova...dovoz až domů, bez stresu

Rychlý a pohodlný nákup s dovozem zdarma až do baráku. Všem doporučuji nákup online. Úžasná domluva s dopravcem GEIS

• Rychlost vyřízení a komunikace

S nákupem spokojen

• objednané doručeno domů
    • nikde jinde nebylo v nabídce

Objednala jsem v úterý na dobírku sprchový masážní box , který byl uveden že je SKLADEM. Přišlo mi potvrzení objednávky. Ve středu jsem čekala email, že zboží odesílají, nic nepřišlo. Ve čtvrtek taky nic, tak tam volám a on se prý vyrábí. Pani se ani neobtěžovala mě informovat, že zboží, které mají uvedeno skladem se bude 5 dní vyrábět. Už si tam nikdy nic neobjednám.

• žádná
    • neřeší reklamace

Už cca 4 měsíce řeším reklamaci vadných úchytek u sprchového koutu a stále nic! Nereagují na emaily a pokud voláte, tak paní na telefonu 773339932 vám odpoví, že jim zavolá...... komu jim?????? Navíc je naprosto mimo, žádná profesionální odpověď, pouze zmatené řeči.
    Už při objednávce byly problémy - nemohli ji najít v systému. Dopravce ani nevolá dopředu, že vám veze zboží.

• OCHOTA A KOMUNIKATIVNOST

• telefonát obchodu při vyskladnění zboží

• objednávka byla rychle zpracována, zboží bylo doručeno v pořádku.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.

potřebovala jsem vyměnit objednanou skřínku- jiný rozměr, velice ochotně mi bylo vyhověno

Naprostá spokojenost...

Příjemné a vstřícné jednání

Nedodržují termín dodání. Něco jiného je napsáno na webu a něco jiného je skutečnost.

nebyl jsem vůbec informován o nedodržení dodací lhůty a komunikace po telefonu

Dobrá komunikace, upozornění na delší dodací lhůtu s kterou jsem souhlasila.

Všechno funguje, škoda, že není možné platit dobírku kartou.

• dovoz na požadované místo, info od řidiče
    • nevidím zboží na vlastní oči

Spokojenost s včasným dodáním a kvalitou. Při nákupu skříňky do koupelny by bylo vhodné upozornit zákazníka, že horní dvířka jsou volně položená na skříňce a při otevírání mohou vypadnout. Jednalo se o skříňku Vega VG 180 ( vysoká s košem ).