• Objednané zboží bylo uváděno jako že je skladem.
    • Po týdnu jsem se musel sám ozvat, abych zjistil, že zboží nebylo skladem.
    • žádné-

zboží objednáno- nedodáno, žádna komunikace, tel. spojení vypnuto

• nevím
    • časová dostupnost nabízeného výrobku

v mém případě neměli nabízený produkt na skladě

• ceny
    • Žádná komunikace po víc jak týdnu objednávky zboží nebylo vyexpedováno i když zboží bylo uváděno že je na skladě - objednávku jsem zrušil meilem opět po 4 dnech žádná reakce...asi moc práce...)

nespolehlivý

• zboží ani po 20 dnech nedorazilo

Já osobně tento obchod nedoporučuji. Myslím, že by si měli zákazníka více vážit.
    po 10 dnech tel. avízo, že zboží není. Byl domluven jiný druh zboží a slíbeno , že druhý den bude odesláno. To se také nestalo, takže od 1 objednávky uplynulo 20 dní a stále nic.

• špatná komunikace se zákazníkem

nedostatečná komunikace, zboží bylo doručeno až po ugenci na kterou však nikdo neodpověděl.

• velké množství sortimentu
    • sortiment není na skladě i přes to, že na stránkách je info že na skladě je.

Kdo si počká, možná se i dočká.

• ani po deseti dnech mi nedorazilo objednané zboží! žádná informace od zasilatele. je to špatné.

• Špatná komunikace a dlouhá dodací lhůta . Napíšete mail a nikdo neodpoví dva dny,dodací lhůta týden . Se zbožím jsem nedostal fakturu , takže nemohu dát do účetnictví ,tak čekám jestli mi přijde.

• méně běžné zboží za rozumnou cenu
    • -nelze zaplatit předem
    • -zboží je označeno skladem, ale není
    • -dlouhé dodací lhůty
    • -běžně dorazí jen část objednávky bez jakéhokoli vysvětlení

Obchod sice nabízí méně dostupné zboží za rozumnou cenu, ale přesto že je označené skladem tak není a přijde klidně za dva týdny jen část objednávky a to bez vysvětlení, pravděpodobně z tohoto důvodu nelze v tomto obchodě zaplatit předem.
    Doprava jen jednou společností. Hůře zabaleno při minulém nákupu se rozteklo additivum a dokonale zapatlalo obsah krabice.

• rozpor v nabídce a dodávce
    • špatná komunikace

Nabídka "všehochuť"
    Nedoporučuji.

• zboží nedodáno, bez komunikace

Nebrat

• Naprosto nejeví zájem o dodání zboží, nejprve jsem pět dní čekal že mi zboží dorazí nebo se mi někdo ozve buď telefonicky nebo mailem. Do obchodu jsem se dovolal až po osmém pokusu, bylo mi sděleno že zboží které jsem si objednal bude další pracovní den odesláno což se bohužel nestalo a tak už téměř čtrnáct dní čekám bez výsledku na dodání. Zřejmě budu muset objednávku zrušit....

Pokud zboží opravdu potřebujete, objednejte si jej raději jinde, záruka doručení je velmi nízká. Zkuste si schválně nejprve do obchodu zavolat, uvidíte sami....

• Po Týdnu mi napsali že zboží není u výrobce a na následný email mi neopověděli vůbec.

Špatná komunikace. Vše moc dlouho trvá a pak nic.

• Žádné.
    • Zboží, které jsem objednal je pravděpodobně špatně naceněno, dostal jsem potvrzenou ojednávku na 105kg LUTEXu ATS za 26,58Kč. Do dnešního dne (16 dní od potvrzrné objednávky) ale stránka není opravena a já marně čekám na zboží nebo alespoň nějakou odpověď.

Rychle pryč!!

• přehlednost