• rychlost vyřízení

zatím nemám s vaším obchodem žádnou předchozí zkušenost

Byla objednána autosedačka, dorazil mi úplně jiný vzor. Chápu, že se to v předvánočním shonu může stát, ale chyběl i inzerovaný kapsář, který měl být k objednávce jako bonus. S obchodem řešeno, komunikace prakticky obratem, v pořádku, dohodnuto na výměně a dodání chybějícího kapsáře - na komunikaci a řešení problému si opravdu nemůžu stěžovat. Autosedačku mi vyměnili osobně na prodejně (shodou okolností jsme měli na tuto stranu cestu), ale až doma jsme zjistila, že tam kapsář opět nebyl. Už jsem to neřešila. I tak byla autosedačka za nejvýhodnější cenu na trhu.

• sortiment
    • ceny

Obchod bych určitě doporučil, sehnal jsem zde zboží, které se jinde moc sehnat nedalo.
    Výtku bych měl jen k dopravě (PPL), balíček byl zanechán na jiném parcelshopu než stálo v objednávce a informaci ze strany PPL před samotným doručením, což byl problém vzhledem k omezené otevírací době. Info o jiném parcelshopu byl zasláno až po doručení...

• Komunikacia skvela
    • Ochota užasna
    • Vybornee
    • Žiadne

Nemali na sklade presne tovar ktory sme si objednali, ale bez najmenšieho problemi bola ochota poslat nam drahši, v rovnakej cene toho čo sme chceli my.
    Skvele, sme nadmieru spokojny!!!

• široká nabídka, rychlost dodání, přijatelné ceny.
    • nezaznamenala jsem

Opakovaně nakupuji protože jsem velmi spokojená, žádné zboží jsem prozatím nevracela.

• Rychlost a spolehlivost v dodání objednaného zboží

At se každý kdo má zájem podívá na vaše stránky a posoudí sám.
    Já jsem byla s jednáním spokojenna a určitě doporučím dál.

• Spolehlivost a rychlost.

Super komunikace, fajn cena.Rychlost dodání.

• Sumy má uvedené aj v EUR, ale pri dodávke sa prepočítava iným kurzom, tj. trochu zavádzajúce ceny v e-shope.

Obchod proběhl rychle a bezproblémově, za mě naprostá spokojenost.

• přehledné stránky, rychlé dodání

obcod doporučuji

• Výhody u tohoto e-shopu nevidím! Nikdy víckrát zde nic neobjednám!
    • na Heuréce.cz figuruje zboží skladem, po vyhledání na stránkách prodejce už je to týden a ve skutečnosti jsme čekali skoro 3 týdny, jelikož se prodejce neustále vymlouvá na zpoždění ze strany výrobce, pak na státní svátky v PL a pak po příslibu odeslání se najde další výmluva!!!

Nikdy zde již nic nekoupím a potencionálním zákazníkům radím to samé, zákazník pro ně nic neznamená. Neustále výmluvy na výrobce a státní svátky jsou trapné a otřepané. Týdenní dod. lhůta je prý jen orientační, není nijak závazná a musíte je uhánět, aby zboží vůbec dodali. Smluvní dod. podmínky ze strany zákazníka také nebyly dodrženy!!!

Reakce obchodu kocarkyCZ

Dobrý den. Zákaznice měla kočárek objednaný- úhradou převodem/ u tohoto kočárku uvádíme dostupnost týden. Ani po dvou týdnech nebylo zboží stále uhrazeno. Když jsme paní volali, že kočárek máme přichystaný byla nemilá a že platbu odešle další den. Hned jak jsme platbu obdrželi (v pátek) jsme ji kočárek odeslali a druhý den (v sobotu) ji byl doručen.

• Objednala jsem dva kusy téhož zboží různé barvy, dorazily oba kusy ve stejné barvě - zkomplikovalo mi to výrazně další kroky

Reakce obchodu kocarkyCZ

objednala jste si dva kusy stejného zboží a to vám bylo obratem doručeno.
    Děkujeme.

• Nekvalitně zabalené zboží

• Nákup z domova

Je to rychlé.

Moc děkujeme :-)

• Po nákupu mi z obchodu přišel e-mail, e kterém mi obchod dopředu děkuje za to, že jej ohodnotím kladně v tomto dotazníku - myslím, že pokud obchod funguje dobře, není potřeba taková kampaň. Mě tento e-mail od kladného hodnocení spíše odradil.

Zboží jsem objednala a po týdnu bez informace urgovala, ihned se mi obchod ozval a zboží zaslal. Já na zboží nespěchala, ale pro někoho by to mohl být problém (možná to byla jen výjimka a obchod na mne jen zapomněl).

• Bez dalších nákladů na doručení

Moc děkujeme :-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• -Vyhodné ceny
    • - Nové kolekce zboží
    • - Zboží skladem

- Vyhodné ceny
    - Nové kolekce zboží
    - Zboží skladem

Moc děkujeme :-)

• Rychli přistup a nakup a dodani

byl mi doporucen od maminky která si také objednávala zbozi

• rychle, kvalitně