• nemohu posoudit
    • jednání

objednal jsem zboží uvedené na stránkách, emailem došla potvrzená objednávka, následně dorazil email, že zboží nedodají, že se už nevyrábí. Výrobce vyrábí a dále dodává, takže se podvodem snažili vyměnit za jiné zboží za podstatně vyšší cenu. Následně mi napsal majitel, že objednávku zrušili a hotovo. Zvažuji podání na ČOI.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Pán si bohužel objednal zboží, které bylo aktuálně výrobcem vyřazeno z výroby. K aktualizaci výrobních kolekcí dochází vždy začátkem roku, a nejsme schopni ho ovlivnit. Kolegyně se ihned snažila zákazníkovi najít adekvátní náhradu.
    Mrzí nás, že naše snaha o " napravení " situace nedopadla úspěšně :-(
    Team RTK

• Nemožnost platit kartou a velmi "chytrý" pán, který mě neomezeně poučovat, že když jdu nakupovat, tak mám mít peníze

Dostal jsem z obchodu dvě zprávy a v žádné nebyla informace o nemožnosti platit kartou....

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Informaci o nepřijímání platebních karet si pán sám potvrdil v obchodních podmínkách, informace je dokonce 2x i v info-boxech u výběru zboží. I přes jeho značnou aroganci se mu to kolegyně snažila velmi trpělivě a slušně vysvětlit.
    Škoda, proč si kazit den. :-((

RTK

hrozný

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

ano je to hrozné. Že jsme si vůbec dovolili o velikonočních svátcích zavřít !! Objednávka dorazila v 18:00 na "Velký pátek" a naše první reakce byla hned v úterý a to již podle Vás bylo pozdě. Je mi to líto, ale my svátky dodržujeme, Nehledě na to, že téměř všichni naši dodavatelé také zboží neexpedovali. Team RTK

• pomalá odezva

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Zboží bylo připraveno u nás na skladě 6. den od objednání ( tedy o 1 den dříve než je uváděno ). Zákazník byl několikrát informovám SMS , že si zboží může vyzvednout. Po 14 dnech, po telefonátu z naší strany, nám sdělil, že už druhý den věděl, že zboží nechce. Normální člověk by objednávku zrušil nebo alespoň nepsal hodnocení, které není objektivní. :-((

RTK

• Objednávka proběhla bez problémů,poté volala asistenka,kde mi oznámila,že zboží se pozdrží,že mi bude holat řidič,se vším jsem souhlasila,bohužel je tři dny po dohodnutém termínu,nikdo nezavolal,ani nenapsal

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Paní asi špatně rozuměla termínu - spletla se o týden - zboží už má v pořádku dodané. :-)

• Dopravu a balení

Mozaiku, kterou jsem si objednal jsem si musel vyzvednout osobně v Baumaxu, tj 20 km od mého bydliště. A to si ůčtovali za dopravu 399,-. Zabalené to bylo sprostě do fólie a celé se to prohýbalo. No jako mozaika. Kdyby to zabalili do krabice, tak by se nemohlo stát, že nošením odpadla jedna kostička. Je to můj prvni a poslední nákup.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Dle našich obchodních podmínek je rozvoz z technických důvodů (jedná se o kamionovou dopravu zásobující obchodní řetězce s pevnou časovou vykládkou) možný pouze do uzlových bodů, viz seznam na našich www stránkách. Zákazník byl při komunikaci na tuto skutečnost upozorněn, nicméně asi nedostatečně.
    Co se týče ceny dopravy, byla vrácena, neboť jsme ji, na základě našich ochodních podmínek, neměli účtovat.
    Jednalo se o malé množství.
    Balení bylo expedováno tak jak dorazilo přímo od výrobce, je to asi věc názoru - příště tomu budeme věnovat více pozornosti.
    Tímto se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Team RTK

Máme pocit, že zhodnotili, že se jim nevyplatí nám zboží prodat a doručit, proto si vymysleli, že mají problémy s dodavatelem.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Bohužel hodnocení se téměř shoduje. Interním šetřením jsme zjistili úmyslné pochybení našeho zaměstnance.Dotyčný pracovník byl ihned přeřazen.
    Tímto se omlouváme za problém .
    Team RTK

• - nabízejí zboží, které nemají skladem a stav neaktualizují (i když moji objednávku zrušili, protože inzerované zboží neměli skladem a již se nevyrábí, stále si ho může kdokoliv objednat)
    • - špatně uváděné ceny (např. u dlaždiček balených po dvou kusech, tedy v setu, uvádějí cenu za kus, nikoliv set, i když se prodává set), je pak tedy zmatek v tom, zda objednané kusy jsou myšleny jako sety nebo opravdu kusy, navíc se zobrazená cena v e-shopu liší od ceny spočítané v objednávce

Jelikož inzerují zboží, které nejsou schopni dodat, již bych si zde znovu neobjednala, protože netuším, zda by objednávku zvládli vyřídit.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

- Stavy zboží jsou aktualizovány denně. Pokud, ale výrobce včas neinformuje o ukončení
    výroby dané série (i s ohledem na doprodej zbytků ) tak to neovlivníme.
    Chápeme nepříjemnost celé situace a tímto se ještě jednou OMLOUVÁME.
    Nicméně informace o nedostupnosti zboží byla sdělena do 20 minut od přijetí objednávky
    včetně omluvy a rady jak postupovat dál.

- Co se týče setů, zaleží na poskytovaných datech od výrobce .

- U zobrazovaných cen se jedná pouze o zaokrouhlení - na objednáce je vše v pořádku.

Team RTK

• obednal jsem mozajku od fa rako, pri vyzvednuti zbozi jsem se vsiml ze zbozi neni od fa rako,ale typ a barva vyhovovala , z duvodu casoveho presu jse toto neresil a odvezl.
    • dlazdicky jsem predal remeslnikum a ty mi je bez rozmyslu nalepily, az potom jsem se vsiml ,ze na sitce jsou vemi nepravidelne spary mezi dlazdickami-tzn velmi nizka kvalita ktera absolutne neodpovida cene!

kontrolujte kvalitu a vyrobce zbozi

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Po osobní návštěvě a důkladné kontrole zboží můžeme konstatovat:
    1) Jedná se o originální výrobek firmy Lasselsberger s.r.o. ( držitel a výrobce značky RAKO).
    Kartonáž je správně pod označením LB objekt. Tento druh mozaiky není v současnosti distribuován v kartonáži RAKO.
    2) Spáry na podlepené mozaice odpovídaly jak normě ČSN tak i podnikové normě ( byť mohly být hraniční) .
    3) Už samo nalepení mozaiky bylo provedeno naprosto neodborně. Odchylka na 70 cm byla 6 mm. Případné rozdíly v spárách měly být korigovány posunutím za pomoci dlouhého hladítka..
    4) Po dohodě, i když se nejednalo o vadný výrobek, byla z obchodního hlediska poskytnuta sleva ve výši 20%
    Tímto bereme celou věc za vyřízenou.
    Vedení společnosti RTK

• doprava

Komunikace s obchodnimi zastupci skvela, pripravte si vsak pevne nervy na komunikaci s ridicem. Zavola Vam 30 minut predem, kam si mate pro zbozi prijet, dodaci adresa ho nezajima. Cekat na Vas nebude, nikam zajizdet take ne (podotykam znovu, ze se bavime o me dodaci adrese). Ve finale jsem na nej cekal ja asi 20 minut, nez si vyridil papiry v Obi. Na zaver pri platbe 6713,- Vam rekne, ze nema ani korunu na vraceni, penize sebou nevozi.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

V tomto případě bohužel došlo k nedorozumění ohledně místa dodání. V případě dodání do uzlového bodu se rozumí nebližší možné místo v okolí marketu.( budeme více zdůrazňovat již při komunikaci s prodejcem)
    V případě peněz na vrácení došlo k chybě na naší straně - osádky vybavíme drobnější hotovostí.
    Tímto se upřímně omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a jsme ochotni tyto kompenzovat. Team RTK

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• osobní odběr
    • dlouhé čekání na prodejně
    • chaos

dorazilo jiné zboží než objednáno

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Bohužel zboží dorazilo špatně již od výrobce a následně vznikly i na naší straně problémy s příjmem ( jiná kartonáž než původní - musely být vytvořeny nové skladové karty) . Proto ten " chaos ". Tímto se upřímně omlouváme.

• žádné, velmi špatná zkušenost
    • akčně nabízí co se už nevyrábí, tudíž nedokáže dodat

vyberte si nějaký jiný

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Akčně bylo zboží nabízeno právě z toho důvodu, že se již nevyrábí. Jeho množství na skladě bylo menší než byl požadavek. Je pravdou, že tato skutečnost nebyla úplně zřetelně označena. Tímto se za způsobený problém OMLOUVÁME.

nedoporucil.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Při elektronické výměně dat (EDI) s výrobcem RAKO (Lasselsberger s.r.o.) došlo k chybnému navedení ceny u jednoho výrobku z 4.000 položek.
    Místo 265,- Kč bez DPH bylo uváděno 50,- Kč bez DPH.
    Tímto se za vzniklé potíže omlouváme !!!!!!

• platba za dopravu