• Dodržení termínu
    • Smluvní přepravní společnost

Příliš dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu Koupelny-eshop.com

Děkujeme za vaši reakci a mrzí nás, že jste nebyla s nákupem spokojena. Vaše objednávka obsahovala produkty, u nichž je uvedena dostupnost "do týdne". Takto označené zboží musíme nejprve naskladnit, což trvá obvykle 3-5 dnů a poté můžeme expedovat. Tento termín jsme dodrželi, ale chápeme, že pokud jste očekávala rychlejší dodání, které nabízíme u skladových produktů, mohla Vás doba doručení trochu zaskočit. I přesto věříme, že budete se zakoupenými výrobky spokojena.
    Přejeme hezký den.
    Koupelny-eshop.com

• OK..

• Ochota a flexibilita. Spokojenost

Vše jak má být. Spokojenost.

spokojenost

• Rychlost, ochota, flexibilita

• - naprosto perfektní komunikace
    • - skvělý přístup a profesionality

Obchod naprosto s přehledem doporučuji pro skvělou nabídku a přístup!

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném eshopu.

Velice přívětivý a ochotný obchod. Objednal jsem vlastní vinou špatnou sprchovou stěnu, přesto že již byla předána přepravci bylo vyhověno moji žádosti o změnu.

• Spokojen

• špatné jednání obchodu

Tento obchod nedoporučuji! Zboží, které jsem si objednala, jsem zaplatila ihned při nákupu a už 2x mi obchod psal, že zboží nebylo zaplacené a chtějí po mně zaplatit znovu. Neskutečný, už si nikdy v tomto obchodě nic nekoupím. Zboží došlo v pořádku, ale nemíním ho platit několikrát.

Reakce obchodu Koupelny-eshop.com

Paní Hudecové se ještě jednou hluboce omlouváme za upomínku platby.
    Z platební brány nám bylo doručeno zamítnutí její transakce a proto jsme ji zaslali podklady pro platbu převodem.
    Chyba byla ale na straně zprostředkovatele platebních transakcí a proto námi zaslaná upomínka paní právem nazlobila.
    Děkujeme za váš názor.

Rychlost a bezproblémová dodávka.

vše v pořádku, dobrá spolupráce

Rychlé vyřízení.

• Rychlé zaslání objednaného zboží

• rychlost a spolehlivost

• Odborná konzulatace po telefonu na e-shopu a info o dodání.
    • Doručení dodávky ještě před slíbeným termínem.
    • Nic.

Spokojenost...rychlé seriozni jednani.

• Lepší cena než od výrobce
    • Rychlá komunikace
    • Dopravce Geis
    • Ne vše je skladem

Nákup začal dotazem přes callcentrum na konkrétní produkt a porovnání s podmínkami přímo od výrobce (Arttec) - paní na lince měla perfektní přehled o sortimentu, parametrech i době naskladnění a pomohla se vším co jsme potřebovali. Koupelny-eshop měly lepší cenu i dodací podmínky, proto jsme zvolili je. Byla sdělena dodací lhůta do 14 dní, která byla dodržena. Za mě je mínus dopravce Geis, který nenapíše ani nezavolá aspoň den předem, ale jen cca 20 minut před doručením, tzn. že mě zastihl v práci a dodání se místo z pátku prodloužilo na pondělí. Další komplikace s dopravcem byla nemožnost platit kartou, takže jsem musel vyrazit do bankomatu. Kurýr ale počkal a pomohl s vyložením palety, takže je v tom nevinně, navíc byl slušný a ochotný. Zpět k prodejci - bylo nám doručena jiná povrchová úprava skla ve sprchovém koutu, dokonce taková, která se ani v tomto setu nedá na e-shopu pořídit. Po e-mailovém dotazu na výrobce během 5 minut přišla odpověď, přestože již bylo po pracovní době, že bude zboží po dohodě se skladem vyměněno za správné. Rozhodně cením tento přístup, nicméně je to zbytečná komplikace vzhledem k tomu že jsme již měli na druhý dne po doručení domluveného člověka na montáž. V balení které se tváří jako set bohužel chyběl odpad se sifónem, který jsme ale koupili dodatečně osobně.

Shrnutí: kdyby přišlo správné zboží a byla možnost jiného dopravce, tak hodnotím na 100 %. I přes tyto komplikace ale obchod doporučuji.
    Objednávka byla sprchový set s mramorovou vanou v hodnotě přes 12k, dvě skleněné police a bambusový policový systém - dohromady za 14 777 Kč.