obchod doporučuji, vše v naprostém pořádku

• prijatelne ceny a siroky vyber
    • není mozne vycist za jakou dobu bude zboží doruceno

Popravde jsem na vazkach zda obchod doporucit..zboží,ktere bylo skladem jsem objednala ve čtvrtek v rannich hodinách,domnivala jsem se,ze objednavka bude vyrizena ještě tentýž den a tudíž zboží obdrzim v patek,ale bohužel zboží bylo az po mem dotazu odeslano v pondělí a to se naskytuje otázka-kdybych se neozvala kdy zboží obdrzim odeslali by jej v pondělí?
    po objednani jsem obdržela e-mail s podekovanim za objednani a ze se budou objednávce obratem věnovat-obratem po ctyrech dnech?...no nevim ,ale u vetsiny obchodu jeden den objednam a druhy mam doma

• Mají skvělé ceny na LR přípravky :)

• Chtelo by to lepe zabalit,nebo nalepku krehke,ceska posta s balikem moc dobre nezachazela

• Dobré ceny

Spokojenost

• spokojenost ve všech směrech
    • -

super

• Lepší cena, široký sortiment.

• -
    • V nedeli jsem objednala zbozi znacene jako skladem, v pondeli ani utery zadny posun. Telefon nikdo nezvedl, na sms zadna reakce. Reakce az na email ve stredu rano s tim, ze kolem poledne zavolaji. Nic. Musela jsem urgovat a telefonat se uskutecnil az po druhe hodine. Bohuzel mi sdelili, ze objednane zbozi nedorazilo. Tedy info na strankach vybec neodpovidalo realite a zbozi znacene skladem vubec nemeli :-( Takze jsem darek musela narychlo shanet jinde.. kdeco bych pochopila, ale neinformovat, ze zbozi nemaji povazuji za velmi neprofesionalni

• okamžitá odezva na požadavek zákazníka
    • nevím o nich

doporučuji nákup zde

• Nízké ceny

Nákup proběhl v pořádku.Jen mě nebylo v originálním obalu.

• Nejlepší nalezená cena zboží včetně dopravy

Úroveň informovanosti zákazníka má rezervy, ale vzhledem k relativně rychlému vyřízení (dodání) objednávky se nestihly projevit nedostatky. Takže OK.

bohužel kočárek byl pro naše mega dítě malý, ale vrácení proběhlo rychle a bez problému. Takže za mě doporučuji

• dobra komunikace s obchodem maximalne mi vyhoveli

vsem doporucuji

• O hodně levnější zboží stejné značky než v jiných obchodech, rychlá dodací lhůta, levné poštovné. Obchod vřele doporučuji.
    • Žádné

• výrobek za dobrou cenu
    • myslím, že žádné, ale nemohu posoudit

obchod mohu doporučit

• Dodací lhůta ale to je tak vše.
    • Už je to přes měsíc co jsem si u nich objednala NOVOU autosedačku která sice dorazila v termínu ale po rozbalení krabice jsem se nestačila divit!!! Autosedačka byla od něčeho špinavá a měla na sobě tak centimetrové řezance! Hned jsem samozřejmě volala do eshopu kde mi paní řekla že se do krabice ani nedívali ale rovnou ji přeposlali z Německa a že se mi za dva dny ozve a budeme to řešit. Paní se samozřejmě NEOZVALA a když jsem ji telefonovala já tak ani nevěděla o co jde... Napsala jsem tedy negativní hodnocení na eshop a to mi najednou volala do dvou minut ať to smažu jinak budou mít u šéfa problém atd. tak jsem to teda s příslibem vyměnění autosedačky smazala... Co se ale nestalo paní mi měla volat a zase nic!!! Za ten měsíc jsem tam musela volat tak asi pětkrát protože z jejich strany neproběhl ani jeden slíbený hovor!!! :- ( Takže mám doma již skoro měsíc a půl nepoužitelnou autosedačku, dcerku nemám v čem vozit a ze strany eshopu komunikace opravdu příšerná... :-(

Tento eshop NEDOPORUČUJI nikomu!!!!!

• Nevim hledala jsem pouze lehatko na nic jineho jsem nekoukala
    • Zatim jsem zadne nenasla byl to prvni nakup

Kupovala jsem houpaci lehatko pro miminko a hned me zaujmula cena byla o dost levnejsi nez jinde jinak zadne jine zkusenosti nemam ale pokud budu neco schanet urcite se zase na tento obchod podivam.Doporucuji jsem spokojena.

• Běžný e-shop
    • V balící službě

Vše OK, až na to že zásilka byla tak mizerně zabalena, že ji pošťáci poškodili. Bál jsem se to převzít. Nakonec byl obsah v pořádku.

• Super ceny zboží i dopravy. Rychlé dodání.

Lepšie ceny ako na Slovenskych stránkach čo sa týka detských sedačiek jediná nevýhoda je cena dopravy v porovnaní so Slovenskom