knihy.cz

Ověřeno zákazníky

1804 recenzí z celkového počtu 5751 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod knihy.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze knihy.cz

Přidáno: 20. ledna 2018

• oproti jiným obchodům o něco nižší ceny
  • možnost osobního odběru
  • na stránkách lživé informace ohledně doby doručení

Pokud vám nezáleží, jak rychle zboží dostanete - pak není problém.
Já se pro koupi rozhodla na základě informace na stránkách, že "Knižní balíčky jsou od odeslání objednávky doručeny do druhého pracovního dne", protože jsem narychlo potřebovala sehnat dárek a tady měli titul, který jsem chtěla. Zvolila jsem osobní odběr, tedy doručení o den později. Za zboží jsem zaplatila kartou 2.1. a očekávala, že 5.1. bude k vyzvednutí. Nedostala jsem žádné oznámení, že si mohu přijít vyzvednout, proto jsem 5.1. volala na zákaznickou linku, kde jsem se dozvěděla, že mou objednávkou se ještě nezačali zabývat a tudíž nebyla ani odeslána a "oni tam s tím nic dělat nemůžou". Paní na lince mi přislíbila, že se ozve v pondělí. Ovšem nikdo nezavolal. V úterý odpoledne, protože se mi stále nikdo neozval, jsem už psala mail, na který odpověděli, že moje zásilka byla odeslána a měla na pobočku k odběru dorazit dnes. Výzvu k vyzvednutí jsem nicméně dostala až 10.1. a teprve tento den se mohla zásilku stavit.

Takže - shrnutí:
- pokud vám je jedno, za jak dlouho objednané zboží dostanete, mohu obchod doporučit. Vše přišlo v pořádku, ale s velkým zpozděním.
- pokud na doručení spěcháte, nespoléhejte na informace na stránkách - NEDÁ SE JIM VĚŘIT - a zvažte nákup jinde, abyste se tak jako já nemuseli na oslavě narozenin trapně omlouvat, že dárek přinesete hned, jak se ho obchod uráčí doručit

Reakce obchodu knihy.cz

velice se Vám omlouváme za nepříjemnosti, které jsme způsobili. Vaše objednávka měla takové zpoždění kvůli chybovosti našeho e-shopu, ze které jsme už opravdu nešťastní. Naši programátoři neustále pracují na správném zobrazování skladové dostupnosti knih. Jenže když už si myslíme, že je vše v pořádku,tak se to stejně opět někde zvrtne. Přešli jsme před Vánoci na nový systém e-shopu abychom zákazníkům mohli dopřát celkově lepší zákaznický servis, jako je právě i osobní odběr na nových pobočkách NWT. Věřte nám, že nás vaše špatná zkušenost velmi mrzí a doufáme, že dostaneme příležitost si u Vás ještě napravit reputaci. V případě, že budete mít další podněty na zlepšení našich služeb, tak mi prosím napište přímo na ivana.benesova@nwt.cz.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ivana Benešová

mano

Přidáno: 19. ledna 2018

• 3ks maji skladem a 10 dni cekam na dodani

Reakce obchodu knihy.cz

velice se Vám omlouváme za nepříjemnosti, které jsme způsobili chybovostí našeho eshopu. Naši programátoři pracují na opravě chybně zobrazující se dostupnosti knížek od distributora. A vaše podněty ke zlepšení nám jen pomáhají celou situaci urychlit.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ivana Benešová

Přidáno: 7. ledna 2018

• myslim ze to bylo rychle a v pohode, hlavne to bylo pres vanocni svatky a to nikdo nikde nedela ,myslim ze dobry ..

Simona

Přidáno: 6. ledna 2018

• Skvělá cena, expresní zaslání, perfektně zabalená záilka

Věra

Přidáno: 4. ledna 2018

• spokojenost

Barbra

Přidáno: 2. ledna 2018

Rychlost dodání, velmi kvalitní zabalení zboží

Přidáno: 29. prosince 2017

vše ok

• dobré ceny
  • velký výběr zboží
  • knihy byly mírně ohnuté v rozích kvůli nepoužití bublinkové folie

Ja

Přidáno: 28. prosince 2017

Obchod pracoval rychle, spolehlivě.

Rychlost, spolehlivost