• Super obchod,milá obsluha

• Velký výběr
    • Solidní ceny
    • Dobrá komunikace

• Perfektní komunikace, rychlé dodání zboží

• Rychlá dodávka

Profesionální jednání, odborné poradenství. dodání v den objednávky a podrobná informace k užívání a údržbě. Absolutní spokojenost.

• Skvělý sortiement, výběr i množství skladem, skvělý přístup personálu na prodejně.

• Odborný přístup personálu na kamenné prodejně v Praze
    • Komunikace, vstřícnost
    • Dobré ceny
    • Obchod doporučuji

Vstřícný personál, poradí s výběrem, rychlé dodání zboží.

• Velmi dobrá komunikace.
    • Osobní jednání.
    • Dovoz kola až domu přes půl republiky.
    • Ochota a vstřícnost i profesionalita.
    • Rozumné ceny.
    • Mírně nejasné informace v eshopu.

Velmi ochotné vstřícné jednání ze strany obchodu. Kolo dovezli přes půl republiky ve večerních hodinách. Profesionální přístup v telefonu i osobně, nabídka vhodných doplňků, slušnost a ochota. Takhle by měl vypadat současný moderní obchod i s kvalitním osobním přístupem jako za první republiky ;-)

Rychlé jednání, bezproblémová komunikace.

• Koupě kola proběhla bez sebemenšího problému. Obchod komunikuje, rychle odpovídá. Pán z prodejny byl vstřícný, ochotný, dokázal se vším poradit. A k mému největšímu překvapení - kolo jsem si ráno objednala a večer už jsem ho měla doma. Takže už jsem v obchodě nakoupila znova, protože moji důvěru má na 100%. Můžu jen a jen doporučit.

• Opravdu velmi rychle dodání.Perfektně zabaleno.Obchod doporučuji.

Žádné

• rychlé vyřízení
    • příjemná paní při výdeji
    • slušný výběr

• Nevýhoda je, že si nemohu vyzvednout zboží tehdy, když mi to vyhovuje, ale že mi dopravce diktuje, že mi doveze zboží někdy v rozmezí 4 hodin!

Jsem s nakupem spokojena. Zbozi bylo dodano rychle, nemam zadne vytky.

• Skvělé jednání a vstřícnost. Perfektní komunikace a úžasná rychlost dodání až k domu

Jednoznačně profi jednání, byla jsem velmi mile překvapena vysokou flexibilitou.

Rychlost

• Příjemný personál
    • osobní přístup
    • montáž na místě

Objednala jsem si blatník. Nebyl na skladě a z obchodu mi zavolali, že buď mi jej objednají nebo mi doporučují koupit si jiný model, který je lepší. Na místě velmi milý přístup. Kromě montáže blatníku mi přemontovali blikačku. Pán kvůli mě našel i jinou objímku. Celkově spokojenost.

Naprostá spokojenost. Kolo nám přivezli osobně z obchodu a velice brzy. Bylo již připraveno, jen vyjet. Pán přivezl i různé doplňky ke kolu, ze kterých jsme si mohli vybrat, nic nenutil a byl příjemný. Dokoupili jsme např. světlo a nosič na zadní kolo. S cenou jsme byli taktéž spokojení. Touto cestou bych mu chtěla moc poděkovat, už jezdíme:-). Doporučuji.

Zboží připraveno dle tel. domluvy, dobrá dostupnost - nedaleko metra,

Rychlé a bez problémů