Kvalitní, skutečně nežehlivé košile. Komunikace obchodu velmi rychlá a vždy vstřícná.

• Skvely pristup a poradenstvi

• Výborná komunikace a spolehlivost, rychlost dodáni, kvalitní zboží.

• Naprosto nadstandardní servis a to opakovaně. Ochotná a kompetentní obsluha. Velký výběr zboží přes celé věkové portfolio. Ze zkušenosti dokládám, že nabízí špičkovou kvalitu.

Spolupráca s touto firmou bola super, bola som kontaktovaná telefonicky kvôli overeniu druhu a veľkosti , ochota a odbornosť na 1* ďakujem, určite ešte budeme objednávať i naďalej...

• Nepredávajú za každú cenu - poradia, odradia od zlého nákupu, potom pošlú... skrátka radosť nakupovať - všetko OK

• Výborná komunikace obchodu
    • Kvalitní zboží

Pokud je zboží skladem, tak odchází velmi rychle, kvalitní produkty, příjemné jednání.

Objednala jsem si, ale paní mně upozornila, že jsem si vybrala produkt, který měl jiné parametry než obvykle, a já jsem díky ní mohla změnit objednávku a objednat si správně. děkuji za rychlou reakci na moji chybu a vstřícnost.

Naprostá spokojenost po všech stránkách. Zboží v TOP kvalitě.

Kvalita, nekrčivé košele, rýchle dodanie

• Velmi ochotní a v případě potřeby poradí.
    • Dobré ceny

• Rychlost doručení
    • Komunikace ze strany obchodu a ochota poradit

Profesionální přístup. Překvapilo mě, že jsem měl ihned telefonát a probrali jsme zvolené velikosti, možné úpravy a výběr daného modelu.

• rychlá odezva obchodu
    • jsou nápomocní s výběrem zboží

Dobra nabidka, dobra kombinace strihu, dobre informace.

• Výborná kvalita
    • Velkosť zodpovedá popisu

super

• Velmi vstřícný přistup k zákazníkovi, poradí

Přehledné stránky obchodu, rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

• Velkou Vaší výhodou je osobní kontakt se zákazníkem. To je v dnešní době naprosto nevídané! Při pochybnosti o objednávce zákazníka telefonicky kontaktujete a objednávku s ním proberete. Šetříte tak čas a nervy nejen sobe, ale i zákazníkovi. SUPER!!!