• Spolehlivost
    • Čestnost milého majitele
    • Expertiza

Vřele doporučuji. Dokonalý servis. Velmi milý, ochotný a čestný majitel. Všechno přesně vysvětluje. Opraví a naúčtuje jenom, co je třeba. Díky tomu prohlídka kola vyšla levněji než mnou objednaný velký servis. Už jsme do toho servisu jeli po několikáté a určitě se tam budeme s plnou důvěrou a spokojeností vracet.

prostě to musíte vyzkoušet ,aby jste věděli, že jinam nemusíte.

• Nevyřízená reklamace

Nedoporučuji KOLAEXPERT a pana Jírového! Nereaguje na emaily, na facebook, chat na webu, smsky, nezvedá telefon!
    18. 6. 2020 jsem si u firmy KOLAEXPERT objednala dvě cyklobrašny Ortlieb Seat Pack 16,5 l. se zasíláním na dobírku. Obě brašny jsem používala spolu se svým přítelem. Jezdili jsme na stejné výlety a na stejných gravel kolech. Totiž obě dvě brašny byly používány za stejných podmínek a ve stejném období.
    Obě dvě brašny vypadají skvěle, jen se u jedné brašny odlepily všechny suché zipy na konci července roku 2021. Z tohoto důvodu jsem jednu brašnu nemohla používat, protože se brašna vůbec nedržela na sedlovce.
    Německý výrobce Ortlieb poskytuje záruku na své cyklobrašny až pět let, ale moje brašna nevydržela i jeden rok (nepočítám zimu, kdy jsme brašnu nepoužívali).
    18. 8. 2021 jsem poslala KOLAEXPERT reklamaci s tím, že by mně vyhovovala výměna suchých zipů na jedné brašně na nové (tato část brašny je snímatelná). Poslala jsem KOLAEXPERT foto a video vad.
    24. 8. 2021 pan Jírový (jednatel KOLAEXPERT) mi odpověděl, že bych mu měla brašnu pošlat a on ji vyreklamuje. Dodal, že by oprava měla být možná.
    30. 8. 2021 KOLAEXPERT obdrželi moji brašnu na adrese Kola Podolí
    Branická 75, 147 00, Praha 4.
    13. 9. 2021 pan Jírový potvrdil obdržení brašny a dodal, že brašnu obratem odeslal dodavateli na vyřízení.
    Od této doby čekám až brašna bude opravená. KOLAEXPERT nereaguje na emaily, na facebook, chat na webu, smsky, nezvedá telefon.

Obchod vůbec nereaguje, nekomunikuje, jediný živý je automat na potvrzení objednávky. Ještě že jsem nezaplatil, asi jsou už v Mexiku . .

• Nekomunikují

Opravdu nedoporučuji, neseriózní chování, objednávka nedošla 3 týdny, k tomu žádná omluva, ani žádné informace

• Neseriozni jednání, výmluvy, 13.1. jsem objednala zboží, doteď nepřišlo.

• Obchod od objednávky nereagoval na volání ani emaily.

• Obchod nekomunikoval jak telefonicky tak e-mailem.

Objednané zboží jsem neobdržela . Nikdo nereagoval na telefonáty ani sms .

• Po objednání v e-shopu přišla ihned automatická odpověď, a to bylo vše. Naštěsti, a to doporučuji, jsem nic předem neplatil, a když 10 dní nebyla odpověď na mail, sms i telefonát tak jsem objednávku zrušil. Z jiného cyklo eshopu objednávka do 4dnů dorazila. Při sezóních opravách kol jsou třeba milí a ochotní, ale eshop by provozovat neměli.

• Nereaguje na otázky

Na opakované emaily nereagují. Zkoušel jsem posílat dotaz i přes online chat. Ale pořád nereagují.

• Osobní a velmi přátelský přístup. Dobře rozumí řemeslu, kolo je po servisu v bezvadném stavu

Zboží nedorazilo, nikdo mě nekontaktoval!!

• Vůbec nezvedají telefon.

Tady nic nekupujte, nekomunikují. Je to měsíc od objednání, ani obraz ani zvuk.

• chtěl jsem zkusit novou prodejnu, kterou mám blízko

Zboží, údajně skladem, nedošlo ani za 14 dní. Objednávku jsem urgoval (obchod špatně komunikativní), nakonec jsem získal odpověď "dáme vědět dnes". Ani po týdnu ani nová informace ani zboži. Takže jsem objednávku zrušil, nikdy více.

Po objednávce přišly dvě potvrzující sms. Tím vše skončilo. Již se nikdo neozval. Ani obchod, pošta či zásilkovna. A to dnes máme 1.9.2020

• vstřícný obchodník

Rychla a skvela komunikace, mily pristup, super zbozi.

ochota, rychlost, vychází vstříc zákazníkům, slušné ceny

Zboží objednáno dle aktuálních informací na E-shopu , po dlouhé době mi bylo zděleno že jeden s produktů už nemají .