Moc milý a ochotný pán! Vše jsme vykomunikovali a dohodli se. Byl to prima obchod.

A pánovi syn moc děkuje...!

spokojenost

• dobré ceny
    • pomalejší doručení
    • obchod nabízí jediného možného dopravce - Českou poštu

• Obchod neposílá, ani po urgencích daňový doklad. Ač bylo zboží určeno pro organizaci, musel jsem ho zaplatit ze svého!

Špatná komunikace, na e-mail, kde jsem žadala změnu platby zatím žádná odezva.

• skvělé, rychlé, k naprosté spokojenosti

objednávala jsem si poprvé

• Bezproblémová komunikace, obchodník ihned zvednul mobil a po žádosti mi poslal mailem číslo zásilky pro její sledování.
    • Po přečtení zdejších kritik jsem s objednávkou váhala, ale cena knížky byla velmi lákavá a navíc nebyla dostupná v jiných e shopech. Nákupu vůbec nelituji, knížka přišla v naprostém pořádku.
    • Ještě jednou děkuji.

E shop doporučuji a pokud má někdo se zásilkou problém měl by se telefonicky spojit s obchodníkem dříve než bude psát recenzi, která může vizitku internetového obchodu nenávratně poškodit.

• 21.12.2017 jsem objednal a zaplatil zboží, objednávka byla hned potvrzena, ale od té doby nic nevím!!!

• Výhodou je především to, že obchod dodává knihy, které se v knihkupectví nedají sehnat.

• rychlé jednání a spolehlivost
    • o žádné nevím

Objednaná kniha přišla v pořádku,dobře zabalená a bez zbytečných průtahů. Doporučuji jako spolehlivý obchod.

Zatím je to první zkušenost a bez namitek

Děkuji za kladnou reakci, většinou sem píšou jen nespokojení lidé.

• všechno v nejlepším pořádku

Děkuji za kladnou reakci, většinou sem píšou jen nespokojení lidé.

Ačkoliv kniha byla v nabídce,na skladě nebyla.Objednávka byla zrušena s tím,že zaslané peníze obratem vrací na účet.Je to 14 dní a peníze nejsou.
    Telefon nikdo nebere.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, peníze Vám byly zaslány na účet. Jelikož jsme spolu hovořili, tak zřejmě někdo telefon vzal.

Spokojenost, rychlost, dobrá cena, škoda že nemají možnost vyzvednutí zboží třeba v nějaké zásilkovně. Potom je cena za doručení nižší.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Děkuji za kladnou reakci, většinou sem píšou jen nespokojení lidé. Zásilkovna není až tak levná s porovnáním 52kč u ČP.

má přehledné stránky
    dobré ceny
    dobře zabalené zboží
    rychlé odeslání a doručení zákazníkovi
    velmi dobrá komunikace se zákazníky

Děkuji za kladnou reakci, většinou sem píšou jen nespokojení lidé.

• Objednaná kniha sice byla v nabídce internetového obchodě, ve skutečnosti ale prý není.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Bohužel jsme nenalezli ve skladu.

Prostě jsem tam sehnala co jsem potřebovala

• nabízí zboží, které jsem jinde nenašla
  • Objednaná kniha mi ani po více jak měsíci nepřišla, komunikace s obchodem nulová.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Na stránkách máme uvedený mobilní telefon, pokud jste měl problém s objednávkou, mohl jste zavolat.