• Prostě jsem si objednala knížky, které měli za hezké ceny....když jsem potom měla na objednávku dotaz, nikdo neodpovídal, tak jsem objednávku raději včas zrušila....ani na to pak už nebyla odezva. Zřejmě nefungující obchod :-(

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, omlouvám se, byl jsem na dovolené.Veškeré objednávky a emaily řeším dnes. Měla jste zavolat na mobil, který mám uvedený na stránkach.

• vše OK, objednala jsem a převzala zásilku, spokojenost

Nakupoval jsem zde poprve a zvolil platbu předem. Knihy byly dodány takže obchod hodnotím OK. Trošku bych apeloval na lepší balení. Ikdyž vše bylo nezničené, tak si myslím, že příště by mohlo k nějakému tomu defektu přijít. Ale je to jen můj subjektivní názor.

Komunikace s obchodem byla perfektní. Jsem spokojená.

• Sehnal jsem zde knížku, kterou už jinde neměli

• Přehledná nabídka
    • Snad délka dodání zboží

Široká nabídka titulů, přehlednost webových stránek

• nefunkcni obchod nikdy nic neobjednavejte.

nefunkcni obchod nikdy nic neobjednavejte

• Rychle a levne
    • Nevím o nicem

Doporucuji

Jediný obchod v republice,který splnil moje přání. Děkuji.

• Zboží jsem objednal a vůbec nedorazilo. Reakce obchodu žádná. Nedoporučuji.

• Žádné
    • Zboží jsem objednala téměř před měsícem a ještě nepřišlo, obchod vůbec nekomunikuje.

Rozhodně nenakupovat

• dobrá cena

• Doplňuji svoji recenzi.
    • Obchod jsem si vybral protože moc na výběr nebylo. Nabízel co jsem potřeboval a nejlevněji.

Představitel obchodu byl delší dobu nepřítomen.
    Nepřítomnost mohla být oznámena.
    Nedošlo by k nejasnostem.
    Obchod doporučuji.

• Kniha je zaplacená a zatím nikde. Asi ji nemají na skladě. Nedali mi ovšem vědět. Sám jsem se na ně ještě neobrátil i když na to myslím. Třeba došlo k chybě. Zavolám jim.

Před 12 dny (22.1.) jsem objednala 1 knihu, jako dárek k zítřejším narozeninám, která byla skladem, ihned jsem objednávku zaplatila ze stejné banky (peníze připsány ihned), kniha dodnes (2.2.) nedorazila a na e-maily nereagují.
    Obchod NEDOPORUČUJI!
    Prodejce nedodržuje vlastní obchodní podmínky.

• Co jsem potřeboval, to jsem zde sehnal.

Co jsem potřeboval, to jsem zde sehnal
    Cena předmětu nejnižší proti jiným.
    Doporučuji.

• nízká cena
    • Lze platit pouze převodem nebo na dobírku, nelze platit kartou. Knihu nejdříve v prosinci o svátcích si objednal bratr jako opožděný dárek, zvolili jsme na dobírku a když do půlky ledna nedorazila, tak jsem to zkusila já znovu a s platbou přes účet. Nevím, proč první pokus nevyšel, jinak podruhé nyní už knížku samozřejmě nechceme.

• POZOR ZLODĚJI !!!!
    • Zakoupená kniha poslána zpět. Po 2 měsících peníze nevrátili. Nekomunikují.
    • Chvástal se, že není problém. Problém nastal. Kvůli 200,- Kč by asi majitel schudnul.

Už nikdy více

• Zboží skladem jsem řádně objednala, obratem zaplatila a již 14 dní čekám. V obchodě telefon nezvedají, na maily nereagují. Jsem zklamaná.

• 14.12.objednávka a do dnešního dne nic....

Naprosto nekomunikující eshop, neodpovídá na kontaktní mail,telefon nikdo nebere....