• Tovar označený, ze je skladom, ale nemaju ho!
    • Dorucenie do 3 dni, preslo uz 10 a nic mi nedoslo

• -
    • V nedeli jsem objednala zbozi znacene jako skladem, v pondeli ani utery zadny posun. Telefon nikdo nezvedl, na sms zadna reakce. Reakce az na email ve stredu rano s tim, ze kolem poledne zavolaji. Nic. Musela jsem urgovat a telefonat se uskutecnil az po druhe hodine. Bohuzel mi sdelili, ze objednane zbozi nedorazilo. Tedy info na strankach vybec neodpovidalo realite a zbozi znacene skladem vubec nemeli :-( Takze jsem darek musela narychlo shanet jinde.. kdeco bych pochopila, ale neinformovat, ze zbozi nemaji povazuji za velmi neprofesionalni

• Dodací lhůta ale to je tak vše.
    • Už je to přes měsíc co jsem si u nich objednala NOVOU autosedačku která sice dorazila v termínu ale po rozbalení krabice jsem se nestačila divit!!! Autosedačka byla od něčeho špinavá a měla na sobě tak centimetrové řezance! Hned jsem samozřejmě volala do eshopu kde mi paní řekla že se do krabice ani nedívali ale rovnou ji přeposlali z Německa a že se mi za dva dny ozve a budeme to řešit. Paní se samozřejmě NEOZVALA a když jsem ji telefonovala já tak ani nevěděla o co jde... Napsala jsem tedy negativní hodnocení na eshop a to mi najednou volala do dvou minut ať to smažu jinak budou mít u šéfa problém atd. tak jsem to teda s příslibem vyměnění autosedačky smazala... Co se ale nestalo paní mi měla volat a zase nic!!! Za ten měsíc jsem tam musela volat tak asi pětkrát protože z jejich strany neproběhl ani jeden slíbený hovor!!! :- ( Takže mám doma již skoro měsíc a půl nepoužitelnou autosedačku, dcerku nemám v čem vozit a ze strany eshopu komunikace opravdu příšerná... :-(

Tento eshop NEDOPORUČUJI nikomu!!!!!

• Výhody u tohoto e-shopu nevidím! Nikdy víckrát zde nic neobjednám!
    • na Heuréce.cz figuruje zboží skladem, po vyhledání na stránkách prodejce už je to týden a ve skutečnosti jsme čekali skoro 3 týdny, jelikož se prodejce neustále vymlouvá na zpoždění ze strany výrobce, pak na státní svátky v PL a pak po příslibu odeslání se najde další výmluva!!!

Nikdy zde již nic nekoupím a potencionálním zákazníkům radím to samé, zákazník pro ně nic neznamená. Neustále výmluvy na výrobce a státní svátky jsou trapné a otřepané. Týdenní dod. lhůta je prý jen orientační, není nijak závazná a musíte je uhánět, aby zboží vůbec dodali. Smluvní dod. podmínky ze strany zákazníka také nebyly dodrženy!!!

Reakce obchodu kocarkyCZ

Dobrý den. Zákaznice měla kočárek objednaný- úhradou převodem/ u tohoto kočárku uvádíme dostupnost týden. Ani po dvou týdnech nebylo zboží stále uhrazeno. Když jsme paní volali, že kočárek máme přichystaný byla nemilá a že platbu odešle další den. Hned jak jsme platbu obdrželi (v pátek) jsme ji kočárek odeslali a druhý den (v sobotu) ji byl doručen.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží bylo při objednávání dostupné, za dva dny už mi přišlo vyjádření obchodu, že je nedostupné.

Reakce obchodu kocarkyCZ

Dobrý den, pane Anonyme. Zboží jste objednával 10.května ve 20.00hod večer. Hned druhý den jste byl informován, že u zboží uvádíme- nedostupné. Prosím tedy pro příště uvádět pravdivé informace. Děkujeme Vám

Na obchod není spoleh, objednala jsem z jejich stránek tříkolku, která měla být skladem.Obchod se ozval že ji nemají a dal na výběr ze 4 variant, já si jednu vybrala a byla jsem ujištěna, že tříkolka přijde.Jaké bylo překvapení, když jsem balík rozbalila, byla v něm úplně jiná tříkolka než ta na které jsme se domluvili. teď opět čekám jak se s tím obchod popere.

• Objednala jsem zboží, u kterého bylo uvedeno, že je skladem a v obchodních podmínkách je uvedeno dodání do 24 hodin. Zboží jsem objednala v pondělí a když jsem ani ve středu stále neobdržela informaci, že objednávka byla vyexpedována, zavolala jsem na info linku, kde mi bylo sděleno, že objednané zboží bude dodáno dodavatelem v pátek, byť u zboží je stále uvedeno, že je skladem. Už o této informaci jsem mě být vyrozuměna a obchod neměl čekat, až se začnu sama po objednávce shánět.Ve středu jsem se tedy telefonicky domluvila na dodání zboží v jiné barvě s tím, že toto bude doručeno hned následující den, tj. ve čtvrtek. když se ve čtvrtek stále nic nedělo, znovu jsem tel. kontaktovala prodejce a bylo mi přislíbeno, že zboží bude doručeno hned následující den, tj. v pátek a jako omluva bude přiložen malý dárek a nebude účtována doprava. Zboží dorazilo v pátek, doprava účtována nebyla a dárek se v zásilce žádný nenacházel. Kdybych věděla, že na zboží uvedené skladem budu čekat 5 dní, budu muset změnit barvu kočárku a ještě k tomu 2x urgovat doručení, nikdy bych si v tomto obchodě kočár neobjednala.

Reakce obchodu kocarkyCZ

Dobrý den. Vaše zásilka Vám byla odeslána hned po dvou dnech od objednání. To, že přepravce nestihl dodat hned další den neovlivníme, je nám líto.
    Děkujeme

• Doprava, nulová komunikace

Nakupovala jsem zde poprvé a naposled.

• NENÍ NA NĚ V NIČEM SPOLEHNUTÍ!!!!!!!!!!!

ZBOŽÍ SEM OBJEDNAL, NA STRÁNKÁCH BYLO SKLADEM. PO PÁR HODINACH MĚ VOLALI, ŽE NÍ BARVA KTEROU JSEM VYBRAL. POTŘEBOVAL JSEM SE PORADIT O JINÉ BARVĚ S PŘÍTELKYNÍ, TAK SME SE DOMLUVILI, ŽE ZAVOLAJÍ ZA 10MINUT ZNOVU. NIKDO OVŠEM NEVOLAL, TAK SEM JIM ZAVOLAL JA. NASLEDNE ASI DRUHÝ DEN ME VOLAL PAN Z PPL, NEBYL SEM DOMA (ŘIDIČ KAMIONU), ALE VYUŽÍVÁM JEJICH ODBĚRNÉ MÍSTO, TAKŽE SEM POPROSIL PÁNA, ABY TO TAM ZANECHAL. BOHUŽEL MI BYLO ZDĚLENO, ŽE TEN BALÍK JE VEDEN JAKO FIREMNÍ (NEJSEM ŽÁDNÁ FIRMA) A TEN NEMUŽE NIKDE NECHAT, TAK ŽE HO POŠLE ZPĚT. ZNOVU SEM VOLAL NA FIRMU KDE JSEM SI ZBOŽÍ KUPOVAL, ABY TO NĚJAK VYŘEŠILY. ODPOVĚĎ BYLA, OKAMŽITĚ TO ZAŘÍDÍME A ZAVOLÁME VÁS. NIKDO NEVOLAL, TAKŽE SEM VOLAL DRUHY DEN ZNOVU, ALE TO SE VŠE JEN OPAKOVALO!!! TAK JSEM ZAVOLAL NA PPL JA, A DOMLUVIL SI TO SÁM, NECHAL SEM SI TO POSLAT DO FIRMY KDE PRACUJI A KOLEGA TO PŘEVZAL. V BALENÍ CHYBĚL DODACÍ LIST/FAKTURA, AUTO SEDAČKA BYLA POŠKOZENÁ A CHYBĚL KAPSÁŘ. TAKŽE NEMÁM SLOV...

• Nízký cena
    • Dlouhé dodání
    • Kurýr chtěl vyšší částku, než měla být.
    • Dodání na 3x.

Nejdříve doručení na Uloženku - selhalo. Paní volala, že se balík nevejde do svozu, že jej pošlou domů bez příplatku za dopravu. Nic se nedělo, po doptání mi bylo řečeno, že balík odešlou znovu na Uloženku. Po dalším doptnání bylo zjištěno, že se balík ztratil a že posílají kurýrem opět domů. Ve finále po 9 dnech dorazil kurýr se zbožím, ale o 45Kč dražším, než mělo být.
    Obchod bohužel nemohu doporučit!

Týden po objednávce mi přišlo úplně jiné zboží než jsem si objednala. Ten samý den mi z obchodu volali, že se stal omyl a moje zboží mi pošlou znovu. Tentokrát nepřišlo nic. Další týden mi opět volali, že mi pošlou nové zboží, protože to moje nemohou dohledat, s tím jsem souhlasila. Ani po dalším týdnu, celkem po třech týdnech moje objednané zboží nemám. Bohužel nemohu obchod pochválit i kdybych chtěla.

• spatne webove stranky,clovek se v nich spatne vyzna.

zde uz nakupovat nebudu.pani na telefonu moc prijemna take nebyla!

Reakce obchodu kocarkyCZ

To si děláte srandu?! Autosedačka Romer se slevou 500,-kč Vám byla odeslána během dvou dnů a obratem vám byla také PPLkem doručena. Vše jste měla potvrzeno mailem a také telefonicky- velmi milou pracovnicí.

• Nejlepší cena
    • Po telefonu jsem se informovala, zda je podvozek v ceně, byla jsem ujištěna, že u řady Roan Prestige ano, před odesláním jsem dotala mail, že bohužel není a zda akceptuji objednávku s příplatkem. Že mi jako kompenzace bude odeslán dárek, 2x mi bylo přislíbeno, že dárek bude odeslán a nic nepřišlo. Alespoň jako kompenzace mi byla snížena cena.

Nepřijde mi zcela v pořádku, že jako kladnou recenzi na Heurece dostanete dárek. Kolik recenzí je tedy pravdivých?

• nabídka neaktuálního zboží
    • platba na dobírku možná jen v hotovosti

• Při dodání požadovali vyšší cenu, než byla uvedena na faktuře.
    • Musela jsem vzmáhat vrácení neoprávněného zvýšení ceny téměř 14 dnů.

Pokud bych nemusela, již bych v obchodě nenakupovala.
    V žádném případě bych obchod nedoporučila.
    Právě pro nepříjemné vymáhání neoprávněného navýšení ceny a zbytečného zdůvodňování, proč chci peníze vrátit.

Reakce obchodu kocarkyCZ

Dobrý den. Cena byla omylem navýšena o 50,-kč, to jsme se omluvili hned jak jsme na to přišli a přeplatek Vám byl odeslán HNED druhý den na účet. Tak tedy nevím, proč jste tak negativní. Objednávku máte z 11.10. a dnes je 21.10 tak to máte asi stroj času?

• nizka cena
    • prehlednost stranek

eshop nabyzi zbozi ktere nema skladem

• Vytvari imaginarni slevy za registraci...klame zakazniky

Rozhodne levny nejsou

• Koupila jsem zde z důvodu, že inzerovali zboží skladem a také kvůli kladným hodnocením
    • inzerují zboží skladem, ale skladem není
    • Za recenzi získáte dárek otázkou je pak autentičnost daných recenzí
    • Recenzi jsem psát původně nechtěla ale když mi došel osmý email abych hodnotila vzdala jsem to

Objednala jsem si dětskou komodu a skříň a očekávala jsem, že když je zboží skladem tak je budu mít tak do tří dnů ovšem za tři dny mi volala paní že skladem není a že pošlou komodu a skřín až za pět dní. Paní byla milá a omluvila se ,do porodu mám pár týdnů tak jsem souhlasila a brala věc za vyřešenou ovšem komoda, která měla přijít nejpozději do pátku došla v pondělí - pro mne komplikace s doručením protože sama to do schodů nevynesu a skříň ani po týdnu nic tedy jsem alespoň objednávku skříně zrušila a koupila jinde. Stát se to může, ale to že obchod podněcuje zákazníky k recenzím na heurece dárkem dle mého způsobuje jeho velmi dobré hodnocení zde, které pak může jako v mém případě ovlivnit to že nakoupíte a pak se divíte.

• Obchod nedokaze zabezpecit/zabalit zbozi tak, aby neprislo neposkozene. Je zrejme, ze 100 balik prijde poskozen.