Rychlost a profesionalita

• Příjemné a rychlé jednání ve skladu.

• dobré jednání

• Na poměrně malém prostoru spousta vystaveného zboží, obrovský výběr v e-shopu
    • bezkonkurenční ceny

Rádi jsme pokračovali v dalším nákupu, personál mile poradí, jsou to lidi na správném místě. Pokud budeme potřebovat, opět se obrátíme na RTK .

• Dobré ceny
    • Vstřícné jednání

spolehlivý internetový obchod,
    plně doporučuji

• nemohu posoudit
    • jednání

objednal jsem zboží uvedené na stránkách, emailem došla potvrzená objednávka, následně dorazil email, že zboží nedodají, že se už nevyrábí. Výrobce vyrábí a dále dodává, takže se podvodem snažili vyměnit za jiné zboží za podstatně vyšší cenu. Následně mi napsal majitel, že objednávku zrušili a hotovo. Zvažuji podání na ČOI.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Pán si bohužel objednal zboží, které bylo aktuálně výrobcem vyřazeno z výroby. K aktualizaci výrobních kolekcí dochází vždy začátkem roku, a nejsme schopni ho ovlivnit. Kolegyně se ihned snažila zákazníkovi najít adekvátní náhradu.
    Mrzí nás, že naše snaha o " napravení " situace nedopadla úspěšně :-(
    Team RTK

Za mě velká spokojenost,skvělá komunikace,bezva ceny a krásná dlažba...doporučuji všem!!!

• Velký výběr nabízeného zboží.

Byl to jedinný obchod,který měl námi vybrané zboží.
    Velmi vstřícné jednání.
    Tento obchod vřele doporučuji všem zákazníkům.
    Velmi krátká dodací lhůta.

• Nemožnost platit kartou a velmi "chytrý" pán, který mě neomezeně poučovat, že když jdu nakupovat, tak mám mít peníze

Dostal jsem z obchodu dvě zprávy a v žádné nebyla informace o nemožnosti platit kartou....

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Informaci o nepřijímání platebních karet si pán sám potvrdil v obchodních podmínkách, informace je dokonce 2x i v info-boxech u výběru zboží. I přes jeho značnou aroganci se mu to kolegyně snažila velmi trpělivě a slušně vysvětlit.
    Škoda, proč si kazit den. :-((

RTK

• Líbila se mi komunikace s operátorkou
    • mohlo se to doručit přímo adresátovi domů

Bezproblémový obchod a výborná komunikace a péče o klienta

• Velký výběr
    • Lepší ceny, než v kamených prodejnách
    • Dodání zboží po ČR do větších měst, nemusí se realizovat vlastní doprava
    • Velmi dobrá komunikace a ochota

Celkově jsem spokojený jak s cenou zboží (výrazná úspora), s komunikací a ochotou vše vysvětlit, dopravou v ceně téměř až na místo - svozová místa u obchodních domů.
    Nákup v tomto obchodě můžu doporučit.

• rzchlost vyřízení, dobrá dostupnost
    • blískost bydliště
    • nevím

velmi dobrý

• perfektní komunikace
    • nemá

spokojenost

Dobrá cena, nedali vědět, že je zboží k vyzvednutí, až když jsem si tam sám zavolal. Jinak vše ok, byli velmi příjemný, tak snad náhoda.

• Dobrá komunikace a kvalitní poradenství.

• Je blízko a mají dobrou otevírací dobu, i v pátek, kdy si to mohou vyzvednout chataři při odjezdu.
    • Nevím o žádných

Sháněl jsem konkrétní dlažbu (dokoupení po roce) a oni ji měli. Naložili mi to až do auta.

• má zboží, které teď potřebuji

• Cena, dostupné výdejní místo, výdejní doba.
    • Delší dodací doba.

OK

Seriózní přístup a rychlé dodání.