• Komunikace se zpožděním, na dodatečné emaily nereagují

Po otevření balíku jsem zjistil, že jedna lahvička s aditivem byla pootevřená a neuzavřená (dokonce bez folie pod víčkem) a obsah vytečený v balíku .
    Aditiva od nich beru pravidelně, tak mě překvapilo, jak se mohlo stát, že se do balíku dostala neuzavřená lahvička, která pak vytekla na ostatní zboží, které bylo z části znehodnocené. Dodavatel se ani neobtěžoval na to reagovat a věc vysvětlit a věc napravit.

Zboží neměli.

Objednala jsem plastické mazivo. Doporučená doba použitelnosti je 24 měsíců, datum plnění je 15.7.2019, takže téměř prošlé zboží.

• nulová komunikace
    • zboží nemám

• Dlouho trva vyrizeni
    • Prislo mi jine zbozi
    • Ppl nereagovalo na zmenu data dodani

• Tovar skladom, no realne na sklade nie je
    • Cena tovaru v eshope 840kc, cena po objednani 4000kc

Zavadzajuci, neprofesionalny obchod, nikdy viac

• Lžou o skutečných skladových zásobách. Zboží, které označují jako skladem ve skutečnosti nemají a objednávají ho u dodavatele.

Zboží mělo být skladem, ale nebylo. Druhý den e-mail, že objednávku stornovali. Koupil jsem si tedy zboží jinde... Naštěstí jsem zvolil dobírku, kdo by z nich tahal peníze nazpět.

ackoliv byl produk v nabidce s indikovanou dostupnosti skladem, byl jsem informovan, ze uz nelze dodat, ze teprve poptavali u dodavatele

10 dní od objednávky a zatím stále nic.

• Zboží mělo být skladem,ale ani bezmála 2 týdny po objednání se obchod neozval, že zboží je možné si vyzvednout.

Zboží údajně skladem,ale 2 týdny marného čekání kdy si budu moci zboží vyzvednout a stále nic. Zklamání.

• minimum obrázků a popisu zboží

Dne 18.12.2017 jsem objednal kola z lehké slitiny auriga +bezpečnostní šrouby na vozidlo citigo- zboží uváděno jako skladem . Dne 19.12.2017 odpověď obchodu : Vámi objednané kola z lehké slitiny bohužel nejsou u dodavatele dostupné z důvodu odpadnutí z výroby.Sada bezpečnostních šroubůje dostupná.Prosím o zpětnou informaci, zda chcete zaslat pouze sadu šroubů.
    Promiňte,ale k čemu by mi byly šrouby bez kol. ???
    Odpověď do obchodu dne 20.12.2017
    Dobrý den
    Zvláštní je ,že uvedenou položku vedete stále jako skladem...Můžete mi nabídnout jinou alternativu zboží ,i za předpokladu mírného navýšení původní ceny? Děkuji
    Od té doby obchod nekomunikuje.....
    Dnes , 1.1.2018 je zboží pořád vedeno jako SKLADEM . (trošku úsměvné)
    Pěkný den všem

• Sortiment.
    • Komunikace.

Zboží ok, mohlo být lépe zabaleno.
    Komunikace špatná, obchod komunikuje asi podle počasí.

• možná cena
    • žádná komunikace
    • zboží údajně skladem ale dorazilo za týden

Dorazilo jine zbozi nez bylo na ilustracnim obrazku, po telefonicke reklamaci mi bylo oznameno ze je zbozi stejne. Zbozi bylo s proslou dobou trvanlivosti na coz mi bylo receno ze to nevadi.

• Nekomunikace.
    • V e-shopu označeno jako zboží skladem. V objednávce doručení do 24Hod.
    • Po týdením čekání a nakonec zavolání z mé strany mi bylo sdělenou že zboží není čeká se na naskladnění.

Bohužel obchod nekomunikuje, pokud zboží které na webu svítí skladem mají, ale skutečnost je jiná. Nikdo mě neinformoval, že zboží není a že se čeká na naskladnění.

• objednáno, žádný kontakt, nic nepřišlo...

• Dobré ceny, výborná komunikace.
    • Zboží je na e-shopu jako skladem, ve skutečnosti není. Může se to stát, to mi až tak nevadí. Horší je, že jsem objednal žárovky H1/100W, které však nejsou 100W, ale pouze 55W jako běžná H1/55W, i když na žárovce je uvedeno 100W. Zjištěno měřením i porovnáním 55W-100W.

Až na uvedené nedostatky nemám výhrady.

• Rychlé stornování objednávky.
    • Nezájem o zákazníka.

Zboží bylo skladem. Po deseti dnech apsolutního nezajmu ze strany obchodu KONTAKT jsem obednávku zrušil. Nedoporučuji nikomu tam nakupovat!!!!

• Nečte a nereaguje na poznámky v objednávce
    • Bylo dodáno jiné zboží

Nenakupavat, naprostý nezájem o zákazníka, nebo neuvěřitelný bordel.