Obchod vůbec nereaguje, nekomunikuje, jediný živý je automat na potvrzení objednávky. Ještě že jsem nezaplatil, asi jsou už v Mexiku . .

• Neseriozni jednání, výmluvy, 13.1. jsem objednala zboží, doteď nepřišlo.

• Obchod od objednávky nereagoval na volání ani emaily.

• Obchod nekomunikoval jak telefonicky tak e-mailem.

Objednané zboží jsem neobdržela . Nikdo nereagoval na telefonáty ani sms .

• Po objednání v e-shopu přišla ihned automatická odpověď, a to bylo vše. Naštěsti, a to doporučuji, jsem nic předem neplatil, a když 10 dní nebyla odpověď na mail, sms i telefonát tak jsem objednávku zrušil. Z jiného cyklo eshopu objednávka do 4dnů dorazila. Při sezóních opravách kol jsou třeba milí a ochotní, ale eshop by provozovat neměli.

• Nereaguje na otázky

Na opakované emaily nereagují. Zkoušel jsem posílat dotaz i přes online chat. Ale pořád nereagují.

Zboží nedorazilo, nikdo mě nekontaktoval!!

• Vůbec nezvedají telefon.

Tady nic nekupujte, nekomunikují. Je to měsíc od objednání, ani obraz ani zvuk.

• chtěl jsem zkusit novou prodejnu, kterou mám blízko

Zboží, údajně skladem, nedošlo ani za 14 dní. Objednávku jsem urgoval (obchod špatně komunikativní), nakonec jsem získal odpověď "dáme vědět dnes". Ani po týdnu ani nová informace ani zboži. Takže jsem objednávku zrušil, nikdy více.

Po objednávce přišly dvě potvrzující sms. Tím vše skončilo. Již se nikdo neozval. Ani obchod, pošta či zásilkovna. A to dnes máme 1.9.2020

Zboží objednáno dle aktuálních informací na E-shopu , po dlouhé době mi bylo zděleno že jeden s produktů už nemají .

• Ani po 10 dnech se nikdo neozval a nic nepřišlo !!!!!

0 komunikace. Zboží placeno předem, nedorazilo.

• Obchod vůbec nekomunikuje, udělala jsem objednávku, tu mi nikdo nepotvrdil, tak jsem psala mail a nikdo se neozval.....

Objednané zboží za 2 600 Kč- 2 týdny od objednání nedorazilo, prez to že uvedená doba čekání na webu -48h;ani jsem nedostala žádnou zprávu, krome prvotního potvrzení objednávky. Telefon nikdo nezveda, ani na email , má sms odepsali ze zboží předali do zasilkovny. Centrála zasilkovny podtrvrdila ze zadnu zásilku od e- shopů nedprevzala. Dal obchod nekomunikuje
    NEDOPORUČUJI !!!!

Objednané zboží 2 týdny od objednání nedorazilo, ani jsem nedostala žádnou zprávu, vyjma prvotního potvrzení objednávky. Kontaktní telefon nikdo nebral, ani na email s dotazem na stav objednávky jsem nedostala odpověď.