Zboží bylo skladem , ale zatím nedorazilo. Objednávka z 15.2.2023

• Žádná
    • Po týdnu, a urgenci mi bylo zděleno _zboží je vyprodané.

Zboží (iontový nápoj v prášku) mě došlo s poškozeným obalem, díra byla zalepena lepící páskou a malá část obsahu vysypána. Samozrejmě odesláno bez jakéhokoliv upozornění o poškozeném obalu. Z mé strany absolutně neakceptovatelné jednání.
    V den převzetí zásilky zbývalo 8 dní do expirace (z celkových dvou let). Opět bez upozornění ze strany prodejce. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

• Borec mi tvrdí, že zboží odeslal, ale Zásilkovna si to nemyslí

Reakce obchodu KOLO a SPORT

děkujeme Vám za recenzi. Sledovat zásilku můžete pomocí čísla zásilky, které jste obdržel v emailu. Já u zásilky vidím, že je již 5. den na cestě k Vám. Bohužel nedokážeme ovlivnit rychlost dopravy zásilek. Recenze by tedy spíš měla patřit společnosti zásilkovna. Děkuji.

Michal Adamec
    koloasport

• Řetěz dorazil bez rychlospojky, aniž by to někde v popisu bylo uvedeno. Na fotce rychlospojka byla.

Obchod bez komunikace.

Obchod nekomunikuje. Bylo fakturované jiné zboží, než bylo objednané. Na uvedený kontakt se nejde dovolat a na e-mail nikdo nereaguje.

• mají snahu komunikovat
    • ačkoli zboží bylo zaplaceno, tak po 13 dnech nedorazilo

• hodně řečí, skutek utekl

Ze strany obchodu absolutní nezájem

• Žádná.
    • Nekomunikuji, nezvedaji telefony, objednané a zaplacené zboží nepřišlo. Peníze nevrátili. Už nikdy nic od tohoto šopu. Když jsem opakovaně volal že svého čísla, nebrali mi to, zavolal li jsem z cizího, okamžitě to zvedli. Lhali, že je zboží odeslané, ale nebylo.

Už nikdy více!

• Má první zkušenost se shopem, zboží zaplaceno a stále nedorazilo, prodejce nekomunikuje!

Firma nevyměňuje zboží a nevrací peníze, nekomunikuje ani mailem ani telefonicky, NEDOPORUČUJI !!! Vše ppředávaám k dořešení právní cestou.

• Nekomunikují, nevyměňují zboží a nevrací peníze, přestože to dle jejich obchodních podmínek nabízí !

Nekomunikují, nevyměňují zboží a nevrací peníze, přestože to dle jejich obchodních podmínek nabízí ! NEDOPORUČUJI. Postupuji vše právnímu dořešení.

• Obchod nereaguje na emaily a telefon nikdo nezvedá
    • Dlouhá doba dodání

Objednával jsem více věcí na kolo. Jeden díl nedorazil, dva byly jiného typu, takže většina objednávky špatně. Telefon na reklamacích nikdo nezvedá, vše jsem nafotil a přiložil k mailu, na ten též nikdo nereaguje. Doporučuji se obchodu vyhnout velkým obloukem.

• deklarují zboží, že ho mají skladem, ale poté se ukáže, že ho teprve po objednávce začnou objednávat
    • nedoporučuji nákup v tomto eshopu

Zboží, které deklarovali"máme skladem", jsem si objednal dne 2.12, zpráva 3.12 na objednávce se pracuje, 10.12 expedujeme zboží do zásilkovny. Dnes 13.12 zboží pořád nemám, info taky žádné, asi se zbožím jde někdo pěšky z Pardubic na Moravu. Děs a hrůza. NEDOPORUČUJI !!!!

Zboží je na webu, ale kamenný shop je úplně zrušen. Na webu je adresa, ale na adrese je prázdno, vyklizené regály, tma... telefon nezvedají.
    Dejte si pozor! Hlavně nic neplatit předem!

Neodpovedeli na maili ohledně výměny zboží

• Obchod nekomunikuje, neodepisuje na žádný email, nezvedá telefon
    • V místě uvedeného na webu, kde má být výdejní místo, již obchod není
    • Zboží nedorazilo

Zboží jsem si objednal s možností platby na místě při osobním odběru. Po dokončení objednávky mi přišel email, s informacemi, kam mám poslat peníze za zboží. Snažil jsme se kontaktovat obchod a upozornit je, že jsem volil typ platby při osobním odběru. Bez odezvy. Zboží měli skladem, zkusil jsem tedy navštívit obchod dle adresy uvedené na webu, obchod se zde nenacházel. Telefon uvedený na webu mi nikdo nezvedl. Měsíc po provedení objednávky stále žádná odezva. Jsem rád že jsem zboží neplatil předem - tímto je pro mě zakázka zrušena.

• Po týdnu jsem objednávku zrušil. Neodpovídají na emaily, nezvedají telefon. Zboží prý měli skladem k dodání na dobírku do 3 dnů, ale v podstatě přišla jen automatická emailová odpověď na přijetí objednávky. Libor

Nikdy více!!!