Doporučuji všem zákazníkům.
    Večer objednáno, druhý den vyzvednuto...rychlé vyřízení :-)

• Flexibilní a velmi operativní přístup obstarat již vyprodáno položku mé objednávky
    • Skvělá komunikace

Rychlý

Dobrá

Rychlé a vstřícné jednání - doporučuji

kvalitni zboží

• Perfektní, komunikativní a zodpovědný e-shop. Opravdu palec nahoru.

Vůbec nemám slov, všechno perfektní.

• Maximalni vstricnost a ochota. Rychle jednani.

• I pres to, ze obchod zcela jasne deklaroval na svem webu, ze zbozi je skladem, jako skladem ho obchod i mnou nechal objednat, v dalsich dnech objednavku zrusili, ze pry zbozi nemaji a tim z jejich strany vse skoncilo.

Obchod zcela k nicemu a zbytecny. I u zbozi vydavaneho ze je SKLADEM, pote jen objednavku zrusi, ze zbozi neni skladem a tim je vse vyrizeno.

Reakce obchodu Kolakellys.cz

Jsme kamenná prodejna provozující e-shop a není možné on-line aktualizovat e-shop každou hodinu. Zákazník objednal v neděli večer a v pondělí ráno mu bylo voláno, že zboží není již bohužel možno prodat ani objednat. Poslední kus se vyprodal v pátek odpoledne. Zákazníkovi bylo telefonicky řečeno, že mu bude poslána sms jakmile bude zboží skladem. Zákazník si však přál objednávku zrušit. Není tedy pravda, že obchod nekomunikuje a objednávku svévolně ruší.

• Láhev mě z původní ceny 119 kč vyšla nakonec na 288 kč

Reakce obchodu Kolakellys.cz

Poštovné + dobírka stojí 169,- . Ceny jsou nastavené podle přepravce. Zákazník cenu schválil potvrzením objednávky. Samozřejmě, pokud je lahev stále nepoužitá a zabalená, lze ji bez problémů vrátit.
    Přejeme hezký den a děkujeme za hodnocení :)

• Rychlé a vstřícné jednání - doporučuji

nic

Zboží dorazilo v pořádku,naprostá spokojenost.

• Ochota prodejce. Rodinný podnik. Super komunikace a hlavně poradí. Při nákupu 2 kol dojednana sleva na příslušenství. Celkově palec nahoru.
    • Určitě webové stránky. Na tom by mohl obchod zapracovat. Nejde o web samotný, jako spíš o zboží. Nemají ani polovinu na webu toho co prodávají. I když mám kamenou prodejnu kousek z domova, rád si zboží vybírám z pohodlí domova.

Určitě doporučuji. Sice jsem byl jen na prodejně v Praze - malá prodejna, ale vše hodnotím kladně. Po tel. jsem objednal na druhé pobočce 2 kola + dětskou sedačku a vše bylo na jedničku. Kola jsem vyzvedl v Praze 100% připravené/seřazené.

• Velmi solidní přístup k zákazníkovi.

• dobrá cena

• sehnala jsem zde výrobek, který v kamenných obchodech nebyl

Skvělá komunikace, ochota, určitě doporučuji.

• kamenná prodejna

• Osobní odběr v Praze

Zboží nedokázali sehnat, ale bleskově a slušně o tom informovali. Chybička se stát může, napravili to dobře :)

• .
    • .