zboží barevně neodpovídá obrázku, zboží jsem muselaplatitihotově, nikoliv kartou - ač byla tato možnost nabídnuta

Zbozi jsem obednala k osobnimu vyzvednuti.neprislo mi zadne oznameni,jestli si mohu prijit, v jakem stavu objednavka je, plna nekomunikace ze strany obchodu.spam zkontrolovan,zde take nic.

• Dvě malá balení kosmetiky neměla horní ochrannou folii a obsah byl v jednom případě poloviční a v druhém obsah pouze 1 cm po dně, tedy téměř prázdné. Zklamání

Komunikace a dodání balíčku v pořádku. Obsah nikoliv.

Reakce obchodu Kombe.cz

Dobrý den, v objednávce jste měla MINI šampon, serum na vlasy a lotion. V detailu zbozi, ktere jste si objednala, je napsano, ze tyto produkty namaji ochrannou folii jiz z tovarny. Takto balene nam chodi zbozi primo z Koreje. Vzdy kontrolujeme kazdy kus, ktery balime. Jeste nikdy jsme se s takovou reakci nesetkali a moc nas to mrzi. Prosim, pokud mate zajem, vyfotte stav produktu. Napiste nam na [email protected] a radi Vam posleme nove kousky. Hezky den, Liba

Čaj Kombe jsem si objednala zhruba před 14 dny a pila jsem každý den, ale nepociťuji zatím žádný příval energie. Vím, že se o Kombe píše , že účinek je spíše možné pociťovat až po delším užívání, ale pokud si uvařím obyčejný zelený čaj např. z Penny, pociťuji hned vzpruhu, která mi vydrží delší čas. Nevím , toť můj názor, pro mě je Kombe dost drahé a tak raději zase opět zůstanu u obyč. zeleného čaje . S pozdravem Šmídová.

• prodávají pidi vzorečky za vysoké ceny

• Granulat ktory si myslim ze nema nič spoločne s kvalitou a s tym ako sa popisuju učinky

Už si to nekupim

Reakce obchodu Kombe.cz

děkujeme za Váš názor. Ráda bych se k němu vyjádřila z odborného hlediska. Dle Vaší reakce Vás překvapila léková forma a zřejmě vycházíte z negativních zkušeností s jinými granuláty z minulosti. Ráda bych toto uvedla na pravou míru. Čaj Kombe obsahuje čistý extrakt 6-letého korejského červeného ženšenu a jujuby. Tyto extrakty se získávají velice složitou a zdlouhavou procedurou, kde se kořeny ženšenu v přesném poměru vaří pouze ve vodním roztoku, maximálně do 80 stupňů po dobu 12 hodin po tři dny. Poté se tento extrakt smíchá s extraktem z plodů jujuby a čistou glukózou. Čaj Kombe neobsahuje žádné jiné pomocné látky, žádné konzervanty, žádná barviva, aromata.. Glukóza tam hraje roli právě konzervanta. Každý sáček obsahuje přesně stanovenou doporučenou dávku. Tudíž Vám zajistí přesné a bezpečné dávkování, které zajití požadované účinky.
    S úctou
    PharmDr. Lucia Havlíková

• dohadujete se pouze s automatem - smůla pro ně

Reakce obchodu Kombe.cz

Dobrý den, vůbec nerozumíme vašemu komentáři. Nikde nemáme žádný automat. Volat nám můžete na telefonní číslo uvedené na našich stránkách a na všechny maily, které nám dorazí reagujeme. Dokonce odpovídáme i na klasické dopisy doručené poštou. Stavte se někdy v PURE DISTRICT, Budečská 11, Praha 2. Jen se v té komunikaci neutopit. LD

• Nejde ani tak o obchod , ale o přípravek jako takový. Když jsem si přečetla pozorně příbalový leták, co všechno Kombe obsahuje, domnívala jsem se, že první zlepšení pocítím během někola dnů.Myslím si, že je to opět snaha o to, aby se z naivních a důvěřivých lidí , jako jsem bohužel já, mámily peníze. Všechno je krásně popsané, co čaj obsahuje a naco vše je.Je to poměrně drahá záležitost, ale kdo chce kam, pomozme mu tam. Věřila jsem všem těm pohádkám, na co všechno je KOMBE dobré, ale po užívání 14 dnů, doposud nepozoruji žádné fyziké, ani psychické zlepšení. A pohádky o tom, že KOMBE by se měl používat minimálně tři měsíce, aby se dostavil kýžený výsledek, tak to nejsem opravdu magor. Jak už jsem podotkla, je to drahá záležitost a z invalidního důchodu 7.000,- Kč je to fakt nemožné.

Reakce obchodu Kombe.cz

Dobrý den, moc mě mrzí Vaše zkušenost a dojmy. Jsem vzděláním doktor farmacie a tento produkt v tak vysoké kvalitě jsme hledali více než rok. Všechny informace, které tvrdíme, jsou podložené klinickými daty a vědeckými studiemi.
    Vnímání každého z nás je opravdu odlišné a také důvody, proč pijeme Kombe, jsou u každého jiné. A z toho je potřeba vycházet. Protože doba, kdy začne ženšen, obsažený k KOMBE působit, je u jednotlivých indikací různá. Neznám důvody proč jste se rozhodla pít čaj Kombe Vy, ale každopádně nejkratší klinické studie trvaly po dobu jednoho měsíce. A určitě ani to není zárukou, že produkt bude fungovat na všechny stejně. Mne osobně ale těší tisíce spokojených zákazníků, se kterými mluvím nebo si píšu. Je mi líto, že nepatříte mezi ně. Každopádně, za to Kombe jako vysoce kvalitní produkt nemůže a stojím si za ním profesně se vším všudy. S úctou, PharmDr. Lucia Havlíková.

Vybrané zboží zatím neodpovídá tomu - co je uvedeno na stránkách www. Zklamal jsem se! Čaj nemá proklamovanne vlastnosti.

Reakce obchodu Kombe.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste účinky čaje zklamán. Dle data objednání a uvedení recenze jste KOMBE užíval jen 10 dnů. Účinky ženšenu jsou dlouhodobé, ale nastupují pozvolna a u některých zákazníků se mohou skutečně projevit až později. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vše zodpovíme a případně doložíme klinickými daty. L&L