+ s obchodem naprostá spokojenost
    + rychlost vyřízení objednávky
    - nevýhoda žadná

• Zboží mělo být skladem, ale fyzicky nebylo
    • Nikdo se neozval.
    • Zboží ještě nedorazilo a ani nebylo odesláno.

• kniha byla na skladě, ale v zápětí mi byla objednávka zrušena z důvodu nedostupnosti, mají v tom bordel.

Opět nabízené zboží neměli, jelikož se jednalo o to pro mě nejdůležitější, tak jsem objednávku zrušila celou. Že když někdo nabízí eshop, neudělá si v něm nejdřív řádně fungující systém ...

• vše bez problémů

V knihkupectví Chrpa jsem sehnala knihu, která je zcela rozebrána a nedostupná.

• velmi rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky
    • neaktuálnost nabídky v době objednání, nedostupnost některých nabízených knih

Až týden po zadání objednávky obchod zjistil, že z objednaných knih dvě nemá. Mezi těmi, které nemá, byla i ta, na které mi nejvíc záleželo. Mají prý několik nemocných lidí, takže bych dokázal pochopit, že nestíhají, ale to, že se z původně dostupného zboží nakonec vyklube nedostupné, se podle předchozích recenzí stává už asi od roku 2018. Nevím, proč za 5 let obchod neměl vůli a čas na tom něco zlepšit. Naštěstí mě nakonec obchod potěšil alespoň tím, že na požádání objednávku zrušil a bez průtahů hned vrátil peníze.

• Než tento dotazník, raději bych dostala tu knihu

velice vstřícné jednání

Rychle vybavená zásilka, kvalitně zabalená, navíc kniha která je v jiných obchodech pouze v elektronické podobě. Pochvala.

Objednané knihy - přestože byly nabízeny - nebyly dodány.
    Platba odeslána 13.11.2023 dosud nevrácena.
    Kupovala jsem zde i dříve, ale vždy byl nějaký problém,
    už to raději pokoušet nebudu.
    Nevím, proč si nezaktualizují stránky, aby bylo patrno, které knihy jsou nové a které antikvariátní, a které knihy mají skutečně na skladě.

• v tomto knihkupectví jsem sehnala knihu, která byla všude jinde vyprodaná, spokojenost

Přehledný eshop, zboží dobře zabaleno, rychle doručeno.

• Tyden po objednani nemam zbozi,a to i pres okamzitou uhradu a pri informaci na eshopu,ze zbozi je skladem. Na urgenci mailem zadna odpoved. Az kdyz jsem jim zavolala,obdrzela jsem omluvu,ze pro nemoc zamestnancu pan nestihal. Kniha skladem ale nakonec neni,takze ji objednali,ovsem s dodatkem,ze nevi,zda bude,a ja uz druhy tyden cekam.

Dle e-shopu je kniha skladem, ale ani po třech dnech nebyla připravena, absolutně žádná komunikace. Chtěl jsem tam utratit peníze, ale nebyl zájem.

Velice milé jednání

• Objednávka vyřízena rychle, cena velice příznivá.

Vše proběhlo v pořádku

Výborné knihkupectví ,kniha přišla hned druhý den. Pěkně napsaná,moc hezky se čte

Měli knihu, co se už nedala jinde sehnat. Zboží bylo pečlivě zabalené a dorazilo v perfektním stavu.
    Jsem spokojená.