• Perfektní servis. Majitel mě aktivně kontaktoval s doporučením lepší varianty košile. Nakupuji opakovaně.

Osobní přístup. Kontrola objednávek. Poradenství.

Samé kladné zkušenosti, včetně příspěvku nadaci Dobrý anděl.
    Vynikající pomoc a komunikace při výběru košil.

• Vysoce nadstandardní spolupráce!

seriozny predaj

Úžasný vstřícný, osobitý a profesionální přístup k zákazníkovi. Objednáváme si zde zboží již několik let

• Velmi kvalitní košile, které v tomto obchodu nakupuji již více než 10 let, Obchod mohu jenom doporučit, kdo hledá kvalitu a seriózní jednání.

• Všem doporučuji, velice vstřícné a profesionální jednání. Kvalitní služby i nabízené zboží.

Přehledné stránky, rychlá dodávka zboží.

Bola som veľmi spokojná, pretože komunikácia a ústretovosť tejto spoločnosti je na veľmi vysokej úrovni. Určite odporúčam.

• Rychlá doba dodání 3 dny
    • Kvalitní zboží
    • Košile, která se po vyprání nesrazí

Objednal jsem si dvě košile různých značek, z toho jednu s prodlouženým rukávem. Mile mě překvapilo, že mi paní z obchodu volala, zda jsou košile pro jednu osobu a jestli mám s podobnou velikostí zkušenost. Opravdu se snaží zákazníkovi poradit, aby vše sedělo.
    Košile přišly v pořádku a jsou z velmi příjemného materiálu. Velikost seděla přesně podle rozměrů. Košile jsou vysrážené, takže se po vyprání nesrazily.

Ochota poradit, profesionální jednání, rychlé doručení, doporučuji

Výborná ponuka kvalitných košieľ

Super přístup, oceňuji především zájem o zákazníka a poskytnuté poradenství při výběru košil.

• Potrebovala som poradiť ohľadom veľkosti košele, po telefóne veľmi príjemný a ochotný prístup a komunikácia.
    • Doprava zdarma.

jsou správná firma, která vám zavolá, jestli máte správnou velikost, pro ty kdo objednává pravidelně. Díky.

Super

• dobrá komunikácia,rýchla dodávka

slušná obsluha v prípade nejasností rozmeru vám zavolajú a poradia

• dobrá rada po telefonu

• Vše naprosto v pořádku

• Kvalitní zboží.
    • Dobrá komunikace se zákazníkem - dobře poradí s výběrem.